Jump to content

PanBambaryla

Użytkownicy
 • Posts

  18
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi 10T Pro (RJDEUXM)

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

PanBambaryla's Achievements

Rookie

Rookie (2/14)

 • One Year In
 • Collaborator Rare
 • First Post Rare
 • Dedicated Rare
 • One Month Later

Recent Badges

2

Reputation

 1. Czy mam przez to rozumieć, że mam spróbować sobie zainstalować S na R i będzie działać? EDIT: Rzeczywiście, przełączenie regionu na Szwajcarie odpaliło mi aktualizację. Nie byłem świadom, że tak to działa czyli R na S. Byłem przekonany, że nazwa jest zakodowana i stała dla danego urządzenia, niezależnie od wersji firmware - czyli wedle mojej wiedzy były to 2 różne urządzenia. Dzięki!
 2. Kurka wodna... A co z RJDEUXM? Dlaczego to urządzenie jest totalnie olane przez producenta?
 3. https://newsblog.pl/jak-skalibrowac-kompas-na-androidzie-aby-poprawic-dokladnosc-lokalizacji-urzadzenia/
 4. Zapewne beta, bez uczestnictwa w programie 12.5.7. Wysłane z mojego M2007J3SG przy użyciu Tapatalka
 5. O tym akurat też pisałem, że na regionie Wielka Brytania możesz pociągnąć 12.5.7 (nie-beta). Spróbuj.
 6. Koledzy! Piszcie, czy jesteście w programie beta oraz jeśli nie, to na jakim regionie można pobrać aktualizację - bo rzucając takie hasło robi się tylko szum informacyjny...
 7. Wracając do tematu tego forum nadmienię, że poprzez ustawienie regionu na Wielką Brytanię udało mi się zrobić pierwszy przeskok z 12.5.5 na 12.5.6 a następnie kolejny do 12.5.7. Potwierdzam poprawę działania czujnika zbliżeniowego (bez uwag) i wykorzystania baterii - dzisiaj mija 2 dni korzystania, jak co dzień, i wciąż mam 25%. Pojawiła się wspomniana opcja w Dodatkowych ustawieniach pod nazwą Rozszerzenie pamięci (o 3GB), co wskazywałoby na to, że jest to wersja Enhanced. Ja tę opcję wyłączyłem, uznając, że wbudowane 8GB RAM wystarczy mi do normalnej pracy.
 8. Kolego, podaj numer kompilacji po tej aktualizacji - bo wielu z nas ma już 12.5.5 i nie wiemy, czy chodzi o coś innego.
 9. Czyli problem u Ciebie jest zupełnie innej natury, niż wersja software. U mnie po aktualizacji do 12.5.4 i później 12.5.5 - wszystko działa jak należy i bez odczuwalnych negatywnych zmian.
 10. https://bigota.d.miui.com/V12.5.5.0.RJDEUXM/miui_APOLLOEEAGlobal_V12.5.5.0.RJDEUXM_93dec54e33_11.0.zip
 11. Rzeczywiście, udało się zaktualizować automatycznie po wybraniu regionu: Szwajcaria, jak to już ktoś na tym forum proponował.
 12. Niestety, dla użytkownika, który nie jest zapisany do programu testów - nie działa. Sprawdzone po sieci WiFi oraz Internecie komórkowym, zarówno dla regionu Polska jak i Szwajcaria. Wydanie EEA.
 13. Może dlatego, że masz/zainstalowałeś chiński firmware?
×
×
 • Create New...