PINOL

Użytkownicy
 • Content Count

  8
 • Joined

Community Reputation

0 Neutral

About PINOL

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mam ten sam problem, i nie mam szkła. Jak zmienić wartość?
 2. PINOL

  USB Ethernet

  Odswieze temat. Jaki hub USB +ethernet zadziała na Mi Box S 4K po aktualizacji do Pie?
 3. Czy zmiana jest na stałe czy po każdej aktualizacji xiaomi.eu trzeba ją powtarzać? Zainstalowalem wg instrukcji, nie widzi telefonu
 4. PINOL

  MIUI 8.11.29

  Podczas instalacji na Redmi 5 plus (vince) w twrp pojawił się problem o montowaniu partycji data. Później jeszcze wystąpiły jakieś błędy, ale ogólnie wszystko działa poprawnie. Dodam tylko, iż nie udało się zainstalować aktualizacji z poziomu programu Aktualizacje. Po ściągnięciu pliku ZIP i kliknięciu na aktualizuj zawsze włączało się twrp i samo aktualizowalo. Tym razem wlaczylo twrp ale nic się nie zaktualizowało, byl ekran główny twrp. Aktualizacje musiałem zrobić sam.
 5. PINOL

  MIUI 8.7.26

  Redmi 5 plus. Wchodze w SMS przytrzymuje wiadomość. Pojawia się u dołu menu. Wybieram więcej i jest pusto. Nie ma opisów dostępnych opcji. W innych aplikacjach (np. pliki) sytuacja identyczna. Brak opisów po wybraniu więcej.
 6. Jak wejść do twrp bezpośrednio z poziomu telefonu, jeśli nie mam komputera i nie mam jak wydać opcji w fastboot do restartu do twrp?
 7. Odsieżam temat. Problem dotyczy Redmi 5 Plus. Chce odblokowac bootloader, ale adb nie widi telefonu. Zalaczam screen.