Jump to content

Malcerz

Użytkownicy
 • Posts

  25
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Malcerz's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

6

Reputation

 1. Czy do generowania grafik cyfr, dni tygodnia itp używacie jakiegoś specjalnego programu czy wszystko w Bip WF Editor? Nie znacie jakiegoś programu podobnego do zakładki Text Generator ale takiego który by potrafił robić grafiki z antyaliasingiem?
 2. Ja wymiękam. Odebrałem wczoraj te słuchawki - nie radzę sobie. Przed wszystkim lamkpa mryga tylko na lewej. Jak paruje w telefonie to wykrywa słuchawkę z R w nazwie ale gra tylko lewa. Prawa nie reaguje. Nie mryga lampką, nie gra. Jak trzymam dłuuugo oba przyciski to nic się nie dzieje. Lewa sobie mryga cały czas, prawa nic. Nie udaje się wywołać tego resetu. EDIT. W pudełku powinny się obie świecić na czerwono jako ładowanie? Bo moje się nie świecą. Telefon pokazywał 90% naładowania, teraz 80%, mimo że trzymałem je godzinę w pudełku. Pudełko podłączone do ładowarki świeci cięgle na czerwono.
 3. Amoled może mieć Always on Display jak w telefonach Samsunga. Choć przyznaje, to wielki krok w tył w porównaniu z ekranami BIP/Pace/Stratos.
 4. Pytanie do robiących własne tarcze. Czego używacie do generowanie grafik z cyframi? Zapisywanie pojedynczo każdej cyfry z WF Editora jest średnio wygodne.
 5. Kolejna tarcza która mi się podobała ale... Zmieniłem wiec sobie te "ale" Wywaliłem dystans i zwiększyłem przestrzeń nad/pod zegarem. DDC.bin
 6. Wersja finalna. Są procenty baterii. 5b11478474719_01062018_packed.bin
 7. Nie wiem czy się tak da. Bip ma tylko 8 kolorów do dyspozycji i po inwersji zabraknie kolorów na "cień" niewyświetlanych znaków LCD. Ale może spróbuje. Zaktualizowana tarcza, napisy Dzień i Miesiąc po polsku, a zamiast AIR jest PYŁ. Sobotę zrobiłem na żółto, a nie na zielono. Niedziela pozostała czerwona. Jeszcze wieczorem dopiszę procenty do grafik baterii, będzie znikało co 10% (bo jeszcze nie wiem jak zrobić normalny procentowy wskaźnik baterii). 5b11478474719_01062018_packed.bin
 8. Jeszcze muszę rozkminić jak zrobić procentową baterię. 5b11478474719_01062018_packed.bin
 9. Czy ktoś mógłby "podkolorować" tę tarczę i dodać puls? https://amazfitwatchfaces.com/bip/view/?id=10383 na wzór tej: https://amazfitwatchfaces.com/bip/view/?id=10383 (ale ją spolszczyć i dorzucić procenty baterii)?
 10. Właśnie aktualizuje firmware w tej wersji. Są jakieś jeszcze zmiany? BTW, jest jakaś możliwość by podmienić na własne tarcze wgrane na stałe w BIPa? Te które można zmienić z poziomu zegarka w ustawieniach. Wszystkie są strasznie brzydkie.
 11. Endomondo nie "liczy" kalorii dodatkowo spalonych podczas treningu tylko całkowite, łącznie PPM(podstawowa przemiana materii). Włączysz endomondo i zostawisz tel w kącie to i tak policzy ci zużyte kalorię. A BIP mam wrażenie że usiłuje "zgadnąć" ile kalorii dodatkowo zostało spalonych tylko poprzez aktywność. Oczywiście to i tak tylko zgadywania bo żadne urządzenie nie jest w stanie ocenić stopnia wytrenowania i adaptacji treningowych w organizmie. Czym wyższe wytrenowanie tym większa optymalizacja wysiłku i niższe zużycie energii (przy wysiłku tlenowym).
 12. Czy jest możliwość użycia trybu DND (czyli zegarek wykrywa że śpię) to automatycznego wyciszenia telefonu? I analogicznie - gdy BIP stwierdzi że nie śpię - przy wrócenia dźwięku? Mam Amazfit Notify PRO.
 13. Witam Coś rysuje mi się te GG3 w BIPie. Na allegro można kupić zwykłe folię lub jaię folio-szkła hybrydowe. Jak to jest z aplikacją takiego czegoś? BIP na szkiełko 2.5D czyli z zaokrąglonymi krawędziami. Mam w telefonie taki ekran też z GG4 2.5D i folię można nalepić tylko na środek ekranu, nie da się na zaokrąglone krawędzie. Nie wygląda to zbyt dobrze. Obawiam się dla folie dla BIPa będą takie same, czyli tylko na płaską cześć ekranu a na zaokrąglone brzegi już nie nalepi się. Są jakieś wyprofilowane szkła/folię na BIPa które by pokrywały całą powierzchnie frontowego szkła?
 14. Endomondo podaje także spoczynkowe zużycie kalorii czyli BMR i do tego dodaje potrzeby energetyczne wygenerowane przez trening. Oczywiście są to dane mocno zgadywane bo ilość energii jaką zabiera wysiłek zależy w dużym stopniu od wytrenowania do danej czynności. A tego nie da się przewidzieć.
×
×
 • Create New...