Jump to content

ocean_wro

Użytkownicy
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About ocean_wro

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. No to zamówiony. Nie uzyskałem tych obiecanych 439 $, nie wiem... Do zapłaty z przesyłka z Czech DHL wyszło 1806 zł. Czekam
 2. Czy ktoś już słyszał może kiedy będzie to dostępne ? W zasadzie zdecydowałem się na S6 i już miałem kupować, ale chyba poczekam. Przewaga ? Mopowanie - większy zbiornik, dozowanie wody, strefy no mop itd Będzie ciekawie, tylko kiedy ?
 3. Czekamy. Pierwsze sztuki już na allegro z wysyłką z pl, ale cena ponad 2700 beeee.....
 4. No to święto na całego, obniżka o dwadzieścia kilka złotych....... 550 euro to teraz jakieś 2360, a w linku ma ali.... właśnie te kilka złotych mniej. Dodatkowo w Polsce otrzymam fakturę itd. Gdzie tu promocja i bajer ???
 5. Nie ma opcji wysyłki do Polski. Ciekawe ile u nas będzie kosztował....?
 6. To jest chyba taniej Korci, ale poczekam..... https://www.cect-shop.com/en/xiaomi-roborock-t6-smart-vacuum-cleaner.html
 7. Po prostu w katalogu gdzie są pliki bodaj wav , które wgrywałem do robota podmieniłem sobie testowo jeden plik na taki, który nagrałem windowsową nagrywarką. Nadałem plikowi identyczną nazwę jak ten co był i wysłałem do robota. Komendę dla której podmieniłem plik wygłaszał moim głosem. Przed próbami zrób sobie backup tych plików byś zawsze mógł wrócić do tych spolszczonych oryginałów. Krótko mówiąc żadna filozofia.
 8. A moja Kasia mimo zmiany wszystkich szczotek i software nadal zostawia paski....... Pomocy.....
 9. A wie ktoś może o co chodzi, że apka Mi home jest po polsku, ale w menu robota jest angielski. Tam chyba nie ma jak ustawić języka dla robota osobno niż dla reszty apki. Regiony europejskie i język pl w Mi home Zdjęcia pokazują o co mi chodzi.
 10. Jest pewien trop, ale sprawa wymaga jeszcze weryfikacji. Otóż mam nieoryginalną szczotkę nagarniającą (Nie wiem jak to się nazywa). Ma 6 ramion i dłuższe włoski, a poza tym inaczej wyprofilowane. Bardzo dokładnie oglądałem jak robot sprząta i widzę, że nie tyle zostawia pasek co potrafi zabrudzić czyste już miejsce. Prawdopodobnie włosy szczotki tej 6 ramiennej czasem pobierają syf że szczotki głównej i podają na koło, które to zostawia właśnie elegancki paski. Wszystko przeczyściłem i założyłem oryginalną kręciołke. Zobaczymy.
 11. Od kilku miesięcy tak pracuje i nie ma pomysłu dlaczego. Mam go już długo, wcześniej sprzątał perfekcyjnie.
 12. Laser kręci, rysuje mapy, chodzi bez problemu, czujników nie czyściłem od dawna, ta szczotka naganiająca fakt już stara też jest. Oczywiście wyczyszczę czujniki i zmienię te pędzelki, ale myślicie, że to może mieć wpływ ? To mapa z tego przejazdu że zdjęcia. Jest chyba ok.
 13. Witam Jestem tu pierwszy raz więc na początek wszystkich serdecznie witam z Wrocka Mam odkurzacz pierwszej generacji i od pewnego czasu mam problem. Zostawia paski niedoczyszczonej podłogi. Soft najnowszy, szczotka główna i filtr zmienione. Co to może być ? Pozdrawiam Paweł
×
×
 • Create New...