meriox

Użytkownicy
 • Content Count

  48
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutral

About meriox

 • Rank
  Użytkownik
 • Birthday 03/21/1982

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Piekary Śląskie

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi 9T Pro

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dzięki ale to nadal nie rozwiązuje problemu. Między 12 a 48Mpix nie ma rozdzielczości pośrednich. Jakby tego było mało, w trybie 48Mpix nie działają wszystkie funkcje, jak chociażby AI.
 2. Jakie masz dostępne rozdzielczości dla tylnego aparatu?
 3. Czy ktoś z kolegów wie jak włączyć w MIUI 11 automatyczne chowanie przycisków nawigacyjnych na dole ekranu lub wymusić w danej aplikacji trybu pełnoekranowego? Mam problem z AutoMapą. Pasek powiadomień z góry chowa się normalnie ale przyciski nawigacyjne zostają. W ustawieniach włączyłem dla AM tryb pełnoekranowy ale znajduje się ona w aplikacjach które nie wspierają tego trybu. Pytanie numer dwa... Jak ustawić rozdzielczość w trybie zdjęć normalnym obiektywem? Mam tylko jakość zdjęć, która ustawiona jest na bardzo dobra. W tym trybie zdjęcia zapisują się w 12MPix. Chciałbym to zmienić np. na 16 lub 24MPix. Co prawda jest oddzielny tryb 48MPix ale chciałbym skorzystać z rozdzielczości pośredniej.
 4. Dzięki. Rzeczywiście płatność w sklepie działa normalnie. Być może w ING nie mam włączonej jakiejś usługi typu "wypłaty zbliżeniowe z bankomatów". Chodzi o Magiska instalowanego przez TWRP a nie samego Magisk Managera? Szkoda, że w MIUI Polska nie jest to zaimplementowane. W informacjach o systemie MIUI Polska jest podpunkt - Certyfikacja Google Pay (działające płatności z NFC) a jednak to nie działa z automatu
 5. Cześć, Chłopaki, zakupiłem Mi 9T Pro z myślą że zainstaluję na nim MIUI Polska. W swojej historii miałem już telefony Xiaomi i na wszystkich odblokowywałem bootloadera w celu instalacji MIUI PL i zawsze byłem mega zadowolony. W przypadku 9T Pro nie jest tak różowo właśnie przez Google Pay. Po instalacji MIUI Polska pojawił się problem z zarejestrowaniem karty w GPay ale po instalacji Magiska, ukryciu aplikacji i skorzystaniu z pierwszego opisu w poradniku problem zniknął. Karta w Google Pay przeszła i wszystko wydawało się ok. Poszedłem wczoraj wybrać kasę zbliżeniowo tak dla testów ale transakcja została odrzucona. Skorzystałem więc z czwartej instrukcji ale efekt ten sam :-/ Podpowiedzcie co jest nie tak. W Magisku, w zakładce Superuser nie mam żadnej zainstalowanej aplikacji. Tak ma być? Czy może dlatego że nie mam nic w superuser nie działa chmod - 440 dla pliku /data/data/com.google.android.gms/databases/dg.db ? Próbowałem usunąć kartę z Google Pay i wprowadzić ją na nowo. Przeszło bez problemu. Bank potwierdził kartę i wszystko wydaje się w porządku ale pobrać kasy zbliżeniowo z bankomatu nadal nie mogę.
 6. Po wgraniu polskiego języka do roborocka s50 i przeniesieniu robota w miejsce wykluczone ze sprzątania, robot zaczyna mówić po chińsku. Też tak macie? Widocznie brakuje jakiegoś tłumaczenia.
 7. meriox

  Mi Band 3 PL/mody

  Czy ktoś może pochwalić się współpracą Notify & Fitness z Mi Band 3? U siebie korzystam z N&F razem z zainstalowanym MiFitem. Wszystko ładnie działa poza monitorem tętna nad którym nie mogę zapanować. Ustawiam interwał że ma monitorować np. co dwie godziny i włączony monitor tętna a w rzeczywistości leci pomiar ciągły. Jak macie ustawione typy pomiaru? Wyłącznie Mi Band, tylko aplikacja Notify, użycie aplikacji Notify i Mi Band?
 8. Pisząc "mydełko" miałem na myśli urządzenie Mi Band 3. W allegro wpisz frazę "3mk Mi Band 3" to znajdziesz oferty z folią.
 9. Folia 3mk Arc. Koszt ok. 20zł za komplet - 4szt. Zakrywa całą powierzchnię, łącznie z klawiszem i zaokrągleniami. Po aplikacji na "mydełko" jest praktycznie niewidoczna.
 10. meriox

  Mi Band 3 PL/mody

  Czy po wgraniu moda, przy pojawieniu się nowego oryginalnego firmware'a opaska automatycznie zaktualizuje się do oryginału?
 11. meriox

  Mi Band 3 PL/mody

  Hey, Wczoraj zakupiłem opaskę i zainstalowałem MiFita z GooglePlay. Wszystko ładnie się zaktualizowało i jest po polsku. Problem jest jedynie z datą, która jest wyseitlana w formacie MM/DD a nie DD/MM. Czy istnieje możliwość zmiany formatu bez wgrywania modyfikacji? Ktoś pytał o protector na ekran. Ja kupiłem z 3mk wersję Arc. Pokrywa praktycznie całą powierzchnię (łącznie z przyciskiem dotykowym) i świetnie przylega. Jest kompletnie niewidoczna. Wygląda to tak, jakby "mydełko" było bez folii.
 12. meriox

  MIUI 8.3.29

  Nic takiego u siebie nie zauważyłem.
 13. meriox

  MIUI 8.3.29

  Na Redmi Note 4x nadal nie wyeliminowano problemu ze zmianą orientacji ekranu w chrome. Za każdym razem przy zmianie orientacji pojawia się "kurza twarz..." i trzeba odświeżać stronę. Irytujące... Bardzo.