Jump to content

Dzienny

Użytkownicy
 • Content Count

  35
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Dzienny

 1. Dzienny

  MIUI 7.11.23

  @mates21 też go próbowałem, bo w jakimś temacie ktoś podawał paczkę z nim. Niestety to samo co w przypadku AdAway.
 2. Dzienny

  MIUI 7.11.23

  @Karls używam domyślnych, tych co mi dało po "zastosowaniu" Adaway.
 3. Dzienny

  MIUI 7.11.23

  Macie może jakąś sprawdzoną aplikację poza Adguard i Adaway do blokowania reklam na stronach i w grach? Adaway mi w ogóle nie działa, nic nie blokuje, natomiast Adguard działa wyśmienicie, lecz musi cały czas być "zakłódkowany" i jest płatny (chociaż cena nie jest wysoka, więc to nie jest problem). Jeśli ma ktoś coś dobrego to bym prosił, jeśli nie, no to cóż, będę musiał dalej ciągnąć Adguarda.
 4. Dzienny

  MIUI 7.11.23

  Ktoś na Mi5 i tej aktualizacji mógłby dać screenshot z informacji o telefonie, tak, aby widoczna była wersja jądra (kernel)? //już nie trzeba
 5. @leonov spróbuj z ZCX TWRP, pozwala ono na otrzymywanie OTA na global dev, więc na stable też powinno być ok. http://en.miui.com/thread-642758-1-1.html
 6. Dzienny

  MIUI 7.11.9

  @fi9o xposed na miui (z androidem 7) nie powoduje czasami dość niestabilnego działania systemu?
 7. Dzienny

  MIUI 7.11.9

  @fi9o na mi5 również jest Xiaomi.eu?
 8. Dzienny

  MIUI 7.11.9

  @fi9o mi5s plus ma większą baterię, więc w sumie się nie dziwię. Global dev bateria daje radę na wifi, jednak na 4g jest bardzo słabo (rzadko kiedy uda mi się do tych 4 godzin dobić), dlatego właśnie myślę nad eu, bo może tutaj z tym 4g byłoby trochę lepiej.
 9. Dzienny

  MIUI 7.11.9

  @QBAQ wynik na wifi czy 3g/4g? Mogę wiedzieć z jakich aplikacji głównie korzystasz? Jakieś bardziej uciążliwe błędy są na eu, czy raczej nie?
 10. Dzienny

  MIUI 7.11.9

  Pytanie do posiadaczy Mi5 - jak wygląda aktualnie sytuacja z Xiaomi.eu w kwestii baterii (sporo używam przeglądarki, telegrama, steama, discorda i messengera lite)? Myślę, czy nie przejść z global dev.
 11. Co do drugiego pytania, to w niektórych wersjach AEX'a wybudzanie przyciskiem home nie było możliwe do włączenia. Sprawdź mimo wszystko w Extensions > Buttons > home button czy nie masz tam opcji "wybudzanie ekranu" z możliwością włączenia. Btw. bardziej opłaca się wgrać aexmod 4.6 niż aex 4.5 według mnie.
 12. Kernel, wsparcie dla microG i kilka zmian w kodzie z tego co mi wiadomo. No i oczywiście aktualizacje.
 13. @majdan12 myślałem, że jakiś lepszy interfejs jest. No ja generalnie powiadomienia od fb mam wyłączone, także raczej nie skorzystam.
 14. Można też wypróbować Facebook LC (do pobrania na XDA). Aktualnie korzystam z MIUI 9 i zdaje egzamin, poza kilkoma błędami.
 15. Dzienny

  MIUI 7.8.17

  Czy TWRP ZXC będzie wymagane, aby xiaomi.eu obsługiwało OTA? Bo nie wiem co instalować.
 16. Dzienny

  MIUI 7.8.17

  Dobra, to kto mi teraz powie jak wyjść z tego MIUI: Eksperymenty, bo teraz połowa mojej galerii jest po chińsku.
 17. Na bazie LOS możesz spróbować ViperOS lub Resurrection Remix Darkness. Chociaż w sumie jeżeli na bazie cm i najbardziej dopracowany to chyba LOS. Na bazie AOSP możesz spróbować Tesla lub Slim7.
 18. @Piocze @Kios @kubaMI5 naprawdę spróbujcie Slim7, najlepiej z kernelem Xceed B101, po prostu bajka. Też jest aktualizowany co tydzień jak LOS. Brakuje jedynie tej podstawowej personalizacji, którą mamy chociażby właśnie w LOS, ale za to ma wsparcie OMS.
 19. Cześć. Ma ktoś link do starszej wersji aplikacji sms? Dokładniej chodzi mi o wersję, w której nie wprowadzono jeszcze tego "dziś" i "wcześniejsze".
×
×
 • Create New...