Darek_2003

Użytkownicy
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Darek_2003

 • Rank
  Użytkownik
 1. Niestety ale potwierdzam. U mnie podobny problem - telefonu używam praktycznie cały czas w ten sam sposób i niestety w ciągu dnia muszę telefon doładowywać...
 2. Nie mam, ale nie mam zrootowanego telefonu i do tej pory wszystko chodziło OK. Przedwczoraj zaczęło działać płacenie telefonem i logowanie odciskiem w T-Mobile Usługi Bankowe. Logowanie w aplikacji Alior Banku dalej nie działa.
 3. U mnie identyczny problem. Praktycznie codziennie korzystam z Google Pay - ostatni raz udało mi się przedwczoraj (poniedziałek). Wczoraj - zero reakcji, dzisiaj (w innym sklepie) to samo. Nic w ustawieniach nie grzebałem, NFC działa. Ma ktoś jakiś pomysł? EDIT: Zauważyłem również, że w aplikacjach bankowych (nie wszystkich) wyłączyła się możliwość logowania odciskiem palca (zgodnie z komunikatem - ze ezględów bezpieczeństwa) Podejrzewam, że ma to jakiś związek...
 4. U mnie to samo, w efekcie wyłączyłem automatyczną regulację ostrości...
 5. A propos bluetooth, u mnie teoretycznie działa OK, łączy się z zegarkiem, słuchawkami itp. Problem się zaczyna kiedy mam połączony np. zegarek i włączam hotspot wifi - rozłącza wtedy wszystko co jest podłączone przez bluetooth i nie da rady podłączyć żadnego innego urządzenia przez BT. Odwrotna sytuacja jest kiedy przez BT jest wyłączone, włączamy hotspot, wszystko działa - włączamy BT, hotspot przestaje działać, a wszystko pięknie hula na bluetoothie. MIUI w wersji global od początku. U kumpla na MI6 (też global) wszystko działa OK, BT i hotspot działają równocześnie. Ma ktoś też taki problem?
 6. I mnie też jedynie wyłączenie dostępu do lokalizacji pomogło, ale wtedy znowu mi się MiFit nie chce z wagą łączyć. Podobno włączona lokalizacja GPS jest do tego niezbędna...
 7. Mam pytanie o etui Nillkin Nature, o którym pisaliście wcześniej. Czy w telefonie "ubranym" w to etui nie ma problemów z czujnikiem zbliżeniowym w głośniku? Pytam ponieważ do tej pory przerobiłem już kilka etui i niestety we wszystkim poza oryginalnym plastikiem, górna krawędź źle oddziaływała na czujnik, który zaczynał głupieć w trakcie rozmowy, pomagało jedynie wycięcie etui na górnej krawędzi w okolicach głośnika. Czy z tym etui możliwe są takie problemy?
 8. No i na moim Mix2s na globalu wskoczyło dzisiaj MIUI 10. I pierwszy problem i pytanie. Zauważyłem, że podczas korzystania ze Spotify, kiedy aktywne jest stałe powiadomienie Spotify widoczne też na ekranie blokady, co około 20-25 sekund wybudza się sam ekran. Do tej pory jedynym rozwiązaniem na jakie wpadłem to wylączenie powiadomień ze Spotify, ale trochę mi to nie pasuje. Ktoś coś takiego zauważył i wiem jak temu zaradzić?
 9. Mam zainstalowanego MiFit'a w wersji MrTomi 3.4.2. Czy nowszą wersję mogę zainstalować bezpośrednio na tą starszą, czy lepiej jest ją najpierw odinstalować, lub wyczyścić dane aplikacji czy coś w tym stylu?