Jump to content

Dzienny

Użytkownicy
 • Posts

  35
 • Joined

 • Last visited

About Dzienny

 • Birthday May 28

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Mi5 3/64

Recent Profile Visitors

621 profile views

Dzienny's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

3

Reputation

 1. Dzienny

  MIUI 7.11.23

  @mates21 też go próbowałem, bo w jakimś temacie ktoś podawał paczkę z nim. Niestety to samo co w przypadku AdAway.
 2. Dzienny

  MIUI 7.11.23

  @Karls używam domyślnych, tych co mi dało po "zastosowaniu" Adaway.
 3. Dzienny

  MIUI 7.11.23

  Macie może jakąś sprawdzoną aplikację poza Adguard i Adaway do blokowania reklam na stronach i w grach? Adaway mi w ogóle nie działa, nic nie blokuje, natomiast Adguard działa wyśmienicie, lecz musi cały czas być "zakłódkowany" i jest płatny (chociaż cena nie jest wysoka, więc to nie jest problem). Jeśli ma ktoś coś dobrego to bym prosił, jeśli nie, no to cóż, będę musiał dalej ciągnąć Adguarda.
 4. Dzienny

  MIUI 7.11.23

  Ktoś na Mi5 i tej aktualizacji mógłby dać screenshot z informacji o telefonie, tak, aby widoczna była wersja jądra (kernel)? //już nie trzeba
 5. @leonov spróbuj z ZCX TWRP, pozwala ono na otrzymywanie OTA na global dev, więc na stable też powinno być ok. http://en.miui.com/thread-642758-1-1.html
 6. Dzienny

  MIUI 7.11.9

  @fi9o xposed na miui (z androidem 7) nie powoduje czasami dość niestabilnego działania systemu?
 7. Dzienny

  MIUI 7.11.9

  @fi9o na mi5 również jest Xiaomi.eu?
 8. Dzienny

  MIUI 7.11.9

  @fi9o mi5s plus ma większą baterię, więc w sumie się nie dziwię. Global dev bateria daje radę na wifi, jednak na 4g jest bardzo słabo (rzadko kiedy uda mi się do tych 4 godzin dobić), dlatego właśnie myślę nad eu, bo może tutaj z tym 4g byłoby trochę lepiej.
 9. Dzienny

  MIUI 7.11.9

  @QBAQ wynik na wifi czy 3g/4g? Mogę wiedzieć z jakich aplikacji głównie korzystasz? Jakieś bardziej uciążliwe błędy są na eu, czy raczej nie?
 10. Dzienny

  MIUI 7.11.9

  Pytanie do posiadaczy Mi5 - jak wygląda aktualnie sytuacja z Xiaomi.eu w kwestii baterii (sporo używam przeglądarki, telegrama, steama, discorda i messengera lite)? Myślę, czy nie przejść z global dev.
 11. Co do drugiego pytania, to w niektórych wersjach AEX'a wybudzanie przyciskiem home nie było możliwe do włączenia. Sprawdź mimo wszystko w Extensions > Buttons > home button czy nie masz tam opcji "wybudzanie ekranu" z możliwością włączenia. Btw. bardziej opłaca się wgrać aexmod 4.6 niż aex 4.5 według mnie.
 12. Kernel, wsparcie dla microG i kilka zmian w kodzie z tego co mi wiadomo. No i oczywiście aktualizacje.
×
×
 • Create New...