Jump to content

Artur Wojnarowicz

Użytkownicy
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About Artur Wojnarowicz

 • Rank
  Użytkownik
 1. Gcam robi świetne zdjęcia w ciemnościach . Łażę po bunkrach to wiem .
 2. Dzisiaj cały dzień na słońcu,telefon poinformował że jest za ciepły i wyłącza sieci zwalnia procka i takie tam. Natomiast ekran był wlaczony.
 3. Szklane etui z ramką aluminiowa właśnie pękło (szkło w okolicy aparatu) podczas biegu (telefon był w saszetce biodrowej) Tak,że odradzam.50zl poszło do kosza. Jak już w temacie case https://allegro.pl/oferta/etui-armor-pancerne-case-szklo-xiaomi-redmi-note-7-7902643922?snapshot=MjAxOS0wNC0zMFQxNjowNToyNy4wMDRaO2J1eWVyOzhjNmU4NDU1NjA4NWM1YmI2Y2U5OWUxYmY1NDY1NmE1ZTdlYmUxY2RiODI1ZWVhZWE0NDk0YWM4MjlkMjgxNmQ%3D Etui fajne ale po 2 tygodniach od zakupu zaczyna się wybielać od otarć. Myślałem,że jak się odlewa w formie to plastik jest czarny w całym przekroju a nie na
 4. Mam 3 Redmi Note 7. Na dwoch hybryda 3 MK (łatwo to się rysuje niestety) Próbowałem szkieł hartowanych z czego raz mi pękło przy nakładaniu i pomimo niespasowania rozmiarem bardziej odporne na rysy.
 5. Hmmm. Do mnie też oddzwaniają ludzie ze dzwonilem. Wydało mi się to nie możliwe żeby telefon sam dzwonił ale poobserwuję ja go.
 6. Mam to samo. I moc sygnału nie ma znaczenia - Warszawa Ochota pod nadajnikami. Nie działa transmitowanie po BT do głośnika sygnału radiowego
 7. Podczas rozmowy naciśnij klawiszem głośniej ,to działa tylko przy połączeniu .
 8. Mam w Taskerze ustawione,że przy połączeniu z wi fi mówi mi witaj w domu i co jakiś czas słyszę to nie wychodząc poza sieć więc pewnie rozłącza się tak samo. Zaczynam dostrzegać różnice między Samsungiem i Xiomi. Procek i pamięć to nie wszystko .
 9. A nie zwalnia wam aktualizowanie w Google Play do kilkabjtow na sekundę i trwa to strasznie długo Zaczyna mnie to wkurzać.
 10. Mój note 7 leży w pracy na desce w samochodzie gdzie dostaje 50 stopni i działa a więc albo coś żre procka i fon dlatego się grzeje (apka CPU Spy tak na godzinkę zostawić po resecie zużycia ) jeśli urządzenie wchodzi w deep sleep to telefon na serwis. Jeśli procek będzie wykorzystywany pomimo bezczynności to ustalić co to jest. Natomiast moim zdaniem jest uszkodzony bo ten telefon usypia wszystko co się rusza.
×
×
 • Create New...