Jump to content

Dominic

Użytkownicy
 • Posts

  33
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

835 profile views

Dominic's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

5

Reputation

 1. Tak wiem, o tym. Ale to jest motyw od xiaomi, ten nowy dla miui9. W dodatku od razu po instalacji działał jakiś czas. Problem obszedłem wykorzystując MIUI theme editor.
 2. Takiej kombinacji nie próbowałem, ale przez to menu z żółtymi przyciskami do jest fastboot, download i recovey też nie wchodziło. Ale już sobie z tym wszystkim poradziłem. Dzięki wszystkim za odpowiedzi.
 3. Zainstalowałem dzisiaj MIUI 7.9.7 i w trakcie konfiguracji wybrałem motyw limitless, a za jakiś czas mi zmieniło mi na domyślny. I jak chce dać znowu limitless to jest błąd "motywy ze źródeł trzecich nie są obsługiwane. Wie ktoś czemu tak jest? Podoba mi się ten motyw i zależy mi na nim bo się namęczyłem żeby to MIUI9 zainstalować.
 4. Próbowałem właśnie jako administrator i wtedy po oknie z wyborem lokalizacji instalacji znowu wyświetla się ten sam błąd. Ale nowsza wersja poszła normalnie, potem spróbuje sflashować. Nowszy miflash nie wykrywał telefonu, ale poszło przez miflash 2015.10.28
 5. Gdzie to się sprawdza w opcjach programistycznych?
 6. Witam Przy próbie aktualizacji Redmi 3 Pro do MIUI9 okazało się że gdzieś mi zniknęło TWRP. Najpierw próbowałem wgrać aktualizację przez ustawienia "zainstaluj aktualizacje z zip", ale telefon tylko się restartował. Potem próbowałem wejść w recovery przez to menu z żółtymi przyciskami i też nic. Próbowałem też przez falshify zainstalować TWRP. Niby poszło ale też nie wchodzi. No to sprawdziłem w fastboot i okazuje się że telefon ma też zablokowany bootloader. Próbowałem odblokować tak jak wcześniej przez mi unlock, ale się wysypuje przy 50% z błędem "couldn't unlock". No to wykonuję kopie i mam zamiar zrobić wszystko tak jak po zakupie, czyli china dev przez miflash i na nim próbować odblokować, ale mam problem przy instalacji miflasha. Błąd pojawia się od razu, a jak dam "uruchom jak administrator" to mogę wybrać lokalizacje instalacji i jak dam next to znowu ten sam błąd. Co mogę w tej sytuacji zrobić? Nie zależy mi koniecznie na szybkiej aktualizacji do MIUI9 ale kiedyś na pewno mi się TWRP przyda. Błąd przy instalacji: Jednak okazuje się że w tym czasie zdążył się częściowo zainstalować, ale nie całkiem poprawnie bo brakuje jakiegoś .dll Póki co przepraszam za zamieszanie, bo pobrałem inną wersje MiFlash i się zainstalowała normalnie, ale jeszcze nie zrobiłem kopii wszystkiego, więc sprawdzę to później.
 7. W tym poradniku: [OFICJALNY] Dual Boot Patcher [SNAPSHOT] Natrafiłem na taki wpis " MIUI szyfruje partycję /data więc inne ROMy nie mogą się uruchomić. " Jest tam też poradnik jak to odblokować, ale pliki są do innego telefonu no to nie mogę z tego skorzystać. Ale nie chce bardzo namieszać w telefonie bez potrzeby i nie wiem czy to odblokowywania faktycznie jest konieczne?
 8. Wyświetla się takie coś. Przepisałem tylko to czerwone, bo nie miałem czym zdjęcia zrobić.
 9. Chciałem sobie przetestować Lineage OS, ale mam problem w ostatnim punkcie poradnika. Na koniec próby flashowania ROMU dual dostaje taki komunikat: Updater process ended with ERROR: 1 Error installing zip file '/sdcard/lineage-14.1-20170131-nightly-ido-signed_dual.zip' Miałem wymieniony problem wymagający włączenie documents, ale poza tym wszystko szło dobrze. Próbowałem różne wersje Lineage OS (dwie nightly i experimental), sprawdzałem na oficjalnym TWRP i od cofface. Próbowałem też instalować z pamięci wewnętrznej i z karty pamięci. Rom jaki posiadam jako główny to xiaomi.eu 7.1.5. Nie wiem czy to ma jakieś znaczenia ale mam Redmi 3 Pro, ale to chyba niemal ten sam telefon, bo np. xiaomi.eu jest jedno na obydwa modele i ma ten sam kod. Nie używałem natomiast do niczego utilities.zip, które należało pobrać, ale w poradniku jest tylko wymienione przy zmianie systemu. Potrzebne pliki brałem najnowsze czyli 9.1.0.r152.g2cb576d4 Sat, 28 Jan 2017 00:10:41 -0500 Wie ktoś w czym może być problem?
 10. Dzięki. Jak będę miał trochę więcej wolnego czasu to przetestuje na dualboocie. Sprawdzał ktoś takie rozwiązanie? System działa tak samo czy test nie będzie miarodajny?
 11. Jak na tym ROMie sprawuje się bateria? I czy działa znacznie szybciej niż MIUI8?
 12. W MIUI nie, tylko innych romach jak wyżej było podane np. CM, Lineage OS.
 13. @kUB@ Nawet tłumacz google to przetłumaczy na coś w stylu "podaj swój nick forum". Chyba nie muszę tłumaczyć co trzeba zrobić.
 14. DHL na pewno szybciej i łatwiej. Kolega ostatnio kupował Redmi 3 Pro i dostał chyba po 5/6 dniach. Vat do zapłaty przy odbiorze 72zł i nie trzeba było wysyłać dokumentów.
 15. Z wgranym MIUIPolska (obecnie już tylko xiaomi.eu) to nigdzie nie kupisz redmi 3 pro, no chyba że używany, gdzie ktoś już w to grał. Co do gwarancji to jak kupisz na ibuygou to część napraw jest wykonywanych we Wrocławiu. Co się nie da to do Chin.
×
×
 • Create New...