driver10

Użytkownicy
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About driver10

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. driver10

  Android Auto

  Witam, Mam problem z Android auto i google maps. Mianowicie często zawiesza się, po ponownym połączeniu z kabelka w samochodzie jest przez jakiś czas ok. Zastanawiam się czy wina leży w aplikacji w telefonie czy po stronie radia w samochodzie.
 2. driver10

  aktualizacja

  Witam Próbuję zaktualizować do MIUI 11: 9.10.17. W TWRP pojawia się error 7. Próbowałem zmieniać już TWRP. Z góry dziękuję za pomoc.
 3. driver10

  Instalacja MIUI

  Witam Instalowałem Miui PL. Zainstalowałem TWRP i miui pobrane ze strony. Przy starcie systemu wymagana jest aktywacja mi account. Nie zgadzają mi się numery konta, więc także hasło jakie podawałem podczas zakładania konta MI. Czy coś zrobiłem nie pradidłowo, ewentualnie w jaki sposób ustawić prawidłowe konto? Czy wymagana jest karta sim podczas aktywacji, która jest przypięta do konta
 4. Witam. Posiadam MI8 PRO w wersji MIUI Global, mam problem z odblokowaniem telefonu. Po odczekaniu 360 godzin, program Mi Unlock pokazuje takie oto chińskie znaczki 手机使用未达到指定时间,无法解锁 - a tłumacz googl "Telefon nie był używany przez określony czas i nie można go odblokować". Ktoś pomoże?
 5. Witam. Posiadam tel MIUI Global 10.0.1.0. Po podłączeniu do auta uruchamia się android auto, ekran na wyświetlaczu radia jest obcięty z góry i u dołu. Na starym Redmi Pro działa bez zarzutu. Czy jest jakieś rozwiązanie?
 6. Witam, Po ostatniej aktualizacji 8.1.11 nie mogę połączyć się WIFI. Jest problem z uwierzytelnianiem. Dodam że na innych urządzeniach to nie występuje, więc raczej nie powinna być to wina routera.