Jump to content

Apkowith

Użytkownicy
 • Posts

  7
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Apkowith

 1. Kolega miał ten sam problem lecz smartfon wcześniej działał prawidłowo i dłoń przyłożona na dwa centymetry do głośnika zasłaniała światło i ekran gasł. Zmieniło się to po zmianie szkła ochronnego na nowe szkło z czarną ramką. Ramka zasłaniała czujnik światła i przez to nie wygasał ekran podczas połączenia.Ponowne przyklejenie tego szkła bliżej mikrofonu załatwiło sprawę.
 2. Mi A2 Lite w gboard wysiadło pisanie głosowe po instalacji Androida 10 jednak wyłączenie opcji załączania asystenta po wypowiedzeniu OK Google spowodowało przywrócenie pisania głosowego. asystent dalej jest włączony i jednakże włączyłam go przyciskiem.
 3. Serwis w Stolicy stwierdził uszkodzoną płytę główną telefonu więc wymiana płyty i śmiga jak należy. Ktoś ma trzaśnięty Redmi 4 Prime z całą płytą główną? Odsprzedam mój do transplantacji.
 4. Mam 9tkę od 2 tygodni. Nie zachwyciła mnie. Włączanie chrome powoduje nagłe chwilowe miganie ekranu przez 0,5 sekundy i dalej już działa. Włączają mi się co jakiś czas reklamy google na cały ekran - nawet podczas oglądania filmu na YT (film trwa, dzwięk słychać, ale oglądania nie ma bo reklama na przedzie). Spróbowałem wgrać Launcher Mi - dość fajny ale wtedy ilość reklam google mnie przerosła (co 15-25 minut średnio wyskakiwało okno z reklamą). Na głównym ekranie pasek wyszukiwania google spadł na dół i nadal jest nieusuwalny. W górze natomiast ekranu jest nieusuwalny widżet kalendarza. Stan aktualizacji zabezpieczeń 5 grudnia 2018. Zastanawiam się czy nie przywrócić telefonu do stanu fabrycznego.
 5. U mnie identycznie. Redmi Pro4 od dwóch lat. Miui 9.5
 6. Ten sam problem - czekam na podpowiedź. Od wczorajszego południa.
×
×
 • Create New...