ocean_wro

Użytkownicy
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About ocean_wro

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. A moja Kasia mimo zmiany wszystkich szczotek i software nadal zostawia paski....... Pomocy.....
 2. A wie ktoś może o co chodzi, że apka Mi home jest po polsku, ale w menu robota jest angielski. Tam chyba nie ma jak ustawić języka dla robota osobno niż dla reszty apki. Regiony europejskie i język pl w Mi home Zdjęcia pokazują o co mi chodzi.
 3. Jest pewien trop, ale sprawa wymaga jeszcze weryfikacji. Otóż mam nieoryginalną szczotkę nagarniającą (Nie wiem jak to się nazywa). Ma 6 ramion i dłuższe włoski, a poza tym inaczej wyprofilowane. Bardzo dokładnie oglądałem jak robot sprząta i widzę, że nie tyle zostawia pasek co potrafi zabrudzić czyste już miejsce. Prawdopodobnie włosy szczotki tej 6 ramiennej czasem pobierają syf że szczotki głównej i podają na koło, które to zostawia właśnie elegancki paski. Wszystko przeczyściłem i założyłem oryginalną kręciołke. Zobaczymy.
 4. Od kilku miesięcy tak pracuje i nie ma pomysłu dlaczego. Mam go już długo, wcześniej sprzątał perfekcyjnie.
 5. Laser kręci, rysuje mapy, chodzi bez problemu, czujników nie czyściłem od dawna, ta szczotka naganiająca fakt już stara też jest. Oczywiście wyczyszczę czujniki i zmienię te pędzelki, ale myślicie, że to może mieć wpływ ? To mapa z tego przejazdu że zdjęcia. Jest chyba ok.
 6. Witam Jestem tu pierwszy raz więc na początek wszystkich serdecznie witam z Wrocka Mam odkurzacz pierwszej generacji i od pewnego czasu mam problem. Zostawia paski niedoczyszczonej podłogi. Soft najnowszy, szczotka główna i filtr zmienione. Co to może być ? Pozdrawiam Paweł