slavotar

Użytkownicy
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About slavotar

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

114 profile views
 1. Jaka jest ostatnia wersja oprogramowania? Nie używam Mi fita a Mi Band Master kilka dni temu zaktualizował opaskę do 1.0.7.22. Po tym opaska zaczęła się zacinać a o podświetleniu bez komicznego "sierpowego" mogę zapomnieć. Czy to jest wersja beta?
 2. A co trzeba zrobić? Strasznie Lubie Mi Band Master nawet mam Pro ale nie działał sam bez Mi Fita. A opłaca się kupić Tools & Mi Band, co on ma lepszego?
 3. Witam. Jakie aplikacje nie potrzebują do działania Mi fita. ?
 4. Ktoś zauważył jakieś zmiany w nowej wersji?
 5. To rzecz gustu. Ja wolę Mi Band Master jest intuicyjna i nie tak kolorowa jak N&F
 6. Ja tak miałem po zmianie z "Mi Band Master " na "Mi Fit" . Po wróciłem na "Mi Band Master " pobrałem i wgrałem na opaskę zmodyfikowane pliki z pierwszej strony i opaska wróciła do życia .
 7. W Mi fit jak i w innych aplikacjach jest tryb "Nie przeszkadzać" DND po włączeniu nie przychodzą żadne powiadomienia oprócz budzika.
 8. Jak nie chcesz powiadomień to włącz tryb nie przeszkadzać . Od kiedy obok stopera jest minutnik?
 9. Jakieś zmiany?
 10. A jest szansa że powróci,czy to już definitywnie?
 11. Witam. Jest możliwość wyświetlania ikony powiadomień na wszystkich tarczach ? A jeszcze lepiej byłoby gdyby ta ikona znikala po odebraniu powiadomienia na telefonie. Da się to jakoś zrobić?
 12. Może też być wina w zbyt dużej ilości aplikacji i powiadomień. Ja korzystałem z Mi Fita oraz Mi Band Master i z włączonym pulsometrem co 2min też rozladowalem opaskę w niecałe 3 dni.
 13. No tak nie zauważyłem, myślałem ze to są kropelki jak prawdopodobne są opady. A czy wy też macie problemy z połączeniem przez Mi fita?