Jump to content

77mik77

Użytkownicy
 • Posts

  44
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  MI3

Recent Profile Visitors

781 profile views

77mik77's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

1

Reputation

 1. Hej, nie mogłem wcześniej odpisać a teraz wątek już zablokowany. Dziękuję za Twoje porady. Ostatecznie musiało stanąć na fastboocie i dopiero potem najnowszy miui. Inaczej nic się nie udawało. Jeszcze raz dziękuję za Twoją pracę!

 2. Przepraszam, ale to już mnie nieco przerasta... W sensie - w ogóle nie wiem co to.. Czy jest jakiś poradnik jak to zrobić?
 3. Dzięki, ale niestety też wywala błąd. I przez aktualizator i przez recovery. Czy pozostaje mi już jedynie miflash?
 4. Dzięki. Nie planowałem przechodzić na 6.0 Czy jest jakaś strona z archiwum MIUI? Na googlach jest wersja 5.12.4 ale boję się, że ściągnę niepasującą.
 5. Tak, zmieniałem... Próbuję wrzucić 5.12.17 Wyczytałem na forum, że to jest ostatnia wersja. Czyli popełniam błąd? Skąd pociągnąć tą wcześniejszą?
 6. Udało mi się bez problemu zainstalować plik od Redmi2. Poszło przez zwykły aktualizator. Ale Miui Polska dalej nie chce się zainstalować. Pod recovery również
 7. O masz.. Ale podniosłeś mi ciśnienie. Mam na pudełku właśnie drugą wersję. Ale dementuję. Sprawdziłem i 3G hula
 8. Czy możesz podać kilka kroków jak to zrobiłeś? Który plik licząc od góry pobrałeś? Wszystkie są w chińskich krzaczkach..
 9. Acid, mam podobny problem, ale nie jestem na tyle uświadomiony jak kolega wcześniej. Mam od 2 lat Mi3 i jak chciałem aktualizować to wrzucałem na kartę plik update.zip i reszta przez aktualizator. Teraz kupiłem od ibuygou (specjalnie drożej bo z gwarancją dla kolegi) i nie mogę dostarczyć mu w pełni spolszczonego sprzętu. Czy możesz wskazać jakiś link do tutoriala co dokładnie mam zrobić, żeby zainstalować polski Miui?
 10. Kupiłem ten telefon dużo drożej bo gwarancja jest u Acida. Więc zamias wrzucać mnie do kosza po prostu podaj link gdzie jest rozwiązanie tego problemu, PROSZĘ!

  1. Nezumi

   Nezumi

   Rozwiązanie? Nie mówiłem, że takowe jest, natomiast pisałem, że takowe jest tutaj zgłoszone, więc nie ma sensu dublować tematu... Np tutaj: 

    

  2. 77mik77

   77mik77

   Dziękuję..

 11. Jak w temacie. Odebrałem Mi4 z ibougou, który nie jest w pełni spolszczony. Wersja miui 66.44.44.00 Próbuję bezskutecznie wrzucić 5,12,17 lub 6,5,12, ale otrzymuję błąd "something went wrong" Co może być przyczyną?
 12. Próbowałeś zastosować działania odwrotne do tych tutaj? Szczególnie dot. drugiej części.. http://miuipolska.pl/forum/topic/6711-tutorial-p%C5%82ywaj%C4%85ce-okna-dymki-czatu/
 13. Rozwiązanie problemu jest tutaj: http://miuipolska.pl/forum/topic/6711-tutorial-p%C5%82ywaj%C4%85ce-okna-dymki-czatu/
 14. Tak, mam domyślny... I jak wspomniałem - wszystko działało do czasu optymalizacji systemu.
×
×
 • Create New...