anonymous

Użytkownicy
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About anonymous

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Redmi Note 3
 1. Witam, Orientuje się ktoś czy w Miui moża ukryć menu zasilania na zablokowanym ekranie? Tzn. w razie kradzieży, żeby nie można było wyłączyć telefonu. Z góry dzięki, Pozdrawiam
 2. Próbowałem i nadal nic. Nawet na drugim laptopie zainstalowałem od początku czystego Windowsa 7 64-bit i sterowniki i nadal to samo...
 3. Nic nie widzę we Flashtoolu jak podłączam telefon, natomiast pliki mogę przeglądać normalnie. Dodam że jakieś 3 miesiące temu wgrywalem ROM do swojego Xiaomi i wszystko było ok.
 4. Tego też próbowałem i nadal to samo... Fastboot się uruchamia
 5. Witam, Próbuje zainstalować Xiaomi.eu 6.1.21 Global EU Rom na nowego Xiaomi Redmi Note 3. Niestety nie mogę sobie poradzić ze sterownikami do telefony (Windows 10). Po podłączeniu telefonu (włączone debugowanie) w menadżerze urządzeń pokazuje się Android Phone ---> Android Composite ADB Interface oraz Inne urządzenia ---> Android (z zółtym wykrzyknikiem). Próbowałem już kilku sterowników, wyłączyłem podpisywanie cyfrowe sterowników i nic. Po naciśnięciu na telefonie Power + Volume- i podłączeniu kabla, nic nie dzieje się we Flashtoolu a na telefonie wyskakuje obrazek fastboot... Ma ktoś jakiś pomysł? Z góry dzięki!
 6. Swoje konto Mi Account założyłem mniej więcej półtora tygodnia temu jeszcze przed otrzymaniem telefonu Redmi Note 3. Czy to ma wpływ na czerwony komunikat we wniosku o odblokowanie? Z przetłumaczenia mniej więcej chodzi coś o usługę chmury, że za mało z niej korzystałem. Wiecie o co chodzi? Czy oni weryfikują, że ktoś faktycznie korzysta już z telefonu np. przez zapełnienie Mi Cloud danymi?
 7. Mam ten sam komunikat co kolega, założyłem już drugie konto i właśnie coś takiego wyskakuje. Nie można złożyć wniosku, wie ktoś co to może oznaczać?