Jump to content

Fallen

Użytkownicy
 • Content Count

  28
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Fallen

 1. Witajcie. Używam obecnie MIUI 10 global stable, ale zastanawiam się nad przesiadką na MIUI Polska, ze względu na przełącznik NFC w pasku powiadomień,gęsty, skrót do nagrywania ekranu oraz działający Google Pay. Jeżeli coś się nie zgadza to proszę o uświadomienie. Jednak mam kilka pytań. Poradnik znalazłem, wiem co i jak po kroku robić, jednak chciałem zapytać Czy można potem zablokować BL, tak żeby móc korzystać z funkcji 'znajdz urządzenie' oraz odcisku palca do autoryzacji? Czy w razie niezadowolenia jest możliwość powrotu na wersję global? I jaka jest ogólnie szybkość dział
 2. Witajcie. Czy jest możliwość dodania aplikacji do nagrywania ekranu do paska powiadomień i skrótów? Albo czy da się ustawić jakiś gest który ją uruchomi bez konieczności robienia tego ręcznie?
 3. Witajcie. Czy ktoś z Was ma link do wersji MIUI która będzie działać na wspomnianym telefonie? Oraz jakiś tutorial jak należy wykonać przejście na nowy system. Oczywiście chodzi mi o polską wersję językową.
 4. Witajcie. Potrzebowałem na szybko przesłać kilka zdjęć z Mi6(global stable, 9.5.8.0) na laptopa. Problem jest taki, że mimo pomyślnego sparowania obu urządzeń otrzymuję komunikat o niepowodzeniu wysyłania. Czy ktoś wie jak to rozwiązać? Problem rozwiązany. Można zamknąć, przepraszam za kłopot.
 5. Jeśli by wyglądał tak jak w linku to bym brał A co sądzicie o plotkach na temat, że Xiaomi chce wdrożyć odpowiednik FaceID do Mi7 ?
 6. Fallen

  MIUI 8.4.12

  Ja coś dostałem
 7. U mnie jest podobnie, tyle że na Mi6. Aktualizuje się dopiero po wejściu i dwukrotnym odświeżeniu ręcznie. Szkoda też że nie ma pogody dla obecnej lokalizacji
 8. Fallen

  MIUI 8.3.29

  Nie wiecie może czy się da (i jak) dodać włącznik NFC na pasku skrótów? Podobnie jak jest do Wi-Fi, Bluetooth, danych, itp. Ewentualnie czy istnieje szansa że kiedyś takowy dodadzą
 9. Fallen

  MIUI 8.3.29

  Skąd można pobierać motywy? Na 9.2.2.0 dało się to zrobić z poziomu ustawień. A w 8.3.29 nie widzę takiej opcji
 10. Fallen

  MIUI 8.3.29

  Nie chodzi o wskaźniki zasięgu, ale o ten pasek w ustawieniach. Na poprzednim screenie zaznaczyłem go na pomarańczowo. Pierwszy screen: dane wyłączone + w ustawieniach "Dane mobilne wyłączone"=OFF (OFF = FALSE; Wyłączone + false = nieprawda, że wyłączone czyli włączone). Potem po włączeniu; w ustawieniach "Dane mobilne wyłączone" na pozycji ON. (ON = TRUE. Wyłączone TRUE = że są wyłączone), podczas gdy naprawdę są włączone. Czyli odwrotnie niż jest w rzeczywistości. Dodatkowo pod spodem "Dane mobilne wyłączone" jest napis "Zezwól na transmisję danych". Jeżeli porównu
 11. Fallen

  MIUI 8.3.29

  "Dane mobilne są wyłączone" Jest tak napisane zarówno na pozycji ON jak i OFF. Wydaje mi się że lepiej by było gdyby było napisane "dane mobilne są włączone" i do tego ON/OFF Na zrzucie widać że mam włączone, a w ustawieniach jest "Dane mobilne wyłączone" na pozycji ON. Czyli odwrotnie niż w rzeczywistości.
 12. Fallen

