Jump to content

john56

Użytkownicy
 • Posts

  10
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

546 profile views

john56's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Conversation Starter Rare
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

0

Reputation

 1. I nic się takiej ładowarce nie stanie jak będzie cały czas podłączona do prądu? Model mam MJSXJ10CM.
 2. Hej. Jaką najlepiej wybrać ładowarkę/zasilacz do Xiaomi MiJia 360° Home Security 1080p? Czy można ją trzymać na kablu na zwykłej ładowarce od telefonu? Jeżeli tak to czy napięcie ma znaczenie czy może to być obojętnie jaka ładowarka?
 3. Tak, ja zauważyłem, bo mam w domu 2 opaski i tylko w tej zaktualizowanej bateria wyraźnie szybciej leci. I to ponad dwukrotnie szybciej. Zastanawiam się jak to odkręcić, to znaczy czy mogę zrobić downgrade i wrócić do poprzedniej wersji aktualizacji.
 4. Mi 8 Lite jest na życzenie w tej ofercie. Niestety Redmi Note 8 nie ma, a brałbym w ciemno ze względu na tę diodę. NFC nie robi na mnie wrażenia, zdjęcia wiadomo robię, ale teraz mam Redmi 4x i jestem ze zdjęć zadowolony. Telefon zmieniam co 2 lata, ale jak mówię Redmi 4x od ponad dwóch lat mi dobrze służy, więc zastanawiam się czy Redmi 8 będzie lepszym wyborem w mojej sytuacji.
 5. Mam dylemat, który z tych telefonów wybrać. Wiadomo, że Redmi Note 8T najlepszy, ale i najdroższy, a nie wiem czy chcę akurat tyle kasy dawać za telefon. Od ponad dwóch lat używam Xiaomi Redmi 4x, który nie jest z najwyższej półki, a sprawdza się znakomicie. Czy między Redmi 8 i Redmi Note 8t jest aż taka różnica? Żaden z nich nie ma niestety diody, co jest sporym minusem. A co z Xiaomi Mi 8 Lite? Warto teraz jeszcze brać ten telefon? Niestety widzę, że ma dość słabą baterię. Telefon występuje w Playu z dopiskiem DS - co ten skrót oznacza?
 6. Ktoś znalazł jakąś odpowiedź na to? Jakąś inną aplikację odnośnie powiadomień, która działa na Redmi Note 8t?
 7. Hej, zastanawiam się mocno nad zakupem Redmi Note 8t, ale jedna niby pierdoła, ale jak się okazuje dla mnie poważna sprawa nie daje mi spokoju. Czytałem, że ten telefon nie posiada diody powiadomień. Czytałem też, że można ją zastąpić np. aplikacją NotifyBuddy, ale ta jest przeznaczona tylko dla smartfonów z Amoledem, czyli odpada. Czy są jakieś alternatywy dla tego telefonu? Czy są inne aplikacje, które będą sygnalizować powiadomienia tak jak dioda na Redmi Note 8t?
 8. Długo wzbraniałem się przed aktualizacją do 9.2.4. Pobrałem i niestety zauważyłem największą różnice - bateria wyraźnie zaczęła krócej trzymać. Przykładowo przez noc zabiera 6-7%, kiedy przed aktualizacją albo w ciągu nocy stan baterii się nie zmienił albo ubywało maks 1%. Czemu tak się dzieje? Po aktualizacji nic nowego nie instalowałem, nie zmieniałem żadnych ustawień. Chciałbym wrócić do poprzedniej wersji, czy jest to w ogóle możliwe?
 9. No ręcznie jest trochę niewygodne. A można całkiem się jej pozbyć z paska?
×
×
 • Create New...