Jump to content

pionq

Użytkownicy
 • Posts

  7
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

pionq's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Hej, czy udało się komuś zdiagnozować przyczynę samoczynnego wyłączania tel i problemu z ponownym uruchomieniem bo właśnie dołączyłem do grona szczęśliwców?
 2. Pomogło wielkie dzięki!!!
 3. Hej, pojawił mi się dziwny problem, kiedy dzwonię lub otrzymuje połączenie od jednego konkretnego kontaktu pojawi mi się tylko nr, wcześnie było ok i pojawiało się zdjęcie i opis, nr jest zapisany zarówno na tel i karcie sim, próbowałem zostawić tylko na jednym nośniku, dodać na nowo ale nic nie pomaga. System to MIUI 8.0.5.0. wersja stabilna z forum. Może ktoś z użytkowników będzie w stanie pomóc?
 4. Takie etui sprzedaje Ikea:) nie przyglądałem się dokładnie czy były wersje z USB C ale kilka modeli było:)
 5. W moim nic nie grzechocze...Więc wcale tak nie musi być.
 6. A tak z innej beczki czy MIUI 8 ma latarkę czy trzeba coś doinstalować?:D
 7. Cześć! Dziś też dostałem tel. od Goldiego i nie bawiłem się w żadne wymyślne metody, odpaliłem tel., sprawdziłem wersje, był jakiś global co w przypadku mi4c jest ściemą więc od razu skopiowałem na tel. xiaomi.eu_multi_MI4c_V8.0.5.0.LXKCNDG_v8-5.1, ściągnąłem twrp-3.0.2-0-libra i MIUIPolska_fastboot_toolkit, a dalej już zgodnie z instrukcją, którą sam wkleiłeś odnośnie instalacji. Wszystko zajęło mi może z 10 min z dzieckiem na kolanach, a nigdy wcześniej nie ingerowałem w soft tel.
×
×
 • Create New...