Jump to content

andy_andy

Użytkownicy
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About andy_andy

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  RN5, Mi9T Pro

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zainstaluj apkę GetApps dostępną z apkmirror i będziesz miał aktualizacje. Ona się integruje z panelem zarządzania aplikacjami i tam jest wtedy zakładka aktualizacje. Po zainstalowaniu GetApps kilka aplikacji się zaktualizowało, ale i tak wersje są starsze niż na globalu. Np. w aplikacji Pliki nie ma opcji Zdalny (do łączenia się z FTP lub udostępnionym z PC-a folderem) - czy da się jakoś inaczej zaktualizować tą aplikację do takiej wersji jak w globalu? (w globalu ta apka nazywa się Menadżer plików)
 2. Po zainstalowaniu xiaomi.eu dla Mi9TPro (V11.0.5.0.QFKCNXM) nie mam w menu opcji "Aktualizacje aplikacji systemowych". Nie ma jak zaktualizować apek systemowych, choć na Mi9 na globalu co chwilę są jakieś aktualizacje. Czy brak jest takich opcji w tym systemie, czy też coś się źle zainstalowało z tym romem?
 3. Witam, jaką wersję TWRP dla Mi9T Pro pobrać, plik twrp_raphael.img pobrany stąd: https://miuipolska.pl/pobierz-twrp/ jest inny (przy porównaniu binarnym) niż pobrany stąd: https://miuipolska.pl/pobierz-miui-11-stabilne/ Jeszcze inny jest plik twrp.img wewnątrz zipa: xiaomi.eu_multi_HMK20ProMI9TPro_V11.0.5.0.QFKCNXM_v11-10.zip Czy wersja TWRP ma znaczenie? Pozdrawiam
 4. Czy po akualizacji do MIUI 11 nadal działa nagrywanie rozmów w wersji Global?
 5. Witam, czy po aktualizacji do MIUI11 dialer i apka do SMS została od Xiaomi, czy może jest dialer od Googla? Czy działa nagrywanie rozmów?
×
×
 • Create New...