Jump to content

cattani43

Użytkownicy
 • Posts

  8
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by cattani43

 1. Zasięg jest gorszy nawet na Mi Mix2S, przecież trzeba "agregować" pasmo dla pseudo 5G. Nie mamy dobrego LTE, a mamy mżonki o 5G. Zobaczcie, że takie zjawisko ma miejsce także w TV. To się nazywa - oszczędzanie kosztem wygody klienta. Droższe usługi =gorsze usługi tak jak nowe towary = bubble.
 2. stillo! Pewnikiem jest ,że cały czas program MIfit jest z nim sparowany dlatego nie możesz sparować. Rozłącz i sparuj ponownie. Też tak miałem jak ty łączył się tylko z innymi programami.
 3. Czy ktoś przerobi nowe FW zegarka 0.1.1.45 na PL?
 4. Jest już wersja Amaz Fit 3.4.0.2, która zmienia soft zegarka na 0.1.1.45. Całe spolszczenie się kasuje zostają tarcze jakie miałem wgrane. Nie wgrywałem ponownie spolszczenia i nie wiem czy będzie działać.
 5. Witam. Nie ma zapowiadanego "face unlock" poza tym w wersji global 9.5.4 nie wszystko jest przetłumaczone w ustawieniach. Testuje od tygodnia wraz z Amazfit bip.
 6. Problem tkwił w tym, że cały czas był Mi fit sparowany mimo, że nie był połączony. Gdy rozparowałem łączenie ok natomiast cały czas brak info o SMSach. Aplikacja nowa 3.3.5 z PLAYa.
 7. Zegarek łączy się bez problemu tylko przez app GadgetBridge natomiast nie łączy się z Mifit bez względu na wersję i ani gdy zrobię factory reset ani wtedy gdy rozłączę z GB i chcę połączyć z MiFit. Jakieś pomysły czy sugestie?
 8. We wszystkich softach występuje problem odblokowywania telefonu. Nie wiem jak było z oryginalnym 36 bo miałem go na wstępie po zakupie (wersja angielska). Po nocy telefon w odległości nie dalszej niż 2 m od zegarka max do 4 gdy szedłem w wiadome miejsce a rano brak możliwości odblokowania zegarka i zerwane połączenie z telefonem. Po ponownym połączeniu sytuacja pozostała bez zmian. Powtórne wgranie app tym razem 3.3.1 wcześniej był na 3.3.2 obie MrTomi i sparowaniu na nowo na razie wszystko działa. Testuje jak długo? P.s Po wgraniu języka polskiego na oryginalny angielski aplikacja ze sklepu PLAY nie chciała połączyć i sparować zegarka dopiero wgranie jak wyżej pomogło.
×
×
 • Create New...