Jump to content

butcher23

Użytkownicy
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About butcher23

 • Rank
  Nowy
 1. Mam tak samo. Ustawione 120hz, a chrome przy przewijaniu ścina się. Przełączę na 60hz i działa ok. Coś się gryzie.
 2. Zauważyliście, że połączenie po Wi-Fi jest słabsze? Będąc w drugim pokoju zasięg spada o 1-2 kresek. Router stoi luźno na meblach. Wcześniej na Mi6 nie miałem takich problemów, a tu jest naprawdę kiepsko z połączeniem.
 3. W jaki sposób na belce ustawić aby wyświetlane były wszystkie, bądź więcej powiadomień jak tylko trzy? Dla mnie to irytujące trochę, że z każdym muszę rozwijać i sprawdzać co tam jest ukrytego w tych ".." Dajcie info, bo nie mogę znaleźć, a przesiadłem się z Mi6 i tam była taka możliwość.
 4. Rom v11.0.6 naprawde działa stabilnie. Zdaje mi sie, że jest płynniej i ciut szybciej w działaniu całego systemu. Bateria od nowości nie wymieniana (2 lata) zdaje mi się, że jest lepiej w optymalizacji, chodź nie sprawdzałem tego dokładnie. Używałem klika lat launchera Apex w wersji 3.3.3 i naprawde wszystko było ok. Tutaj na początku też działało w porządku, ale akurat przestały być aktywne wigety i zaczęły się wysypywać...zdecydowałem sie na stockowy launcher i tu zaskoczenie z szufladą Kapitalna sprawa i proste rozwiązanie. Ciemny motyw super. Są rzeczy które mi się nie podobaja:
 5. Mam Globala 9.2.2.0 (7.1.1) nadal i nie wiem czy aktualizować do 11.0 z tego wzgledu ze nie ma na nim blędów. Ktoś może powiedzieć czy ma lub występują jakieś wiekszę bugi? Przez OTA wyskakuje mi jak na razire 10.3.4.0, ale raczej muszę go zaktualizować właśnie do 10 a później dopiero do 11.
 6. Zamierzam zamówić wersje 3H. Mam chore dziecko, żonie wyszła też alergia. Najważniejsza rzecz dla mnie muszę ustawić parametry niższe jak ustawione: stężenie PM2.5 mniejsze niż 76 µg/m3 – kolor zielony na: stężenie PM2.5 mniejsze niż 20 µg/m3 – kolor zielony Pytanie czy zrobię to na apce ze sklepu Google Play czy zmodowanej? Ewentualnie co ma zrobic, żeby wszystko zadziałało?
 7. Ostatnio rozładował mi się dosłownie zegarek do zera. Nie wiem czy to jest akurat tego przyczyna, ale po na ładowaniu zaczął być lekko mułowaty i sie przycinał. Zrobiłem mu restart i wisi na logu. Nie wiem czy złapał bootloopa - zapewne tak. Mogę go wprowadzić w FastBoota, ale w menadżerze urządzeń nie widzi zegarka(wykrywa go jako ADB TESTING INTERFACE). Od samego początku miałem problemy ze sterownikami i z połączeniem. Ktoś pomoże jak postawić go na nogi?
×
×
 • Create New...