Archon1

Użytkownicy
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Archon1

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ktoś ma jakieś bugi na swoim a3 z androidem 10? Odnoszę wrażenie że lepiej i stabilniej działał na androidzie 9. U mnie podczas ładowania wariuje dotyk, nie da się pisać ani niczego wybrać bo klika co innego, losowo, lub kilka punktów na raz. Automatyczna kontrola jasności która uczyła się moich preferencji i działało to dobrze na androidzie 9, tak na dziesiątce nie działa wcale, nie uczy się i nie dobiera minimalnej jak ja ustawiałem, więc wyłączyłem. Ale na wyłączonej i ustawionej na połowę, potrafi przyciemnić do minimum, trzeba wygasić ekran i włączyć spowrotem. Były jeszcze jakieś potknięcia ale co to było nie pamiętam, mimo wszystko stabilniej pracował na dziewiątce. Jak jest u was, macie podobne problemy? A a właśnie, nie działa ponowne ustawienie odcisku palca, podświetla punkt po przyłożeniu palca, lecz nic się nie dzieję, może ktoś to sprawdzić u siebie? Jeśli u was działa a u mnie nie, może błędy podczas aktualizacji? Telefon z Polskiej dystrybucji.
 2. To fajnie że ma dwa ROMy, lecz nic mi to nie mówi. Możesz w przybliżeniu napisać o co chodzi z tymi ROMami, co z tego że są dwa i co mi to ewentualnie daje?
 3. Miesiąc się bawiłem by dobrać sobie tą odpowiednią, każdego dnia przy okazji spaceru z psem testowałem i bawiłem się ustawieniami. Zgadzam się, od BSG ładne robi zdjęcia ale zwróciłem uwagę na ostrość i szczegóły, nie są najlepsze. Przetestowałem chyba wszystkie, każdego modera i najlepiej spisują mi się dwie. HyperCamera od Raizen https://www.gcambrasil.com.br/hypercam oraz PXCamera od csstark27 najnowsza 7.2.014 https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/dev-cstark27/ . Przy dobrych ustawieniach szczegółowość, ostrość, przejrzystość i detale są sporo lepsze. Zostałem przy HyperCamera. Co prawda mam Mi A3, ale Tata ma Redmi Note 7. Wersja pod androida 9 ma mały problem z zapisem, przetwarzaniem HDR, zarówno na androidzie9 i 10, wiesza się w połowie i powiadomienie nie znika, wpływa bardzo źle na baterię, coś jest nie tak. Natomiast wersja pod androida 10 działa świetnie i stabilnie. Na redmi note 7 nie testowałem, musicie sami sprawdzić. Od Raizen powinna działać, od csstark nie wszystko działa.. Jak ktoś chcę, do HyperCamery mogę wysłać swoje ustawienia (xml). Jak na filmiku ze strony HyperCam, zainstalujcie apkę, można pobrać różne konfigurację.
 4. Trudno powiedzieć, jak wyjdę z domu sprawdzę. Lecz i tak używam aplikacji Gcam z własnymi ustawieniami, zdjęcia są świetne, stockowa odpada. Jak chcesz napiszę Ci jakiej używam i prześlę ustawienia xml. Według mnie zdjęcia robi jak wcześniej, natomiast zauważyłem problem z dotykiem, nie zawszę działa i wariuje. Odczuwalne i wkurzające podczas pisania, klikam i przytrzymuje klawisz by wybrać np ą, ę czy inny i w tedy sam klika 6 innych klawiszy tak jakbym po niej palcem jezdził. Jak ktoś jeszcze nie zaktualizował, niech poczeka aż inni się wypowiedzą. U mnie występują przycinki systemu, nie jest to częste i tak bardzo nie przeszkadza jak dotyk, to jednak na dziewiątce nic takiego nie występowało. Możecie sprawdzić u siebie czy też występują te problemy? Może reset załatwi sprawę
 5. Pobiera się, zobaczymy co Xiaomi nam daje poraz czwarty. Już z godzinkę i 20 minut bawię się telefonem po aktualizacji i wszystko działa jak działało, nie zauważyłem nic niepokojącego. Aktualizacja nie usuwa naszych danych, aplikacji czy ustawień, jedynie ponownie pytał co zrobić z kartą SD i bez formatowania nie było dostępu. Musiałem ją wyjąć, zgrać dane na kompa, włożyć z powrotem, wybrać jak chcę jej używać, sformatować i dopiero można jej urzywać.
 6. No to coś czuję że nie prędko zobaczymy dziesiątkę, to nie miui tylko czysty android przecież. Te 30% to losowo wybrane osoby czy testerzy?
 7. Mam pytanie, ponieważ posiadam mi a3 z gołym androidem 9. Usówać niczego nie chcę bo nic nie ma, ale chętnie bym kilka apek dodał do systemowych. Czy działa to również w tą stronę?
 8. Upolowałem ze niecałe 800zł, żaden wyczyn ale akurat był. Miałem brać coś innego, droższego lecz okazało się że nie posiada gniazdka słuchawkowego i slotu na karty pamięci, więc rozumiecie, a że stałem niedaleko ów nieszczęśnika od xiaomi, wpadł mi w oko. Nie brałem go nawet pod uwagę bo czytałem że wyświetlacz be i w ogóle lipa, ale podniosłem i włączyłem... Tak od tej pory jesteśmy w szczęśliwym związku i żadnej lipy nie ma.
 9. Mam go około tygodnia i jestem z niego mega zadowolony, kupiony na promocji i w tej cenie trudno szukać konkurenta. Wcześniej czytałem opinie o wyświetlaczu, lecz widać nie mam sokolego wzroku bo mi się podoba i pikseli nie widzę, ale ja nie jestem jakoś szczególnie wymagający i z lupą do niego nie podchodzę. Jasność w dzień jest ok, w nocy trzeba ją zwiększyć bo automat ustawia najniższą możliwą, ale ponoć się uczy więc zobaczymy czy sam to zmieni. Co do reszty, bez zastrzeżeń, jedynie ładowarka mogłaby być lepsza.