mickiewicz

Użytkownicy
 • Content Count

  29
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

About mickiewicz

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  mi 8 lite

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. no właśnie przed chwilą doczytałem, że obecnie lepiej wywalić mi fit i zainstalować amazfit u mnie zadziałało - mam np. wczorajsze kroki, wczorajszy i dzisiejszy sen.
 2. o kurde, myślałem że to tylko u mnie to się dzieje - też od 04.06.tego dnia akurat ładowałem opaskę - myślałem, że coś przy ładowaniu się stało. brak diagnozy snu i historii kroków. też już rozłączałem opaskę, przywracałem jej ustawienia fabryczne, przeinstalowywałem mi fit - bez zmian. na opasce są kroki, na menu głównym mi fit są kroki, w historii już kroków nie ma.
 3. witam, mam zagwostkę z ciemnym motywem. w miui 11 była taka opcja do odznaczenia, żeby system na siłę nie pakował ciemnego motywu do apek. w miui 12 widzę tylko listę poszczególnych aplikacji do odhaczenia. sęk w tym, że na tej liście nie ma wszystkich zainstalowanych aplikacji (akurat rozchodzi się o 1 grę) a ewidentnie system wymusił zmianę kolorów, co skutkuje nieczytelną czcionką w tejże grze (w jej elemencie dość istotnym). da się coś z tym zrobić?
 4. ok, a ja jechałem zawsze przez środek jeszcze raz dzięki za szybką pomoc!
 5. faktycznie, jest checkpoint, dzięki! rozumiem, ze przy włączonym centrum nie da się odczytać powiadomień z poziomu paska?
 6. witam jak powrócić do starego paska powiadomień (wyłączyć centrum funkcji)? no chyba, że jest jakiś sposób, żeby w nowym centrum były widoczne powiadomienia.
 7. witam, czy ktokolwiek zaobserwował opóźnienia w powiadomieniach z komunikatorów (jest szansa, że nie tylko z nich)? regularnie zdarza mi się np. odebrać powiadomienie na kompie, odczytać wiadomość (np. hangouts, whatssap web, messenger od fb), a po kilkunastu-kilkudziesięciu sekundach powiadomienie wskakuje na telefon. przy poprzednich wersjach takie sytuacje nie miały miejsca.
 8. @Spili - to nie są powiadomienia od samej apki, tylko powiadomienia, że dana apka korzysta z jakiegoś uprawnienia. możesz odhaczyć to.
 9. ok, wyłączyłem wszystkie te opcje dla Mi Fit I WhatsAppa (akurat w przypadku tej apki powiadomienie dotyczyło dostępu do kontaktów a takiej opcji do wyłączenia nie było - wyłączyłem więc wszystkie opcje) i jak na razie jest git. dzięki za wyjaśnienie!
 10. no ok, ale u mnie monity dotyczą np. Mi Fit czy też WhatsAp - przecież nie wyłączę powiadomień z tych aplikacji.
 11. ikonka jest z lokalizacji tylko, za samo powiadomienie odpowiada "Zachowanie aplikacji". mi co chwila wywala, że aplikacja Mi Fit uzyskała lokalizację w tle. no fajnie - aplikacja ma takie uprawnienie, ale po co o tym informować co chwila
 12. da się jakoś wyłączyć powiadomienia z 'Zachowania aplikacji'? ta ikona koło zegara zżera mi połowę paska powiadomień [mi 8 lite]
 13. po wpisaniu 0 również nie wpuszcza. hasło (4-cyfrowy pin) mam takie samo od lat, nie zmieniane. czyli niestety format data mi zostaje (a szkoda).
 14. robiłem już podobne akcje - usuwałem hasło blokady (od razu usuwało z automatu dodane odciski). zrobiłem teraz zgodnie z tym, jak napisałeś - bez zmian. recovery nadal krzyczy o hasło. podpytywałem też swego czasu Orjona - odpowiedział na szybkiego, że problem może być w recovery niekompatybilnym z androidem 10 (nie wiem czy orange fox 10.0.1 jest już kompatybilne, ja miałem twrp 3.2.3 z poradnika miui polska pod mi 8 lite).
 15. tak, system działa (19.12.5), nie mogę tylko zainstalować aktualizacji z powodu braku dostępu do pamięci.