Jump to content

ralph_stursky

Użytkownicy
 • Posts

  13
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by ralph_stursky

 1. Osobiście bym z tego trybu nie korzystał zamiast laptopa. Jest jeszcze mocno nie dopracowany. Nie można zarządzać wielkością okienek tj. zmniejszać ich lub zwiększać w większości aplikacji. Filmów nie da się wrzucić na pełny ekran. Pojawiają się jeszcze miejscami chińskie znaczki. Ogólnie po 5 minutach już mnie irytował ten tryb. Dla mnie osobiście tablet to tylko rzecz do konsumowania multimediów. Jednak do jakiś większych prac to tylko laptop. Albo po prostu nie umiem właściwie korzystać z tabletu 😉
 2. Wygląda na to że działa. Jest jeszcze trochę toporne i czasami laguje. Dziwne ale aplikacje Xiaomi otwierają się tylko w dużym oknie. A i po wyłączeniu nie mam gestów nawigacji tylko przyciski. Coś zaczyna się dziać, więc znając Xiaomi zacznie działać na następnej wersji tabletu.
 3. Zainstalowałem, ale nie mogę jej otworzyć. Także, nie ma jej z pozostałymi aplikacjami.
 4. Hej, Niedawno zauważyłem, że po którejś aktualizacji, prawdopodobnie do MIUI 12.5 (obecnie mam 12.5.1.0 RFKEUXM) zmienił się poziom zabezpieczeń z L1 na L3, co skutkuje oczywiście gorszą jakością wideo m.in. na Netflixie. Nic nie było mieszane w sofcie, cały czas idę na oficjalnych aktualizacjach. Macie pomysł jak ponownie przywrócić widevine L1?
 5. Nie zmienia to faktu, że skoro społeczność może zrobić to dobrze, to szkoda, że producent nie może podejść do własnej nakładki z trochę większym zaangażowaniem.
 6. @cpr mam podobne odczucia. Jeżeli chodzi o ustawienia to teraz głównie korzystam z wyszukiwarki, ponieważ już znudziło mi się ciągłe szukanie interesującej mnie rzeczy. Wcześniej siedziałem na Nexusie 5 i OnePlusie 3 i przesiadka na MIUI była trochę szokująca. Najbardziej denerwuje mnie to, że nie mogę w pełni odinstalować niepotrzebnych dla mnie aplikacji od google i xiaomi. Po co usilnie mam to trzymać w telefonie? I te wszystkie panele sterowania, aplikacje do czyszczenia bóg wie czego. Ale mimo wszystko człowiek jest w stanie się do wszystkiego powoli przyzwyczaić, zwłaszcza, że każdy producent ma swoje za uszami. Ogólnie całościowo, już po pierwszym szoku, korzysta się w miarę przyjemnie. Zwłaszcza z tyłu głowy ciągle dużym plusem jest to ile zapłaciłem za dane urządzenie.
 7. Po zmianie regionu na Wielką Brytanię pobrała mi się wersja MIUI Global 11.0.3.0 (QFKEUXM) już z Androidem 10. Mi 9T Pro w wersji Global. Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka
 8. To by było coś wspaniałego. Mogliby wprowadzić taką funkcję. Słyszałem tylko o always on edge, ale jakoś nie potrafię tego dobrze skonfigurować pod siebie.
 9. @kredzion Ustawienia --> ekran blokady --> zarządzanie odciskami palca --> opcja na samym dole
 10. @up U mnie działa wszystko płynnie. Czasami zdarzy się jakieś chrupnięcie, ale jest to marginalne. Może zaznaczę że używam Nova Launcher.
 11. @tosieks m.in: - jak włączysz odblokowanie twarzą, to można ustawić opcję żeby przechodzić do ekranu głównego dopiero po przesunięciu. Wcześniej tego nie było. - można wyłączyć podświetlanie ikony odcisku palca na wyłączonym ekranie. Zaczęło mnie to już wcześniej irytować. - dodali też ukrycie notcha. Jenak w tym wypadku zrobili to trochę ułomnie i belka z ikonami jest poniżej aparatu przedniego. Myślałem że zostanie wygaszony a ikony pozostaną w tym samym miejscu.
 12. @dragoaroo ja wczoraj zaktualizowałem i przeszło bez problemów. Nawet dodali kilka ciekawych funkcji.
 13. U mnie jeden dzień na spokojnie przy SOT ok 4h. Czasami 1,5 dnia. Jednak sam rozmiar telefonu jest bardzo w porządku. Ja przesiadłem się z One Plusa 3. W niewiele mniejszej obudowie mam jeszcze większy ekran [emoji16]
×
×
 • Create New...