Jump to content

DukeN

Użytkownicy
 • Posts

  239
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by DukeN

 1. Tak z rozpędu i nieuwagi wpisałem mój problem w dziale stable. Cóż chyba objawy PESEL. Dzięki za radę, już pobrałem i wróciło do normy.
 2. Mondrian -nie rozpoznaje kontaktów w aplikacji SMS. Wiadomości przychodzą jak od numerów a nie od zapisanych kontaktów. Ponadto nie ma powiadomień o odebranym SMS w tym żadnego dźwięku. Trzeba otworzyć apke żeby dowiedzieć się ze przyszedł SMS.
 3. Miałem to zrobić po powrocie do domu z pracy ale o dziwo od wieczora wczoraj do dziś objawy samoistnie ustąpiły.
 4. Bry😁, dzisiaj na poco f5 pro pojawia się co chwilkę powiadomienie że usługi Google Play przestały działać. Do wczoraj było ok. Poniżej kilka zrzutów
 5. Nie tylko, ja korzystam z proton mail i powiadomienia są. Więc przypuszczam że są też inne apki w których działają powiadomienia.
 6. Poco f5 pro bez "niespodzianek". Działa super.
 7. Taki mały bug w Poco f5 pro, zaraz po instalacji rom jest ok ale po dniu może dwóch w sklepie GP pojawia się aktualizacja Mi Video. Reszta działa jak należy.
 8. U mnie Gplay z listopada a zabezpieczenia z grudnia. No ale to Poco f5 pro. No i reszta działa bez problemów.
 9. Nie wiem czy to jest zasługą romu czy inny błąd ale nie mogę zaktualizować 2 aplikacji
 10. Na POCO F5 pro wszystko działa i sms i mms i potwierdzenia. Specjalnie zainstalowałem textrę (for you) żeby sprawdzić co i jak. Wysłałem 8 mmsów raz z 1 zdjęciem raz z 2ma a kilka razy z 3ma zdjęciami. Wszystko doszło. Najwyraźniej coś z romem dla Xiaomi 13 jest nie tak. A może to też kwestia operatora. Ja wysyłałem z nju do nju. 0 problemów. Jak wcześniej napisałem w POCO jest ok. Jest tylko 1 aspekt. Jeśli mam włączone wifi i vpn a telefon jest włączony do sieci wifi to wysyła tylko smsy, mmsów już nie, musze wyłączyć i wifi i vpn żeby mms wyszedł.
 11. Pomogło, dziękuję, tylko środowisko płatności z wykorzystaniem. Ale to dla mnie mało istotne nie używam.
 12. Rano zaktualizował się google a teraz skaner wisi na tym i ani krok naprzód.
 13. Mam porównanie tylko do wersji stabilnej. Zarządzanie ramem jest lepsze/inne/gorsze gdyż w stable zwykle było 6.5 wolnego natomiast w tej wersji jest nawet 8,4 przy tych samych apkach uruchomionych. Dobrze czy źle to się okaże przy dłuższym użytkowaniu.
 14. Cuda Panie cuda - pomogło, dzięki serdeczne.
 15. Jednak jest 1 błąd. Przy oglądaniu filmów czy to YT czy też nagranych sprzętowym aparatem tylko w trybie pełnoekranowym część ekranu jest przyciemniona, więcej niż 1/3 a mniej niż 1/2. W stable tego problemu nie było. Na załączonej grafice od połowy fontanny w lewo obraz jest przyciemniony.
 16. Mam Nju więc Orange tak że 1 sprawa się wyjaśniła. Ale nie tragedia da się przeżyć. Płatności nie sprawdzę gdyż jak pisałem nie używam. Apek nie ubija.
 17. Na Poco F5 Pro raczej wsio działa super. Na ile dało się sprawdzić na szybko. U mnie aktualizacja ze stabilnej wrześniowej. Jedyne czego nie wiem to płatności ale nie używam i dziwne 2 przyciski wifi-calling w panelu funkcji. Ale w tym momencie mam tylko 1 sima więc może tak ma być i te 2 przyciski są odpowiednio do każdej karty sim?
 18. Czy ktoś podzieli się wrażeniami z instalacji na Poco F5 Pro?
 19. Dzień dobry. Pytanie w celu upewnienia się. Czy proces instalacji Hyper Os na Poco f5 pro dla nowego telefonu jest standardowy? 1. Odblokowanie botlosdera. 2. Instalacja Hyper Os za pomocą fastboot. Dzięki za odpowiedź.
 20. Witam, mam info w aktualizacjach że jest do pobrania ROM REBUILD 14.0.9.0.TMQCNXM. Czy coś istotnego się w nim zmieniło? O tym numerze mam już zainstalowany.
 21. Yanosik, przeglądarka Brave, Gmail i kilka innych. W tym problem ze nawet jak ich nie używam to i tak coś pobierają
×
×
 • Create New...