Jump to content

Maciej_94

Użytkownicy
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Maciej_94

 1. Maciej_94

  Ładowarka

  Ktoś jeszcze się wypowie albo poleci jakiś inny kabel?
 2. Maciej_94

  Ładowarka

  Chytry dwa razy traci jak to mówią https://allegro.pl/oferta/baseus-kabel-usb-c-do-huawei-supercharge-5a-led-8843354259 Moja kostka ma na wyjściu maksymalnie 3A, powyższy kabel 5A, czy w związku z tym może okazać się za mocny? W opisie widnieje taka informacja "Zastosowany chip dobiera idealne parametry ładowania, dzięki czemu urządzenia zawsze są szybko i bezpiecznie ładowane." Chciałbym, aby zakup był przyszłościowy i był w stanie obsłużyć kiedyś nowszy telefon, aczkolwiek obawiam się, że może nie pasować do tego zestawu.
 3. Maciej_94

  Ładowarka

  Cześć, posiadam telefon Xiaomi Redmi Note 7, oraz kostkę ładowarki GREEN CELL CHAR06. Zastanawiam się nad wyborem kabla, ponieważ poprzednio testowałem różne modele (nie pamiętam konkretnie modeli, były to jakieś no name z oznaczeniami QC, USB 3.0 itp), aczkolwiek przy ładowaniu z użyciem tych przewodów nie pojawiała się ikona szybkiego ładowania z dwoma piorunami. Zależy mi na długości kabla minimum 1,5m. Proszę o poradę, który z poniższych kabli pozwoli w pełni wykorzystać dostępne parametry zarówno ładowarki jak i telefonu. Baseus - CATGH-H01 https://allegro.pl/oferta/baseus-kab
 4. w takim razie jaką mam ustawić wartość w Ustawienia > Karty sim i sieci komórkowe > Karty SIM > Właściwości sieci > Preferuj sieci komórkowe czy preferuj wifi? Pytam ponieważ, częściej korzystam z transmisji danych niżeli wifi i wolałbym uzyskać lepszą jakość połączeń właśnie za pośrednictwem voLTE... Mimo wszystko dzięki za pomoc i poświęcony czas
 5. zrzut ekranu gdzie nie jest aktywne voWIFI - tryb samolotowy wyłączony, voLTE wyłączone, zrzut ekranu gdzie jest aktywny voWIFI - tryb samolotowy włączony, voLTE wyłączone, ikony dodatkowe pokazały się po próbie wykonania połączenia, był sygnał, dodzwoniłem się...
 6. "..W przypadku gdy aktywacja VoLTE nie nastąpi automatycznie, istnieje możliwość jej aktywacji: a) poprzez wysłanie bezpłatnej wiadomości SMS na numer 80534 o treści „TAK”; b) poprzez Biuro Obsługi Abonenta (BOA), dzwoniąc pod numer 602 900 (opłata zgodna z posiadanym planem taryfowym). 7. Aktywacja VoLTE jest bezpłatna i może trwać do 72 godzin od chwili spełnienia przez Abonenta warunków do aktywacji lub zgłoszenia chęci jej aktywacji przez Abonenta. Aktywacja VoLTE zostanie potwierdzona odrębną wiadomością SMS przez Operatora.." Wysłałem sms o treści tak, dostałem odpowiedź, że usł
 7. Tak, podczas rozmów wyskakuje ikona LTE+, nie ma ikony voLTE. Nie mam do jakiego telefonu przełożyć, żeby to aktywować przez sms.
 8. Cincin27, zrobiłem według Twoich instrukcji, wskoczyły te opcje w ścieżce, którą podałeś, włączyłem obie i zresetowałem telefon. Obecnie stan jest taki jak widać w załączniku, co muszę robić dalej. Kontaktowałem się z BOK i dowiedziałem się, że ten model nie ma jeszcze wsparcia i mam sprawdzać listę telefonów, które je otrzymają... P.S. telefon jest na abonament.
 9. Marcin19883 - mam ten sam problem również na telefonie Redmi Note 7 tylko, że w sieci T-mobile. Liczę, że podzielisz się rozwiązaniem problemu. *#*#4636#*#* - po wpisaniu tego kodu mam poniżej zablokowane opcje (patrz załącznik) voLTE *#*#86583#*#* - aktywnevoWIFI *#*#869434#*#* - aktywne W ustawieniach karty sim brak włączników do, którejkolwiek z usługi. Próbowałem również aktywować te kody i resetować telefon, aczkolwiek bez efektów.
 10. Pytanie może trywialne, ale jak to zrobić? Na chwile obecną mam ustawione tak jak na załączonych ss. Dodam, że aplikacja jest zablokowana kłódką, żeby nie wyłączało jej przy "oczyszczaniu pamięci RAM".
 11. Witam, może któryś z użytkowników Redmi Note 7 spotkał się już z tym problemem i będzie w stanie mi pomóc. Mianowicie, sparowałem już moją opaskę mi band 3 z telefonem aczkolwiek, po uruchomieniu bluetooth, opaska nie łączy się automatycznie. Opaska łączy się z telefonem dopiero po wejściu w aplikację MI FIT i wyrażeniu zgody na wyskakujący komunikat o udzielenie zgody na dostęp do lokalizacji. Problem polega na każdorazowym przydzielaniu uprawnień po włączeniu bluetooth, co jest nieco irytujące, ponieważ na poprzednim telefonie (H**wei) taki problem nie występował.
 12. Maciej_94

  Ładowarka

  Czy możesz podać model tej ładowarki?
 13. Witam forumowiczów, czy ktoś posiada etui Nillkin Rubber Wrapped? https://nillkin.sklep.pl/product-pol-16359-Etui-Nillkin-Rubber-Wrapped-Redmi-Note-7-Black.html Czy w tym przypadku aparat również znajduje się poniżej krawędzi etui? Ktoś jest w stanie wrzucić realne zdjęcia?
×
×
 • Create New...