Jump to content

Piotr82Poz

Użytkownicy
 • Posts

  30
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Piotr82Poz's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

5

Reputation

 1. Podglądając każde moje zdjęcie za pomocą Photo EXIF Editor widzę, że zapisuje dane tak jak powinien. Nie są oczywiście wszystkie pola wypełnione ale te główne są poprawnie uzupełniane. Nie wiem z jakich pół korzysta twój Xn View bo może tutaj tkwi problem, a może w ustawieniach masz wybrane, że nie mają być zapisywane dane o lokalizacji.
 2. Gdzieś trafiłem na info, że na koniec lutego na być 10.
 3. Też mi się wydaje, że po aktualizacji do MIUI 11 jakby gorszy zasięg wifi... Szczególnie na paśmie 5GHz...
 4. U mnie w plusie pojawia się od czasu do czasu ikonka LTE+...
 5. Tutaj znajdziesz wszystkie wersje oprogramowania Global https://c.mi.com/pl/miuidownload/detail?device=1900375
 6. Mi na PGGEUXM działa płatność bez żadnego problemu. Ani jedna płatność nie odbyła się z jakimkolwiek problemem. Wszystko śmiga błyskawicznie.
 7. Po moich doświadczeniach z Nillkinem Frosted mogę powiedzieć tylko tyle, że z uwagi na to, że jest po prostu twardy to ma skłonności do rysowania telefonu... Szczególnie jak pod etui dostanie się choćby ziarnko piasku.
 8. Super. Cieszę się, że udało się pomóc i wszystko Ci działa...
 9. Z tego co wiem to Android Beam nie musi być włączony dla płatności kartą... To służy do przesyłania plików między urządzeniami. Skoro miałeś ustawioną inną opcję niż HCE to najprawdopodobniej był właśnie powód, że Ci nie działało.
 10. A jakie masz ustawienie w pozycji układ zabezpieczający?
 11. Wygląda więc na to, że ta aktualizacja została wycofana ze względu na jakieś błędy i w tej chwili na status bety i jak nie jesteś oficjalnym beta testerem to jej nie zainstalujesz... Musisz poczekać aż znowu się pojawi wersja stabilna przez OTA. Ewentualnie możesz przesiąść się na wersję EEA, która obecnie na MIUI 11... Niestety wiąże się to z odblokowaniem bootloadera bo w inny sposób nie da się zmienić z Global na EEA.
 12. Dziwne to bo obecnie aktualizację do MIUI 11 widzi tylko dla EEA...
 13. Spróbuj ściągnąć tą paczkę i zaktualizować z pliku. https://bigota.d.miui.com/V11.0.1.0.PGGMIXM/miui-blockota-begonia_global-V10.4.2.0.PGGMIXM-V11.0.1.0.PGGMIXM-4edbc8a144-9.0.zip Powyższy plik jest aktualizacja z 10.4.2. Jeśli to nie da rady to niżej masz link do pełnej wersji. https://bigota.d.miui.com/V11.0.1.0.PGGMIXM/miui_BEGONIAGlobal_V11.0.1.0.PGGMIXM_f057ff19fc_9.0.zip Z aktualizatora robisz "wybierz paczkę do aktualizacji" i musi pójść.
 14. Sądząc po aktualnej wersji to masz oprogramowanie Global. Link podany wyżej służy do pobrania wersji europejskiej EEA. Te wersje nie są zamienne. Musiałbyś poszukać wersji Global MIUI 11 jeśli taka jest... Plik z aktualizacją musi być w tym samym wydaniu.
×
×
 • Create New...