zenekX

Użytkownicy
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About zenekX

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. ooo, a ja dziś kupiłem mimax3 i jest 8
 2. tobym musiał mieć conajmniej dwie komórki żeby mi pasowało wszystko (prawie)
 3. OK działa swoją drogą to dziwne że w poprzedniej wersji opcja była, ale niedziałająca ? ps, może jestem marudą, ale np w motoroli G7 plus można powiększyć równocześnie ikonki i cyferki na górnym pasku.
 4. Waśnie kurier dostarczył mi MiMax 3 i niestety to nie działa, op otwarciu zakładki pole jest puste, kiedy wpisuję różne wartości od 330 do 400 nic sie nie zmienia, ??? po powrocie do tego okna nadal jest puste. Może stara wersja MIUI - widzę że jest 9.6 ?
 5. Ja nie potrzebuje parametrów wyśrubowanych, dlatego decyduję się na MAX3 potrzebny mi duży czytelny ekran do GPS, do internetu, noi żeby w dużym słońcu też było widać. Opcje EU Global są tańsze na allegro, zakładam ze nie mają żadnych niespodzianek?
 6. No wielkie dzięki, opcja działa (testowałem narazie na mi8 żony ustawiłem = 322) noto raczej kupię MAX'a 3 jaszcze podpowiedz jak wyłączyć z powrotem opcje programisty?
 7. niezabardzo wiem oco chodzi, Nie dodałem na wstępie ze jestem emerytem z ograniczona wiedzą. Poprosze tak na chłopski rozum
 8. Witam poraz pierwszy Takie mam pytanko: czy tym urządzeniu w menu jest opcja w zakładce - wyświetlacz- - ROZMIAR CZCIONKI I ROZMIAR WYŚWIETLACZA? (chodzi mi o powiększenie nietylko czcionki lecz również zawartości na wyświetlaczu) Tak ma np: samsung A70, mate 20 pro, lenovo P2. Dzięki za odpowiedzi.