Wibracje są, słabe, ale są. Nie wiem dlaczego chińczyki te wibracje tak słabe robią, ale niestety, chyba trzeba z tym żyć . Jeżeli masz włączone w "Dźwięk i wibracje" wibracje, a ich nie ma, to możesz próbować wipe'ować etc., ale spróbuj jeszcze włączyć wibracje klawiatury Ustawienia->Urządzenie->Język i klawiatura. Jeżeli przy pisaniu będą wibracje to wtedy coś jest nie tak w samych ustawieniach, jeżeli i tu nie będą działać, to zobacz sobie w *#*#6484#*#* wibracje.