Skocz do zawartości

radier

Użytkownicy
  • Postów

    431
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    2

Treść opublikowana przez radier

  1. radier

    Brak LTE+

    Wszystko wskazuje na to, że nikt nie wie jakiej kategorii modem jest w naszym telefonie. Polecam przeczytać ze zrozumieniem przykład na podstawie Zenfone 3 ZE520KL. Jak poprawi się pogoda to przespaceruję się na drugie osiedle bo tam pojawił się nowy BTS z pasmem B20. Zenfone 3 mojej żony w LTE Discovery widzę, że czasami z domu łączy się na tym paśmie. Stanę z w pobliżu nadajnika z obiema słuchawkami i sprawdzę.
  2. radier

    Brak LTE+

    Mam stockowy soft Global i nigdzie nie widzę tej opcji.
  3. radier

    Brak LTE+

    Musisz odróżnić dwie sprawy. Co innego jest oficjalna specyfikacja Snapa 625, a co innego jego implementacja przez producenta smarfona. Dla przykładu ani nasz telefon, ani Zenfone 3 ZE520KL (też na snapie 625) nie obsługuje QC 3.0. To samo może dotyczyć categorri modemu LTE. Kolejny raz posłuże się przykładem Zenfone 3, który na różnych rynkach posiada inną konfigurację: Data rate LTE Cat7: UL 100 / DL 300 Mbps (CN version) LTE Cat6: UL 50 / DL 300 Mbps (TW/JP/HK/PH/SG version) LTE Cat4: UL 50 / DL 150 Mbps (WW version) - wersja sprzedawana w Europie DC-HSPA+: UL 5.76 / DL 42 Mbps HSPA+: UL 5.76 / DL 5.76 Mbps Pytanie czy W naszym telefonie nie jest podobnie.
  4. radier

    Brak LTE+

    Pytanie jakiej kategorii modem jest aktywny w telefonie. Potrzeba min cat. 6 Gdzie można znaleźć tą opcję rozszerzonego LTE? Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
  5. radier

    Mi6 czy S7E

    A może najpierw określ swoje potrzeby? Jeśli tego nie potrafisz to dzwoń do wróżbity Macieja. Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
  6. Masz i nie płacz: https://www.aliexpress.com/item/Mocolo-Luxury-Full-Cover-Redmi-Note-4-4X-Tempered-Glass-Screen-Protector-for-Xiaomi-Mi-Redmi/32800974431.html Do wersji na Snapie wybierasz RN4X w kolorze jaki potrzebujesz.
  7. Póki co to tylko ty udowadniasz, że nie wiesz na czym polega różnica. Jesteś głupi/ślepy czy tylko udajesz?
  8. Wystarczy przeczytać kilka postów wyżej by znaleźć link.
  9. Nie ma. Poza tym jaki to ma związek z tym tematem? Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
  10. radier

    RN3 PRO czy RN4X

    O faktycznie w Proline już cena podniesiona z 869 zł. Nie ma co się dziwić. Dopłata do importu z Chin nie jest duża, a w zamian dostajemy polską dystrybucję, pasmo B20 i 24 miesiące gwarancji. Dostawa z dnia na dzień lub odbiór osobisty to też nie byle co. Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
  11. radier

    RN3 PRO czy RN4X

    Bramka nr 1, ale ze Sferis/Proline bo tam jest taniej. Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
  12. W Sferis/Proline ta sama wersja co z dystrybucji ABC Data kosztuje 869 zł. W Sferis są dodatkowo raty online 0% i za zapisanie się do newslettera rabat 10 zł.
  13. W x-kom jest karta gwarancyjna po polsku i tyle. Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
  14. A jak spasowanie nad przyciskami fizycznymi?
  15. Ja bym tylko dodał ogólną zasadę, że Xiaomi i dobry aparat to oksymoron. Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
  16. Porównanie, że dystrybucja ABC Data np. z x-komu to to samo co Sferis/Proline. (Po lewej x-kom, po prawej Sferis) Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
  17. To samo tylko ze Sferisa. Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
  18. Nie potrafisz szukać? W Proline są dostępne. Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
  19. Ale gwarancja 12 miesięcy vs 24 w Proline/Sferis.
  20. Wersja Global z B20 jest obecnie w Polsce dostępna w złocie i czerni.
  21. Chciałbym was prosić o podanie jakie ładowarki dostaliście w zestawie ze swoim RN4X. U mnie telefon z polskiej dystrybucji, kupiony w Sferis otrzymał MDY-08-EO. Miernik ładowania, który posiadam wskazuje niski prąd ładowania nie przekraczający 1,22A. Właśnie przetestowałem z innym urządzeniem i wszystko gra. Na markowej ładowarce Blitzwolfa BW-S5 QC3.0 i tym samym fabrycznym kablu ładuje elegancko 2A (przy okazji rozwiewając wątpliwości o wsparciu tego modelu dla QC 3.0).
  22. radier

    RN3 PRO czy RN4X

    Absolutnie nic takiego nie zauważyłem. Działa tak samo płynie jak Zenfone 3 ZE520KL mojej żony gdzie jest ten sam SoC. Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
  23. radier

    RN3 PRO czy RN4X

    Napisałeś, że w gry nie grasz, ale w benchmarki rozumiem już tak? Snap 625 to bardzo udany SoC, który zapewnia świetne czasy pracy i brak nagrzewania. W Sferis/Proline RN4 z B20 jest za 869 zł, więc niewielka dopłata do gwary w stosunku do importu z Chin. Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
×
×
  • Dodaj nową pozycję...