Jump to content

migjed

Użytkownicy
 • Content Count

  27
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutral

About migjed

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 4x

Recent Profile Visitors

554 profile views
 1. migjed

  MIUI 8.7.26

  Też wgrałem ten Rom do redmi Prada. Bateria w moim subiektywnym odczuciu "ucieka" trochę szybciej niż na miui 9 ( w drugim telefonie: rn 4x to samo). Jest coś nie tak w tym wydaniu tygodniowym dla Prady - np. problem ze zmianą tapety ekranu blokady - nie wszystkie systemowe są dostępne.
 2. migjed

  po instalacji

  Czy to przypadłość po instalacji MIUI 10.8.7.26?
 3. migjed

  MIUI 8.7.12

  Czysta magia Pomogło. Dziękuję za pomoc.
 4. migjed

  MIUI 8.7.12

  Mam zaćmienie Gdzie to wyczyścić?
 5. migjed

  MIUI 8.7.12

  Po instalacji 8.7.12 na RN 4X w Ustawieniach/o telefonie/Wersja MIUI nie działają "trzy kropeczki" ani też "sprawdź dostępność aktualizacji". Da się zauważyć większy drenaż baterii.
 6. Tak zrobiłem. Poszło. Wgrany rom Global. Zaczynam od odblokowania i wgrywam xiaomi.eu. Dzięki wielkie za pomoc.
 7. To muszę trochę poczytać co i jak. Narazie dziękuję za pomoc. Wątek rozwojowy
 8. Jest tylko jeden problem. Podejrzewam że na telefonie nie mam żadnego systemu.
 9. W czasie flashowania wyskoczył błąd:
 10. Szukam odpowiedzi w tym wątku: http://en.miui.com/thread-305451-1-1.html muszę chyba ściągnąć inny ROM i zobaczę co się będzie działo:) Dzięki wielkie Orjon. Spróbuję z właściwym i dam znać co i jak.
 11. Załączam. Więcej niż niedokładne. Robione na szybko, a teraz nie mam dostępu do komputera z Miflash.
 12. Witam, mam ten sam problem, przy przechodzeniu ze śmieciowego oprogramowania na xiaomi.eu w redmi note pro nie mogę wejść w ustawienia i niestety podczas instalacji mi flashem wersji ROM GLOBAL wyskakuje błąd: can not found file flash_all_lock.bat Ktoś podpowie co robić?
 13. Kolego Helon96, po twoim pierwszym poście w tym wątku, chyba błędnie zakładałem, że twój problem "wyłącz tryb pamięci masowej USB i spróbuj ponownie" spowodowany jest wgraniem ROM'u xiaomi.eu. No ale po twoich postach wynika, że to raczej nie to. 1. Jaki masz wgrany ROM (czy dokonywałeś jakiejś zmiany w sofcie)? 2. Czy problem występuje od pierwszego włączenia telefonu?
 14. U mnie w RN 4x po aktualizacji do 7.8.31, po uruchomieniu aparatu wyświetlał się komunikat: "zamontuj pamięć wewnętrzną usb przed użyciem". Poradzono mi aby zrobić tak: "Wchodzisz w Zaawansowane > Uprawnienia/w starszych wersjach Naprawa SELinux > przesuwasz suwak w prawo > reboot do systemu". U mnie temat załatwiło. Ta porada kolegi Orjon jest w wątku dotyczącym aktualizacji 7.8.31 na stronie 11.
×
×
 • Create New...