Jump to content

DKFeniks

Użytkownicy
 • Posts

  60
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by DKFeniks

 1. Wiko & MediaTek jest jak Czaszka na słupie wysokiego napięcia ma odstraszać Na Allegro tylko 1 osoba z 35 milionów polaków kupiła 1 smartfon Wiko to tragiczny wynik.
 2. Przecież w Samsungu też się nie świecą cały czas tylko przy naciśnięciu się podświetlają.
 3. Wystarczy wyłączyć automatyczną jasność i wtedy działa płynnie.
 4. Witam, miesiąc temu kupiłem Redmi 3S od oficjalnego sklepu Allegro za 699zł, a dziś są po 849zł 2/16 Czy cena 699zł to była jakaś promocyjna? Czy stwierdzili, że to dobry telefon i 699zł to było za mało?
 5. Dałem link z modelami, które dostaną Androida 7.0, a Wy czym potwierdzacie swoją tezę, że nie dostanie?
 6. Przecież na oficjalnej apke MIUI Forum można było wysłać Request do testowania Global Beta 7.0 na Redmi 3S. Zresztą nie wiem skąd wy macie informacje, że Redmi 3S nie dostanie 7.0 http://xiaomiadvices.com/xiaomi-phones-android-70-nougat-update/
 7. Akurat Adreno 505 jest bardzo wydajne. Zresztą trwają Global Testy Androida 7.0 dla Redmi 3S więc nie piszcie głupot, że nie będzie Androida 7.0
 8. Witam, istnieje jakaś modyfikacja lub apka pozwalająca na nagrywanie w 4k. 13mpx spokojnie wystarcza do nagrywania w 4k.
 9. Dlaczego niby Redmi 3S nie dostanie Androida 7.0 ma niecałe pół roku i nie ma dostać aktualizacji? Trochę to było by dziwne, nawet Samsung nie porzuca tak modeli.
 10. Androidowa apka do sms to Messenger od Google, ale nie wiem czy jest na smartwatche.
 11. Wiadomo czy Xiaomi będzie brandowany? Bo inne Androidy mają jakiś syf od operatora. A dla przykładu iOS nie ma żadnych śmieci od operatora.
 12. Filmy sferyczne 3D można, ale czy te zwykłe 3D? to nie wiem raczej do nich są potrzebne okulary polaryzacyjne lub inne. Taka mała porada jeśli komuś się zacinają filmy 360 to niech wyłączy automatyczną jasność ekranu, wtedy wszystko działa płynnie.
 13. Szukam mniej inwazyjnej metody. Może Xiaomi ma własny sklep z aplikacjami, albo ze strony producenta można apk pobrać?
 14. Powiedzcie mi jak mam sterować w aplikacjach VR. Google Cardboard mają suwak magnetyczny, Samsung Gear VR ma touchpad, a zwykłe okulary np. Esperanza za 40zł nie mają nic. Niezbędny jest osobny touchpad?
 15. U mnie tak nie robi, tył przylega idealnie do baterii, ale ja mam z polskiej dystrybucji.
 16. Witam gdzie można pobrać aplikacje producenta typu Mi Remote, Internet, Muzyka, Wideo? W Google Play jest tylko MIUI Forum i Mi Fit. A nie chciał bym robić specjalnie resetu, aby je odzyskać
 17. Da się wyłączyć weryfikację sms w przypadku odwiedzenia chmury na stronie? Za każdym razem muszę wysłać sms i wpisać kod.
 18. Jak Wi-Fi wyłączę i włączę dane komórkowe to ciągle pisze 4G. Dodatkowo w ustawieniach sieci komórkowych mam ustawiony preferowany typ sieci 4G. Do wyboru jest jeszcze 3G i 2G (oszczędzanie energii) więc to chyba samemu można ustawić na jakiej sieci ma pracować w moim wypadku tylko sieć 4G. Roaming mam wyłączony, zresztą tylko w Play mi się sam włączał, w Plusie nie mam tego problemu. Ps. co do Twojej sygnatury, to akurat Samsung produkuje najbardziej ekologiczne smartfony, a same pudełka i instrukcje są z odpadów wtórnych
 19. Chiński Śmietnik? Nie mam żadnej chińskiej aplikacji, oficjalne Xiaomi spolszczone i full Google Play.
 20. U mnie LTE 4G działa bez problemów, rozmowy tak samo dobrze mnie słychać.
 21. Wgraj Global Stable 8.1.1.0 nie znalazłem żadnych błędów, działa super.
 22. Ja mam Global Stable i nie mam problemów w pełni spolszczony, nie ma sensu instalowania romu EU lub miui polska.
 23. A co u Was pokazuje obok kresek zasięgu na pasku u góry? U mnie ciągle 4G pisze. Na karcie Play & Plus 4G.
×
×
 • Create New...