pepino

Użytkownicy
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About pepino

 • Rank
  Nowy
 1. Zrobiłem reset wifi, dodałem S5Maxa do aplikacji xiaomi i dane, dotyczące przebiegu oraz zużycia szczotek/filtrów są zachowane. Niestety mapy żadnej wczytać nie chciał (poczekałem i przez 30min było loading map) i co gorsza podczas odkurzania w trybie "all" nie budował/tworzył żadnej nowej. Oczywiście opcja zapisywania map (beta) była zaznaczona. Po kolejnym resecie wifi wróciłem do apki roborocka i tam wszystkie zapisane mapy były dostępne. Niestety guzik wielokrotności dalej jest nieobecny. Zauważyłem, że jest widoczny po wybraniu sprzątania strefowego (zone), ale tylko tam. Na "room" i "all" dalej go brak
 2. Zmienilbym aplikacje, ale to wymaga resetu ustawien wifi, no i troche boje sie, ze moje mapy i zapisane zuzycia szczotek i filtrow pojda sie kochac :/ Ale z tego, co piszesz to moze byc cos na rzeczy, bo aplikacja nie miala aktualizacji od dluzszego czasu, a pojawila mi sie w niej opcja dorecznego sterowania robotem, ktorej wczesnie na pewno nie bylo. Wiem, ze w apce xiaomi to jest, ale w roborocku nie bylo.
 3. Jaki znowu plugin? W aplikacji roborocka nie ma żadnych pluginów.
 4. W moim S5 Maxie po 4. miesiącach użytkowania pojawił się problem w aplikacji - zniknęło kółeczko z X1 w środku, które cyklicznie zmieniało się na x2 lub x3, co decydowało o tym, ile razy dane pomieszczenie (lub całość) będzie sprzątać odkuracz. Opcja na 100% była, bo korzystałem z niej wielokrotnie, a od kilku dni jej po prostu nie ma. Aplikację oczywiście wywalałem oraz instalowałem od nowa, ale w niczym to nie pomogło. Mógłbym jeszcze zresetować samego roborocka, ale trochę szkoda mi zapisanych map. Ktoś się spotkał z podobnym problemem?
 5. U mnie z szafy z lustrami i ten sam problem - stawiam wirtualną ścianę w aplikacji i tyle. A jeżeli chodzi o czarną podłogę to jego czujniki odbierają to jako dziurę tj. nie wjeżdza tam, bo myśli, że spadnie jak np. przy krawędzie schodów w dół.
 6. Czy na tym romie aplikacja netflixa z google play działa bez problemów?