Jump to content

lukikow

Użytkownicy
 • Content Count

  35
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About lukikow

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. To jest jakiś wygaszacz ekranu? U mnie jak ktoś dzwoni to pokazuje się kółko, które trzeba przeciągnąć aby odebrać. Ogólnie ekran wygląda całkiem inaczej. Zobacz czy coś się zmieni po dodaniu odcisku palca.
 2. Mógłbyś przedstawić swoje wszystkie ustawienia o których wspominasz? Szczególnie ciekawi mnie złe odświeżanie. Każda poprawa czasu pracy na baterii jest dla mnie na wagę złota.
 3. A jak z tymi ustawieniami fabrycznymi? Tak dla pewności - karty działały i nadal działają w innych telefonach?
 4. Spróbuj przywrócić ustawienia fabryczne. Kartę wkładasz przy wyłączonym telefonie? Z jakiego miesiąca masz łatkę bezpieczeństwa?
 5. To jakaś wersja powystawowa? Sprawdziłem właśnie na dwóch mi a1 i nic takiego nie miejsca. Oba telefony mają Oreo z łatka z lutego. Dodatkowo na jednym jest android bez lunchera w drugim Nova launcher. Ale to raczej nic nie zmienia. Kolego, możesz zawsze spróbować wgrać czysty soft na nowo bo to raczej jego wina. Jeszcze jedno, sprawdzałeś cały osprzęt telefonu w menu serwisowym? Ja robię to zawsze po kupnie nowego telefonu aby mieć pewność, że wszystko działa.
 6. Uroki czystego andka, który promuje dodatki swojego wydawcy-właściciela. Kolego, po wypowiedzeniu "ok google" możesz poprosić telefon o wybranie numeru do kogoś z książki telefonicznej, o sprawdzenie pogody itd.
 7. Nic z tym nie zrobisz. Przypuszczam, że jest już wersja aparatu z HDR+ w której działa slow motion. Trzeba by szukać na xda.
 8. Z jakiego miesiąca macie łatkę bezpieczeństwa?
 9. Cieszę się, że mogłem pomóc. Gcam mam na dysku google więc mogę udostępnić.
 10. https://forum.xda-developers.com/mi-a1/how-to/tool-google-camera-root-magisk-enable-t3747585 Aplikacja instaluje od razu nową aplikację aparatu. Po licznych testach stwierdzam, że owa aplikacja jest idealna do selfie. Do zdjęć tylnym aparatem używam GCam5.1.018-Arnova8G2-V1.2. Ogólnie wersji aparatu jest mnóstwo. Ja korzystam z tej z powyższego linku i tego gcam. Podsumowując mam 3 aplikacje do aparatu. No ale albo 2-3 tyś z super aparatem out of box albo telefon za 800zł i kombinowanie aby uzyskać super aparat.
 11. Może są różne wersje bluetooth w obu urządzeniach. Aczkolwiek nawet jeśli to nie wiem czy to coś zmienia.
 12. Zdjęcia w dobrym oświetleniu są ok. Do słabego oświetlenia tylko GCam z hdr+. Na xda jest aplikacja, która wprowadza wymagane ustawienia i instaluje owy aparat na telefonie. Nie wgrywa roota, nie odblokowuje bootloadera, nie przeszkadza w aktualizacjach telefonu. Jedyne co po aktualizacji trzeba zrobić to wgrać aparat na nowo.
 13. Ja rozwiązałem problem aplikacją kasującą dublujące się wpisy. Niestety nie miała ona opcji scalania kontaktów.
 14. Xiaomi Mi A1 ? Jeśli tak, to też go mam i w moim przypadku dźwięku nie da się odróżnić od tego, który płynie z płyt CD.
×
×
 • Create New...