Jump to content

mickiewicz

Użytkownicy
 • Content Count

  32
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutral

About mickiewicz

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  mi 8 lite

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. czy ktoś się orientuje, czy są plany rozwoju romu .eu dla mi 8 lite? w wersji global widzę już 12.0.3, tutaj ustało na 12.0.1 z sierpnia.
 2. witam pewnie pełno podobnych zapytań - z racji końca betowego wsparcia dla mojego mi 8 lite chcę przejść na stable. spróbowałem ot tak flash z poziomu recovery - po kodzie pin do telefonu następuje boot do recovery. czy przy przejściu z bety na stable muszę (niestety) zrobić wszystkie wpie'y? lekko łudziłem się, że zachowam dane.
 3. przy okazji ostatniej aktualizacji rozwojowej dla m.in. mi 8 lite chciałbym poznać waszą opinię: zostać przy 20.9.3 czy lepiej przejść na stabilną .eu (na mój tel już jest miui 12 jakoś od początku sierpnia, może będą jakieś update'y)? no jest też opcja global, ale chyba pasuje mi .eu.jak uważacie?
 4. no właśnie przed chwilą doczytałem, że obecnie lepiej wywalić mi fit i zainstalować amazfit u mnie zadziałało - mam np. wczorajsze kroki, wczorajszy i dzisiejszy sen.
 5. o kurde, myślałem że to tylko u mnie to się dzieje - też od 04.06.tego dnia akurat ładowałem opaskę - myślałem, że coś przy ładowaniu się stało. brak diagnozy snu i historii kroków. też już rozłączałem opaskę, przywracałem jej ustawienia fabryczne, przeinstalowywałem mi fit - bez zmian. na opasce są kroki, na menu głównym mi fit są kroki, w historii już kroków nie ma.
 6. witam, mam zagwostkę z ciemnym motywem. w miui 11 była taka opcja do odznaczenia, żeby system na siłę nie pakował ciemnego motywu do apek. w miui 12 widzę tylko listę poszczególnych aplikacji do odhaczenia. sęk w tym, że na tej liście nie ma wszystkich zainstalowanych aplikacji (akurat rozchodzi się o 1 grę) a ewidentnie system wymusił zmianę kolorów, co skutkuje nieczytelną czcionką w tejże grze (w jej elemencie dość istotnym). da się coś z tym zrobić?
 7. ok, a ja jechałem zawsze przez środek jeszcze raz dzięki za szybką pomoc!
 8. faktycznie, jest checkpoint, dzięki! rozumiem, ze przy włączonym centrum nie da się odczytać powiadomień z poziomu paska?
 9. witam jak powrócić do starego paska powiadomień (wyłączyć centrum funkcji)? no chyba, że jest jakiś sposób, żeby w nowym centrum były widoczne powiadomienia.
 10. witam, czy ktokolwiek zaobserwował opóźnienia w powiadomieniach z komunikatorów (jest szansa, że nie tylko z nich)? regularnie zdarza mi się np. odebrać powiadomienie na kompie, odczytać wiadomość (np. hangouts, whatssap web, messenger od fb), a po kilkunastu-kilkudziesięciu sekundach powiadomienie wskakuje na telefon. przy poprzednich wersjach takie sytuacje nie miały miejsca.
 11. @Spili - to nie są powiadomienia od samej apki, tylko powiadomienia, że dana apka korzysta z jakiegoś uprawnienia. możesz odhaczyć to.
 12. ok, wyłączyłem wszystkie te opcje dla Mi Fit I WhatsAppa (akurat w przypadku tej apki powiadomienie dotyczyło dostępu do kontaktów a takiej opcji do wyłączenia nie było - wyłączyłem więc wszystkie opcje) i jak na razie jest git. dzięki za wyjaśnienie!
 13. no ok, ale u mnie monity dotyczą np. Mi Fit czy też WhatsAp - przecież nie wyłączę powiadomień z tych aplikacji.
 14. ikonka jest z lokalizacji tylko, za samo powiadomienie odpowiada "Zachowanie aplikacji". mi co chwila wywala, że aplikacja Mi Fit uzyskała lokalizację w tle. no fajnie - aplikacja ma takie uprawnienie, ale po co o tym informować co chwila
 15. da się jakoś wyłączyć powiadomienia z 'Zachowania aplikacji'? ta ikona koło zegara zżera mi połowę paska powiadomień [mi 8 lite]
×
×
 • Create New...