Jump to content

klamek

Użytkownicy
 • Posts

  6
 • Joined

 • Last visited

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi5 4/128

klamek's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Czy wiadomo coś czy / kiedy będzie dostępne TWRP dla Venus?
 2. Krótkie pytanie: Czy będąc na "rozwojowym" MI11_21.3.31_v12-11, przechodząc na ROM stabilny 12.5.3.0, muszę zrobić full wipe, czy wystarczy "update"?
 3. klamek

  MIUI 7.8.31

  U mnie (Mi6 128/6) na MIUI 9 bateria działa wyraźnie lepiej niż na "ósemce". Całość jest też zauważalnie szybsza.
 4. Ja po zakupieniu telefou, odblokowałem bootloadera i zrootowałem telefon. Następnie zrobiłem update do 8.1.2.0 Global Stable. WIFi działa bez problemu (mam cały czas włączone "Przełącz między danymi i Wi-Fi"). Łączy się w domu i z innymi zapisanymi sieciami automatycznie. Ostatnio przeszedłem na MIUI 6.12.15 z MIUI Polskam i też wszystko jest OK. Wszystkie instalki robiłem za pomocą TWRP.
 5. Od niedawna bawię się Xiaomi. Na starcie update do najnowszego Global Stable. Zaraz potem odblokowanie i root. Potem próbowałem eu dev i z Miui.pl. Powróciłem do 8.1.2 Global Stable. Jakoś tak najbardziej stabilny był mój odbiór. Kontakty/SMS/Call Log zawsze przywracałem za pomocą apki Super Backup i wszystko jest OK. Jedyna co to straciłem możliwość edycji APN Internet. Mogę jednak stworzyć nowy i zmienić preferowany typ sieci na LTE/GSM/CDMA auto (PRL) i LTE działa bardzo poprawnie. Innych wyzwań nie spotkałem.
×
×
 • Create New...