Jump to content

Pitors

Użytkownicy
 • Posts

  140
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Everything posted by Pitors

 1. Pamiętacie gdzie można ustawić przycisk zasilania jako latarkę jak wcisnę 2x, bo zapomniałem? Dało się to ustawić bez zewnętrznej apki. Po aktualizacji mi to nie działa. Edit: znalezione.
 2. Ja mam to samo. Ciągle problem z płatnością. Raz działa raz nie. Trzeba w kółko przełączać pomiędzy gpay a bankiem. Wcześniej tego nie było. Też mam Mi11 pro.
 3. Za którymś razem format ogg zaczął działać, ale tak czy siak nie powinno to mieć miejsca i zabawa w jakieś konwertowania.
 4. Nie pomaga zmiana dzwonka na format ogg. Dalej jest domyślny dzwonek. Jakieś inne rady?
 5. Lipa z dzwonkiem. Nie działa jak ustawię mój dzwonek jak ktoś do mnie dzwoni. Domyślny mi zaczął dzwonić. Co można z tym zrobić oprócz wipe data?
 6. Otwieranie linków w aplikacjach. Nie działa to cały czas. Przykładowo ustawione aliexpress na nie otwieraj. A jest jako otwieraj. I faktycznie każdy link w chromie czy gdzieś indziej przenosi do apki. I błąd na trzecim screenie. Suwak nie działa.
 7. Udało się za chyba 15 razem. Zobaczymy czy problem z płatnościami telefonem dalej jest. Bo ostatnio jak miałem ustawione jak zawsze domyślnie na bank to mi przy płatności w sklepie wywalało stare konto google, które nie ma podpięte żadnej karty gpay. I nie szło zapłacić.
 8. Wszystkie 3 próbowałem i dalej to samo 😃 i przy okazji roota straciłem. Masakra.
 9. Przy instalacji recovery błąd jak na zdjęciu. Macie jakiś pomysł? Próbowane 2x.
 10. Gdzie są działające twrp np. do Mi11 pro? Tutaj STAR https://sourceforge.net/projects/recovery-for-xiaomi-devices/files/ ?
 11. Asystent Google nie działa. Ok google nie uruchamia się. Reszta działa.
 12. W kilka minut mi się pobrało. Nie przesadzajmy.
 13. Przeinstalowałem apkę całą i dalej nic. Ustawiłem nawet by działała nad innymi apkami. Edit. Jednak zaczęło działać faktycznie trzeba było ustawić by działała nad innymi apkami.
 14. Mam włączone. I u mnie nie bangla na Mi11 pro 😃
 15. Widzę, że dymki w messengerze dalej nie działają. Wiadomości pokazują się tylko na belce. Kiedyś to będzie naprawione?
 16. Wziąłem z romu plik boot.img. Przeslalem go na telefon. Później w apce magisk 25.2 spatchowalem. Plik przegrałem na kompa. I na koniec wgrałem przez fastboot komendą w cmd fastboot flash boot nazwa pliku i tyle. Restart i powinno być tak jak na screenie.
 17. TWRP nie chce się zainstalować przez fastboota z powrotem. Ktoś ma TWRP po aktualizacji na MI11 PRO? Macie gdzieś instrukcję jak to się robiło z tą wymianą boot.img? Bo dawno to było i nie pamiętam. EDIT: ogarnąłem już. Root działa z powrotem poprzez wymianę boot.img.
 18. Jak roota przywrócić na Mi11 pro? Wycięło mi TWRP. Jest jakieś działające recovery?
 19. Wiadomo kiedy będą nowe aktualizacje(Mi11 pro)?
 20. Udało się dojść co i jak. Trzeba było włączyć auto synchronizację.
 21. Wiecie może jak włączyć na Xiaomi MI11 Pro synchronizację kalendarza na koncie exchange w Outlooku? Te opcje że screen w apce mam wyszarzone...
 22. Na 6.3 w końcu poszło za którymś razem.
 23. Na 11pro nie poszło. Nie idzie zainstalować.
×
×
 • Create New...