Jump to content

MrReus

Użytkownicy
 • Posts

  36
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

MrReus's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

1

Reputation

 1. Witam, mam problem z NFC w Xiaomi MI9T, mianowicie chodzi o Tagi NFC. Płatności Google Pay działają bez problemu, lecz gdy chce odczytać tag za pomocą NFC Tool lub jakiejkolwiek innej aplikacji to nic nie jest odczytywane. Da się coś z tym zrobić? Telefon na systemie MIUI Global 11.0.3 Stable, bez root'a i z zablokowanym bootloader'em.
 2. Jest mi ktoś w stanie powiedzieć czym się różni wersja EEA od Global?
 3. MrReus

  MIUI 7.9.21

  Dlaczego na MI5 nie została wydana wersja V2? Ja wciąż czekam na poprawę głośności w słuchawkach a miało to być poprawione w najbliższej aktualizacji.
 4. MrReus

  MIUI 7.8.24

  A ja mam takie pytanie, ile wam trzyma po aktualizacji do MIUI 9 bateria w MI5 na włączonym ekranie?
 5. MrReus

  MIUI 7.8.17

  Ma ktoś taki problem, że powiadomienia np. ze Snapchata nie pokazują się lub wyświetlają się z dużym opóźnieniem, nawet już po odczytaniu wiadomości? Da się to jakoś naprawić?
 6. No rozumiem, ale mi zależy właśnie na tym żeby Android Pay działał Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
 7. A Android Pay będzie wtedy działał? Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
 8. A ja mam następujący problem, mianowicie za każdym razem gdy włączę jakąś aplikacje która ukrywam Magiakiem to wywala mi Roota i muszę zresetować telefon :c Wie ktoś jak to naprawić ? Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
 9. Witam, mam problem z moją MI5 mianowicie chciałem na czysto zainstalować Global Stable 8.2, po zainstalowaniu systemu przez TWRP, i zresetowaniu telefonu nic więcej nie chciało się dziać. Jedynie było widoczne logo "MI" które nie chciało zniknąć ;c Nic nie pomaga, proszę o pomoc.
 10. Witam, nie chciałem zakładać nowego tematu a mam problem z aktualizacją, mianowicie po instalacji systemu 8.2 przez TWRP telefon nie może wstać, mianowicie od jakiś 30min mam logo MI i nic się wiecej nie dzieje. Da się coś z tym zrobić?
 11. Witam, posiadam aktualnie xioami.eu 7.5.4 i chciałbym zainstalować najnowszą wersję Stable Global . Czy test to możliwe normalnie przez bootloadera bez utraty danych? Czy muszę robić wipe'a?
 12. MrReus

  MIUI 7.3.2

  W sprawie GPS na Mi5 zostało coś rozwiązane? Bo sie zastanawiam czy instalować.
 13. MrReus

  MIUI 7.2.23

  U mnie, gdy chcę włączyć wyszukiwanie(wysuwaną z góry ekranu) to dostaję informacje, że aplikacja przestała działać i tak za kazym razem, wie ktoś jak to naprawić?
 14. MrReus

  MIUI 7.2.9

  Ile wam ok. działa bateria w MI5 po tej aktualizacji?
 15. MrReus

  MIUI 7.2.9

  A nie ma problemów z baterią?
×
×
 • Create New...