Jump to content

Noxi

Użytkownicy
  • Posts

    4
  • Joined

  • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Noxi's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

  1. Rozumiem. W telefonie wylogowanie z konta Xiaomi i usunięcie telefonu z Xiaomi Cloud na koncie poprzedniego właściciela. Nie wiem tylko jak zweryfikować czy telefon został usunięty. Telefon bez żadnych gwarancji itp. Z MIUI10 Global, 6/128GB, pochodzenie pewnie jakieś wschodnie bo wtyczka z przejściówką. Cena 900.
  2. Czy to jedyna opcja mogąca zablokować telefon? Konto google nie ma możliwośći blokowania niczego? Jak zweryfikować czy sprzedający odłączył urządzenie od konta xiaomi?
  3. Konkretnie chodzi o używany telefon Xiaomi Mi6. Chce przed ostatnim kontaktem ze sprzedającym wiedzieć co musi zrobić aby później telefon nie został zablokowany. To mój pierwszy kontakt z Xiaomi, stąd banalne pytania. Niepokój wzbudził fakt, że ponoć formatując telefon podpięty do konta mi cloud poprzedniego właściciela mogę już go nie uruchomić bez jego hasła. Pozdrawiam i dziękuję:)
  4. Cześć. Chcę kupić właśnie używane Xiaomi Mi6, ale nie jestem pewny czy sprzedający poda mi wszystkie dane niezbędne do dalszego używania telefonu. Konkretnie obawiam się, że telefon po wyczyszczeniu zostanie zablokowany. Na co powinienem zwrócić uwagę? Jakie hasła są potrzebne, jakie konta odpiąć? Pozdrawiam
×
×
  • Create New...