Jump to content

przemekc1

Użytkownicy
 • Posts

  10
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

przemekc1's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Co kto lubi, ja używam Miboxa do Netflixa/HBO/Amazona/Youtuba i jak dla mnie zwyczajnie działa. Problemów w zasadzie nie mam, apliakcje działają tak jak na telefonie/tablecie.
 2. Gdzieś przeczytałem, że po aktualizacji przestaje działać Atmost dla odtwarzanych plików, ale za to pojawia się w aplikacji Netflix. Tzn wybrane pozycje Netflixa odtwarzane są z dźwiękiem z dolby atmos. Czy ktoś mógłby potwierdzić/zaprzeczyć?
 3. Mam porównanie między 1S, a S55. Potwierdzam problem z dywanami, S55 wjeżdza na wyższe. U mnie w domu problem jest z jednym grubszym dywanem gdzie 1S się odbija, a S55 wjeżdzał. Na szczęście dotyczy to jednego, grubego dywanu, pozostałe "zwykłe" odkurza bez problemu. Pozostałych problemów z tej recenzji nie zaobserwowałem, 1S moim zdaniem odkurza identycznie jak S55 i oba odkurzacze tak samo od czasu do czasu mogą gdzieś utknąć, ale to wyjątki.
 4. Coś w ogóle zmieniają te nowsze wersje? Pytam, bo u mnie w zasadzie działa bez problemu bez aktualizacji.
 5. Ja mam oba. Odkurzają one właściwie tak samo. Jak dla mnie podstawowe różnice S50: mopowanie, tryb dywanowy (jak wjedzie na dywan uruchamian mocniejsze ssanie) 1s: obsługa wielu pięter, dzieli mapę na pokoje Poza tym bez znaczenia co kupisz, odkurzają jak dla mnei oba identycznie i w podobnym czasie.
 6. Zamawiałem dwa z bangooda i za każdym razem dostałem z wtyczką chińską, ale bez przejściówki. Kabel jest odłączany, więc użyłem innego, który miałem w domu i jest ok, to jest taki kabel: https://allegro.pl/listing?string=kabel ósemka&bmatch=baseline-cl-dict43-ele-1-4-1127
 7. Mam lustro zamontowane w podobny sposób, od podłogi do sufitu. Wygląda to tak, że na mapie rzeczywiście pojawia się obszar za lustrem, ale odkurzacz próbuje raz, a potem już nie próbuje tam wjechać. Mam S55.
 8. Haha za dużo tego mapo/mopo w jedny poście i źle przeczytałem Ja S6 nie mam, ale biorąc pod uwagę filmiki na YT to działa to dokładnie tam samo. Całkiem niezła jest to funkcja, u mnie dobrze dzieli pokoju, a nawet jeżeli zrobi to źle to można samemu edytować mapę. Trzeba tylko pamiętać o limicie, u mnie odkurzacz robi 2 mapy pięter + jedno z tych pięter mogę zmodyfikować gdyby się okazało, że pokoję są źle wydzielone. Kiedy próbuję zmodyfikować drugie piętro to nowa mapa nadpisuje pierwsze piętro.
 9. Ten odkurzacz w ogóle nie ma mopowania. Nie wiem co to miałby być sensor self chargingu, to funkcja w oprogramowaniu, 20% baterii i odkurzacz jak najbardziej wraca i startuje chyba od 80%. Szczotke wyciąga się, ale tak samo jak w S50, w S6 chyba da się ją bardziej dokładnie rozebrać.
 10. Chciałem podzielić się swoimi doświaczeniami z obsługa wielu pięter. Wiem, że częściowo zostało to już poruszone tutaj, ale nie do końca. 1. Odkurzacz obsługuje tak naprawdę 2 piętra. W celu zapisania pięter początek i koniec odkurzania musi nastąpić ze stacji dokującej i kliknięcie przycisku dodającego nową mapę. Nawet jeżeli przeniesiemy stacją w nowe miejsce i odkurzacz wróci na koniec do stacji, ale nie klikniemy przycisku dodającego nową mapę to mapa nie zostania zapisana. 2. Odkurzacz nie obsługuje 3 pięter. Przy próbie zapisania trzeciego piętra nadpisana zostaje jedna z poprzednich map. 3. Ze stworzonych dwóch pięter możemy nanieść wirtualne ściany tylko na jedno z pięter. Spowoduje to dodanie trzeciej mapy z naniesionymi zmianami. Nie ma możliwości dodania czwartej mapy z naniesionymi zmianami, nadpisana zostaje wtedy jedna z map. Czyli ostatecznie udaje się uzyskać taką kombinację: Parter + Piętro + wirtualna mapa Parteru/Piętra z naniesionymi zmianami (czyli nie można mięc dwóch pięter z wirtualnymi ścianami) 4. Mapy nie przełączają się automatycznie, trzeba wybrać to w ustawieniach odkurzacza. 5. Oczywiście mając dom z trzema piętrami dalej można go używać, wystarczy uruchomić go na trzecim piętrze i włączyć odkurzanie. Odkurzacz zorientuje się od razu, że to inne piętro i zacznie standardowe skanowanie pomieszczeń i odkurzanie. Pod koniec odkurzania nie nadpisze on naszej mapy. Żeby nadpisanie nastąpiło konieczna jest nie tylko stacja, ale też kliknięcie przycisku dodającego nową mapę. 6. Nie ma większej różnicy w sprzątaniu jeżeli odkurzacz posiada wcześniej mapę piętra. Jest ono może minimalnie dłuższe i bardziej chaotyczne, ale koniec końców odkurzacz i tak dokładnie odkurzy wszystko. Główna różnica jest oczywiście taka, że nie mając zapisanego piętra nie wybierzemy konkretnego pokoju do sprzątania i nie ustawimy wirtualnych ścian jeżeli ktos tego używa.
×
×
 • Create New...