Jump to content

Kuuubaaa

Użytkownicy
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Kuuubaaa

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  Samsung galaxy s4min

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jeśli chodzi o to : to mam wyłączone. Soft mam 6.11.3|Beta
 2. Witam. Od jakiś 2 tygodni posiadam xiaomi mi5 (3/64). Zauważyłem pewien problem z wifi. Mianowicie kiedy wracam do domu (z włączonym wifi) telefon nie łączy się z nim automatycznie(chociaż w ustawieniach zaznaczyłem taką opcję) i dalej używa LTE aż do czasu kiedy zmienię to w ustawieniach. Na dodatek wifi przerywa co pewien czas i muszę znowu się łączyć. Problem nie występuje na innych urządzeniach podłączonych do routera. Da się coś z tym zrobić?
 3. Kuuubaaa

  Problem z wifi

  Witam. Jestem posiadaczem xiaomi mi5 (3/64) od jakiś 2 tygodni. Mam problem z automatycznym łączeniem z wifi. Otóż kiedy wracam do domu (wifi jest włączone) telefon nie podłącza się do niego automatycznie i muszę robić to w ustawieniach(a mam zaznaczoną opcję"połącz automatycznie). Na dodatek podczas użytkowania wifi co jakiś czas samo się rozłącza i muszę się łączyć od nowa. Na innych urządzeniach podłączonych to tego wifi problem nie występuje.
 4. Witam, przed chwilą próbowałem złożyć zamówienie na xiaomi mi5 na ibuygou. Podczas wypełniania formularza natknąłem się na pole: "County/State". Trochę mnie to zszokowało jako że w polsce nie mamy stanów, a pola nie można zostawić pustego. CZy powinienem tam wpisać województwo? Z góry przepraszam za głupie pytanie.
 5. A jaka jest różnica między standardowym mi5 a tym z eu direct?
 6. Od bardzo długiego czasu zastanawiałem się nad zakupem mi5 (wersja 64GB). Tylko nie wiem skąd najlepiej kupić, żeby było jak najtaniej, ale bezpiecznie. Zależało by mi też na wgranym global romie ponieważ boje się że sam mogę sobie z tym nie poradzić. Proszęo pomoc.
×
×
 • Create New...