Jump to content

sn33p

Użytkownicy
 • Posts

  3
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  POCO F2 Pro

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

sn33p's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Spróbowałem, usunąłem urządzenie u googla, nie pomogło. Zdecydowałem się na reset do ustawień fabrycznych, zobaczymy czy to jednorazowy wybryk.
 2. Jeszcze nie, liczę, że może ktoś już się spotkał z podobną sytuacją. Ale może faktycznie wieczorem spróbuję. Mam wrażenie, że coś jeszcze jest skopane, bo apka mBanku i coś jeszcze mi się wylogowalo i nie chce działać. Na drugim urządzeniu nie mam tego problemu. Większa część systemu i apek (w tym IPKO) jeszcze działa poprawie.
 3. Cześć, Od wczorajszego poranka (28 marca 2021) mam taki problem z POCO F2 Pro - w konsolce systemowej/powiadomieniach wyskoczyło mi Błąd logowania na konto (xiaomi) / wymagane działanie na koncie (google) (screenshot) Próba ponownego zalogowania się na konto Xiaomi nie przynosi efektu, powiadomienie znika, po jakimś czasie komunikat wraca. Google, po wpisaniu hasła i zatwierdzeniu, akceptacji na drugim urządzeniu (2fa) zaczyna się kręcić w kółko i nie przynosi efektu. Restart urządzenia nic nie zmienia, odinstalowałem kilka zainstalowanych ostatnio aktualizacji (system web view, chrome) - nie pomaga. Mam Miui Global 12.2.4 (z miesiąc czy coś już), bez fikołków, rootów, odblokowania bootloadera. Pierwszy raz spotykam się z podobną sytuacją. na pozostałych urządzeniach nie mam tego problemu. Macie jakieś pomysły poza resetem do ustawień fabrycznych?
×
×
 • Create New...