Jump to content

Demolka10

Użytkownicy
 • Posts

  23
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Red Rice

Recent Profile Visitors

1,007 profile views

Demolka10's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

2

Reputation

 1. Witam. Mam problem wypadania słuchawek. Wyczyściłem je z brudu, ale nie dużo to pomogło. Nadal są luźne. Jest chyba wyrobione. Mam stary telefon redmi 1s. Czy gniazdo z tego telefonu będzie pasować do redmi 3? Pytanie jest sugerowane zdjęciem na aliexpress w którym jest adnotacja, że dane gniazdo pasuje do tego modelu.
 2. Hey. Problem jest tego typu, że jak rozmawiam z kimś przez telefon lub też nie mam zasięgu. Nie pokazuje mi, że ktoś do mnie w tym czasie dzwonił. Nie mam żadnych powiadomień. Mam wersję stabilną na zablokowany bootloader.
 3. Hey. Problem jest tego typu, że jak rozmawiam z kimś przez telefon lub też nie mam zasięgu. Nie pokazuje mi, że ktoś do mnie w tym czasie dzwonił. Nie mam żadnych powiadomień. Mam wersję stabilną na zablokowany bootloader.
 4. Trochę późno się odzywam ale to dlatego, że kłódka załatwiła sprawę. Dzięki za pomoc i jeżeli o mnie chodzi to temat do zamknięcia.
 5. Spróbuję tego rozwiązania. Mam nadzieję, że pomoże. Dzięki
 6. Witam. Mam zablokowany bootloader ibwgrana wersje EU. Ostatnio 2x Budzik nie zbudził mnie do pracy. Sciagnslem inny i użyłem jednego i drugiego przed wcześniejszym sprawdzeniem czy to za działa i ze sobą nie koliduje. Czyli jeden nastawiony po drugim w odległości 3 min. Przy sprawdzeniu było ok. Rano już mi drugi nie zagrał. I tak raz zagra, raz nie zagra. Da się czymś sprawdzić o co chodzi?
 7. Bardziej kwestia okablowania typu ładowarka itp. Bynajmniej u mnie tak było. Zmieniłem ładowarkę i było ok
 8. U mnie 2,5-3 dnia mocnego użytkowania.
 9. Ludziska borykam się z problemem. Pomożecie? Pomożemy =) Przesiadlem się na R3 z 1s miałem i tam i tu włączona synchronizację, chmurę itd itd. I męczą mnie teraz na R3 aplikacje z 1s które tam miałem zainstalowane, a tu już ich mieć nie chce. Co ją usunę z pulpitu, bo w aplikacjach jej nie ma to za dwa dni znów się na nim pojawia. Zaznaczył aby nie synchronizowało aplikacji co 7 dni ale to nie pomogło. Ktoś coś? Ludziska borykam się z problemem. Pomożecie? Pomożemy =)
 10. I u mnie poszło na 2 razy. Zrestartem komputera włącznie. Oj mają te programy swoje humorki.... Myślałem, że udupiłem słuchawkę.... Ale jednak się udało.
 11. No właśnie o ten mi chodziło z xiaomi.eu na zablokowany bootloader. Jeszcze tylko mi powiedz czy nie przeszkadza tu wersja 7.1.2 bo jak dobrze pamiętam był przykaz aby nie aktualizowac na 7.1.2 i 7.1.3 ale to się tyczylo osób które chcą odblokować bootloader. A jeżeli ja nie chcę to ta wersja mi w tym nie koliduje?
 12. Panowie pomóżcie. Bo osiadlem trochę z tematem Redmi 3, który dziś do mnie przyszedł. Prosiłem aby sprzedający, który ma swój serwis w Polsce przy moim kupnie zainstalował mi wersje global. Mam napisane Miui by xiaomi.eu 77 stabilna. 77.1.2.0(lhpcnck) czyli na moje oko wszystko gra?
 13. Witam od 2-3 dni mam problem ze zbyt wolnym ładowaniem baterii. Microusb reaguje na podłączenie ładowarki ale ładowanie idzie bardzo mozolnie. 100 % musze nabijac jakiś 6 godzin. Bardzo możliwe że doszło do jakiegoś uszkodzenia pod czas pracy. Zastanawiam się czy nie wymienić tego wejścia microusb?
 14. I nikt nie narzeka powiadasz ... Dziwne, bo czytamy ten sam wątek i chyba widzimy to inaczej. Osoby które go mają chcą wrócić na oryginalny ROM. No ale może ja nie czytam ze zrozumieniem =)
×
×
 • Create New...