Jump to content

Dominic

Użytkownicy
 • Posts

  33
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

575 profile views

Dominic's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

5

Reputation

 1. Tak wiem, o tym. Ale to jest motyw od xiaomi, ten nowy dla miui9. W dodatku od razu po instalacji działał jakiś czas. Problem obszedłem wykorzystując MIUI theme editor.
 2. Takiej kombinacji nie próbowałem, ale przez to menu z żółtymi przyciskami do jest fastboot, download i recovey też nie wchodziło. Ale już sobie z tym wszystkim poradziłem. Dzięki wszystkim za odpowiedzi.
 3. Zainstalowałem dzisiaj MIUI 7.9.7 i w trakcie konfiguracji wybrałem motyw limitless, a za jakiś czas mi zmieniło mi na domyślny. I jak chce dać znowu limitless to jest błąd "motywy ze źródeł trzecich nie są obsługiwane. Wie ktoś czemu tak jest? Podoba mi się ten motyw i zależy mi na nim bo się namęczyłem żeby to MIUI9 zainstalować.
 4. Próbowałem właśnie jako administrator i wtedy po oknie z wyborem lokalizacji instalacji znowu wyświetla się ten sam błąd. Ale nowsza wersja poszła normalnie, potem spróbuje sflashować. Nowszy miflash nie wykrywał telefonu, ale poszło przez miflash 2015.10.28
 5. Gdzie to się sprawdza w opcjach programistycznych?
 6. Witam Przy próbie aktualizacji Redmi 3 Pro do MIUI9 okazało się że gdzieś mi zniknęło TWRP. Najpierw próbowałem wgrać aktualizację przez ustawienia "zainstaluj aktualizacje z zip", ale telefon tylko się restartował. Potem próbowałem wejść w recovery przez to menu z żółtymi przyciskami i też nic. Próbowałem też przez falshify zainstalować TWRP. Niby poszło ale też nie wchodzi. No to sprawdziłem w fastboot i okazuje się że telefon ma też zablokowany bootloader. Próbowałem odblokować tak jak wcześniej przez mi unlock, ale się wysypuje przy 50% z błędem "couldn't unlock". No to wykonuję kopie i mam zamiar zrobić wszystko tak jak po zakupie, czyli china dev przez miflash i na nim próbować odblokować, ale mam problem przy instalacji miflasha. Błąd pojawia się od razu, a jak dam "uruchom jak administrator" to mogę wybrać lokalizacje instalacji i jak dam next to znowu ten sam błąd. Co mogę w tej sytuacji zrobić? Nie zależy mi koniecznie na szybkiej aktualizacji do MIUI9 ale kiedyś na pewno mi się TWRP przyda. Błąd przy instalacji: Jednak okazuje się że w tym czasie zdążył się częściowo zainstalować, ale nie całkiem poprawnie bo brakuje jakiegoś .dll Póki co przepraszam za zamieszanie, bo pobrałem inną wersje MiFlash i się zainstalowała normalnie, ale jeszcze nie zrobiłem kopii wszystkiego, więc sprawdzę to później.
×
×
 • Create New...