  MIUI 8.3.29

  U mnie jak na razie wszystko śmiga. Co prawda brakuje mi codziennych ekranów blokady i pogody dla obecnej lokalizacji, ale tego nie mam odkąd przesiadłem się z 9.2.2.0. Irytuje mnie jedynie jeden błąd w tłumaczeniu. Gdzie można zgłaszać takie rzeczy?
 13. Fallen

  messenger

  Ustawienia>pasek powiadomień i statusu>powiadomienia aplikacji>messenger>pływające powiadomienia na OFF
 14. Masz może zdjęcie jak jest naklejona na telefon? Przekopałem całe aliexpress i pytałem sprzedawców. Albo nie odpisują albo piszą że klej jest jedynie na krawędziach...
 15. Z Gmaila mi działają.
 16. Fallen

  MIUI 8.3.22

  Czy ma ktoś problem z włączeniem codziennych ekranów blokady? Na 9.2.3.0 działało jak trzeba, a po przesiadce na global dev 8.3.22 nie mgę włączyć tego ani w ustawieniach ani na ekranie blokady. Aplikacja ma włączony autostart, ale jest "Nigdy nie używana".
 17. Fallen

  [POMOC]ADB

  Witajcie. Przepraszam z góry, jeśli ten dział nie służy do takich spraw. Jeden z użytkowników polecił mi sposób w jaki można sobie poradzić z odcinaniem dostępu do sieci po aktualizacji do Oero. O ile wszystko zrozumiałem to chciałbym się upewnić czy: ADB i platform tools pobieram z https://androidfilehost.com/?fid=24521665358595410 ? Czy od razu instalować SDK? I "pixel drivers"? To chodzi o sterowniki do telefonu?
 18. Czy ktoś z Was może ma takie etui do Mi6? Spełnia ono swoją rolę? Ewentualnie jakie byście polecili? Mile widziane jakieś matowe i niezbierające odcisków palców.
 19. U mnie po aktualizacji na 9.2.3.0 wzrosło zużycie ramu bez obciążenia o 25 punktów procentowych(teraz zmalało, i wzrost wynosi 10-12 punktów)[co śmieszniejsze, pod obciążeniem ramu nie ubywa] i posypało się "odnawianie" cogodzinne internetu od Aero2. Bateria też coś jakby szybciej ubywa, ale może to tylko moje odczucie.
 20. Ładnie to brzmi, ale jednak poczekam na aktualizację do kwietnia. Tyle że chętnie bym resetował internet bez ponownego uruchamiania. Druga sprawa - da się jakoś wyłączyć komunikaty o aktywacji kart SIM? O ile wcześniej mogłem że usunąć z paska powiadomień to teraz pojawia mi się monit na całym ekranie i jak się zamknie to za chwilę od nowa. Kliknalem przycisk weryfikuj ale dostałem komunikat że nie dało się wysłać SMS, mimo że Kasa z konta poszła EDIT. Zrobiłem wszystko według instrukcji, jednak nic to nie dało. Problem występuje nadal, macie jakiś pomysł w jaki inny sposób
 21. RAM się jakoś stabilzuje, wolny RAM wzrósł o 8 pkt.%. Co do tej instrukcji, wolę się upewnić żeby nic nie zepsuć i nie stracić gwarancji. ADB i platform tools pobieram z https://androidfilehost.com/?fid=24521665358595410 ? Czy od razu instalować SDK? Ale "pixel drivers"? To chodzi o sterowniki do telefonu?
 22. Witajcie. Stałem się niedawno szczęśliwym(jak na razie) posiadaczem Mi6 (Global). Wszystko jest ok, jednak(żeby nie zakładać nowego tematu to podepnę się tutaj): Zainstalowałem wczoraj aktualizację do MIUI 9.2.3.0 OCAMIEK(Android 8.0), i o ile na MIUI 9.2.2.0 NCAMIEK (Android 7.1.1) wszystko było ok, to teraz -zużycie ramu wzrosło o 25 punktów procentowych, czyli o 50%, ale jak nawłączam aplikacji to zużycie sę nie zmienia i bardziej irytujący problem Korzystam z internetu od Aero2, jak wiecie (albo nie) co gdzinę trzeba wpisywać kod CAPTCHA, i o ile na androidzie 7 nie było z ty
×
×
 • Create New...