Skocz do zawartości

Nezumi

VIP
  • Postów

    10 154
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    122

Treść opublikowana przez Nezumi

  1. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  2. To chyba zostaje ci powrót do starszych wersji... Nie wiem dlaczego tak Ci się animacja wieszać nagle zaczęła...
  3. Wipe cache nie usuwa danych użytkownika, jedynie pliki cache aplikacji, więc twoje dane są bezpieczne. Recovery->Wipe&Reset->Wipe cache.
  4. Niektórzy lubią widzieć w głęboko ukrytych opcjach MIUI cyferkę "5.0" lub "6.0" przy tekście "Android". Nic im to tak na prawdę nie daje, ale no cóż, każdy ma swoje upodobania .
  5. U mnie na 1Gb tego problemu nie ma... może warto spróbować wipe cache?
  6. Od 1 dnia aktualizacji tak jest, czy pojawiło się z czasem?
  7. Z tego co wiem, to Redmi 2 nie dostanie MIUI 7 na 5.x tylko od razu na 6.0, kiedy? Kiedyś na pewno...
  8. Sprawdzałeś na różnych motywach?
  9. Bier z IBuyGou, pewny sprzedawca, nie instalują żadnego syfu, z DHLem w 5dni masz paczkę.
  10. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  11. Prosz
  12. Jeżeli znajdziesz taki AOSP, sprawny i działający, to pewnie da radę, a na XDA widzę nawet prace nad 6.x.x dla Redmi 2 . Tylko uprzedzam, AOSP może nie działać prawidłowo lub nie działać w ogóle.
  13. Wydaje mi się, że w MIUI masz 2 tryby "ciche", po prostu trzeba to jeszcze w dodatkowym miejscu gdzieś ustawić, bo u mnie z tym problemu nie ma. No i nie piszę, że jest to zaniedbane, wygląda to po prostu tak, jakby chińscy użytkownicy preferowali taką lekką wibrację . Soniaki/LG przyzwyczaiły mnie raczej do wibracji, która potrafi wybić zęby, jak telefon się trzyma przy uchu .
  14. 5.11.5 i 5.11.12
  15. Nie bierz takich, to są jakoś na lewo złamane zabezpieczenia, nikt nie wie co ktoś tam wgrał.
  16. jak już to wpływ byłby na ew. granie, ale też zależy od gier . Z Redmi Note 3 jest aktualnie taki problem, że ma zablokowany boot, więc nie wgrasz MIUIPolska. Nie wiem na ile odczujesz 0.2Ghz mniej na procku, ale na pewno odczujesz 920mAh więcej na baterii w Redmi Note 3 .
  17. W Diagnostyce, po wyborze "Wibracja" powinieneś poczuć wibracje, może i mocna nie jest, ale na pewno słyszalna. Jeżeli tam ich nie ma, to chyba zostaje gwarancja/serwis, możesz oczywiście próbować Wipe i ew. MiFlash.
  18. Wibracje są, słabe, ale są. Nie wiem dlaczego chińczyki te wibracje tak słabe robią, ale niestety, chyba trzeba z tym żyć . Jeżeli masz włączone w "Dźwięk i wibracje" wibracje, a ich nie ma, to możesz próbować wipe'ować etc., ale spróbuj jeszcze włączyć wibracje klawiatury Ustawienia->Urządzenie->Język i klawiatura. Jeżeli przy pisaniu będą wibracje to wtedy coś jest nie tak w samych ustawieniach, jeżeli i tu nie będą działać, to zobacz sobie w *#*#6484#*#* wibracje.
  19. na en.miui jeżeli znasz ang... ale... po co FAQ? To jest proste... Aktualizacje->(...)->Uruchom w Recovery->Wipe&Reset->Wipe Cache... (w recovery poruszasz się za pomocą bocznych klawiszy).
  20. Nie mam pojęcia, w życiu mi się jeszcze w WLD nie pokazało takie zużycie przez te procesy, u mnie baterie żre Fejs (ponad 10tyś wybudzeń) + messager (25tyś wybudzeń...). Spróbuj tapnąć w to, powinno Cię przenieść do apki, zamknij ją ręcznie i powinno śmigać. Coś się pewnie zapętliło, w końcu to android.
  21. Pobierz na PC i przenieś sobie jeżeli Ci nie działa.
  22. Nie. Nie jest to normalne.
  23. Polecam stronę miuipolska.pl, dział Pobierz MIUI->Archiwum wersji MIUIv7... Masz tam wszystko przecież -.-
  24. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...