Jump to content

miszkurkam

Użytkownicy
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About miszkurkam

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi 6

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Z tego co pamiętam to ogólnie ta funkcja jest zepsuta w MIUI (pisali o tym na xiaomi . eu), bo przykładowo mój znajomy z Mi Mix 2 ma to samo. Zobaczę jeszcze jak to wygląda na Mi 6, bo tam to spoko działało kiedyś.
 2. Ja mam takie pytanie. Mianowicie posiadam Mi 8 w wersji chińskiej z wgranym xiaomi.eu w wersji 8.9.24 . Włączając telefon w fastboot'cie i sprawdzając ARB wyskakuje takie coś: Czy to oznacza, że nie ma ARB?
 3. A mogę wiedzieć gdzie taką opcję znajdę?
 4. Hej, Niedawno (około tydzień temu) kupiłem sobie Mi 6 z GB. Zauważyłem jednak pewien problem. Mianowicie kiedy ekran jest włączony przez dłuższy czas to przyciski są jakby wyłączane. Doprowadza to do sytuacji, że np. oglądając film na YT nie mogę cofnąć przez wciśnięcie przycisku Wstecz (po prawej) ani wejść do listy aktywnych aplikacja przez wciśniecie przycisku Menu (po lewej). Problem rozwiązuje naciśnięcie na ekran lub na tzw. "przycisk" Home (po środku). Jest to dosyć irytujące i na moim poprzednim telefonie (Redmi Note 3 Pro) nie było takiego problemu. Ktoś wiec co z tym zrobić?
 5. Raczej tak. Widziałem na YT jak telefon otworzyć. Wymiana modułu to już żaden problem. Jedynie trzeba będzie czekać długo na sam moduł, bo tylko na Aliexpress widziałem takowy. Poczekam jeszcze na nową wersję MIUI Polska/Xiaomi.eu. Może coś to zmieni.
 6. Używam ładowarki 5V 2.1A. Jestem na MIUI Polska. Czyli port do wymiany?
 7. Siema, Mam problem z moim Redmi Note 3 Pro. Otóż podczas ładowania potrafi on po prostu przestawać ładować się. Ładuje się, ładuje i nagle przestaje się ładować. Odłączenie i podłączenie pomaga. Nie jest to problem kabla ani ładowarki. Czyżby płytka z USB do wymiany?
×
×
 • Create New...