Jump to content

Anonek

Użytkownicy
 • Posts

  6
 • Joined

 • Last visited

Anonek's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Hej, pytanie następujące: mopuje Waszymi robotami samą wodą (jak zaleca producent) czy dodajecie detergentu np. jakiegoś Clina do podłóg? Słyszałem różne opinie: niektórzy samą woda bo detergent niszczy filtry, niektórzy walą detergent i jest git, a jeszcze niektórzy do detergentu dodają trochę octu aby nie byli piany i jest git. Jak Wy robicie? pytanie z innej beczki. Czy widać różnice w jakości mopowanie pomiędzy S5 Max, a S6 Pure? dziena !
 2. Dzięki wielkie za pomoc - sporo rozjaśniłeś. A powiedz mi proszę jak z częściami zamiennymi? Jak często zmieniasz/ kupujesz nowe filtry HEPA (czy tylko go przedmuchujesz), szczotkę i mopa (czy tą ściereczkę tylko myjesz, jak oczywiście można).
 3. Właśnie to zrobiłem i fakt masz racje: Roborock ma lesze opinie. Zastanawia mnie jednak fakt różnicy S6 i S6 Pure oraz czy jednak S5 Max nie jest najlepszy. Masz może doświadczenie z tymi robotami?
 4. Ok dzięki. A dlaczego byś go nie kupił jak mogę zapytać? Przeglądam i fakt opinie S6 ma całkiem niezłe, ale nie rozumiem różnicy pomiędzy S6, a S6 Pure (a cena Pure mniejsza o 400 zł) - parametry te same maja niby, ale w sumie ich parametry są podobne do Vacuum Mop Pro. Na co zwrócić szczególna uwagę ?
 5. Dzięki za odpowiedź. Wnioskuje, ze mopowanie to faktycznie kijowa funkcja i lepiej wziąć sam odkurzacz plus nie przepłacać. Czyli rozumiem, ze z tych trzech podanych to najlepiej wychodzi Vacuum Mop Pro? Chyba, ze możesz mi coś innego polecić, będę wdzięczny. Zależy mi tez aby nią dobrej jakości materiały zużywalne tj. Szczotki itp, a filtr Hepa był „przedmuchiwalny”. dzieki !
 6. Hej, w najbliższym czasie zdecydowałem się kupić robot sprzątający Xiaomi, natomiast nie za bardzo wiem jaki wybrać/ czym się kierować? Niestety, ale nie mam żadnej wiedzy na ten temat. Ogólnie: chciałbym wydać koło 1400, ale mogę trochę dopłacić jeżeli jest za co. Mieszkanie około 40-50 m2, bez dywanów, bez sierści. Chciałbym mieć dobry odkurzacz i także funkcje mopowania. Czytałem, że czasami funkcja mopowania jest słaba. Który z robotów byście mi mogli polecić S6 Pure, S6 czy Vacuum Mop Pro. Zależy mi żeby na prawdę dobrze pracował (mocno ciągnął) i był efektywny, ale namacalnie efektywny. Nie potrzebuję żadnych super bajerów, tylko żeby dobrze wykonał swoją robotę. Jeżeli tańszy model spełni to - wolę tańszy niż dopłacać do bajerów. Czytałem tyle, że S6 Pure lepiej ciągnie od Vacuum Mop Pro i ma większą baterię. Co możecie mi doradzić? Dzięki !
×
×
 • Create New...