Skocz do zawartości

7073k

Użytkownicy
  • Postów

    6
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez 7073k

  1. A gdzie jest ta opcje w aplikacji ? Bo ja jakoś nic takiego nawt nie widze 😐
  2. Ja zamówiłem z ali od NOHON polecił ktoś na xda mialem ja przez 6 miesięcy trzymala spoko chyba jak orginalna . Teraz mam inny telefon wiec nie wiem jak by trzymała teraz 😉
  3. Mam podobnie tylko, że na operze. Strony się zawieszają. Wiec raczej to wina Androida niż samej przeglądarki
  4. Witam, Mam problem z padem od ps4 po Bluetooth'ie mi laguje(nie przesuwa sie kursor płynnie a przyciski są z opóźnieniem nawt sekundowym ) a po kablu jest ok . Nie da się grać po Bluetooth'ie a na kablu za szybko bateria pada. Jakiś pomysł co mam zrobić, żeby działał poprawnie na Bluetooth?
  5. Mam podobny problem. Mam mi8 i po ostatniej aktualizacji do 11 z Androidem 10 nie przychodzą mi smsy na opaskę (mam mi banda4) . Ktoś rozwiązał taki problem?
  6. Da się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...