Jump to content

Lucano

Użytkownicy
 • Posts

  10
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Lucano's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Dokładnie chodzi mi o taką cienką płytkę podłączaną do portu usb dzięki której po położeniu na ładowarce indukcyjnej będzie isę ładował bezprzewodowo.
 2. Hej, Czy ktoś używa jakiegoś adaptera do ładowania bezprzewodowego? Jeśli tak to jakiej marki i sprawdza się to na w ogóle?
 3. Czy da się połączyć mi banda z 2 telefonami? Mam firmowy telefon i gdybym na nim zainstalował mi fit, sparował to będzie to działać czy przy parowaniu automatycznie rozłączy mnie z moim prywatnym telefonem?
 4. Dzięki, nie widziałem tego wcześniej
 5. Hej, Wczoraj dałem swojej żonie swoją opaskę sparowaliśmy z jej telefonem (Galaxy A5) ale nie mogę ustawić powiadomień z aplikacji "Wiadomości". Nie ma jej na liście dostępnych aplikacji. Wiem że to działało kiedyś na moim S7 a tutaj nie. Ktoś wie o co może chodzić? Soft aplikacji MiFit i opaski aktualny.
 6. Czy AoD pokazuje powiadomienia z aplikacji "trzecich" takich jak youtube, facebook itp?
 7. Uuu jak fajnie idealnie i równo odstaje na całym obwodzie
 8. Jak dbasz tak masz, ja nigdy swojego telefonu nie nosiłem w kieszeni z czymkolwiek - mam dla niego zarezerwowaną jedną kieszeń i po 2 latach dopiero zaczęła mi odchodzić fabryczna folia ochronna z obiektywu
 9. Witam Państwa, Po długich rozważaniach od pół roku zastanawiając się na co mogę wymienić swojego galaxy S7 po pijaku (łatowiej było podjąć decyzję) kupiłem dziś na allegro w bestcenie Mi 9T. Czytałem wcześniej to forum i zastanowiła mnie jedna kwestia. Ładowanie telefonu do 80%. Czy jjest jakaś opcja w telefonie która pozwala na takie ograniczenie w ładowaniu? A tak poza konkursem to będę żałował przesiadki z S7? Sprzęt za***isty od otwarcia z pudełka do dzisiaj śmiga błyskawicznie (xda i wgrany Pie 9.0 mimo braku wsparcia) ale jednak chcę coś większego i pod względem ekranu jak i baterii. Boję się jedynie o aparat że będzie gorszy - zaznaczam że fotek robię mało ale jak zrobię to miło się ogląda tak fajne, filmów może nagrałem kilka w ciągu ponad 2 lat
×
×
 • Create New...