Jump to content

Andrew2

Użytkownicy
 • Content Count

  35
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About Andrew2

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. A niemożna sobie z tym poradzić bez zmiany romu >??
 2. Problem polega na tym że telefon można odblokować odciskiem palca tylko chwilę po zablokowaniu do około 1 minuty. Jak chcę odblokować po kilku minutach to muszę go dotykać kilka razy przynajmniej 3 żeby się odblokował. Natomiast jeżeli telefon poleży jeszcze dłużej tak z około godziny to wcale nie da się go odblokować odciskiem palca. Jest jakiś sposób aby poradzić sobie z tym problemem >?? To pojawiło się kilka dni po aktualizacji do global stable 8.1.1.0 na wcześniejszych wersjach ten problem nie występował. Przywrócenie ustawień fabrycznych nie pomaga.
 3. Wcześniej miałem goclever Quantum 600(chiński bardzo słaby telefon) i w orenge świetnie łapało zasięg 3G i transfer szedł nieźle a na redmi 3s jak złapie Edge to tak zostaje przez długi czas i co ciekawe nawet EDGE niema pełnego swojego transferu tylko mniejszy, jak złapie po długim czasie 3g to transfer też jest kiepski dużo gorszy od Goclevera. 4G chodzi bardzo dobrze ale tylko wtedy jak jest naprawdę świetny zasięg. Na początku wydawało mi się a co to za problem a jednak to jest bardzo uciążliwy problem. Co do dźwięku to ja słyszę wszystkich idealnie oni mnie też ale tylko jak mam pełny za
 4. Ok dzięki już działa tak jak napisałeś, trzeba wszystkie kontakty zaznaczyć i kliknąć opcję wczytaj.
 5. Po przywróceniu ustawień fabrycznych nie wyświetla kontaktów nawet niema opcji żeby zczytać je z karty sim >??
 6. Po przywróceniu do ustawień fabrycznych nie mam już 10gb wolnej pamięci a tylko 8,7GB dlaczego tak się dzieje >??
 7. Relace candidade to jest tylko nazwa umowna używją jej naprzykład developerzy pakietu do projektowania grafiki 3d którego używam. Nazwy mogą się różnić ale etapy przy produkcjii oprogramowania są zawsze takie same niezależnie czy to gra, program czy soft na telefona. Co do pisania to masz rację nie jestem w tym dobry ale co do wiedzy ogólnej to takową posiadam i chciałem się z wami podzielić swoimi przemyśleniami. Do napisania tego tematu skłoniły mnie wypowiedzi osób które piszą że wersje beta są lepsze od stabilnych.
 8. Różnica między romami. Romy nie oficjalne są tworzone przez osoby które posiadają ten sprzęt i robią go pod siebie, czyli zainstalowane jest tylko to co potrzebne jest twórcy do szczęścia, (zazwyczaj te romy są mniejsze szybsze ale to nie jest regułą) są one robione pod twórców i jeżeli używasz czegoś co twórca uznał że mu jest nie potrzebne to będzie to potraktowane po macoszemu i nie będzie do końca przetestowane. Romy nie oficjalne są słabiej testowane bo przez mniejsze grono, ale są prostsze bo mają mniej aplikacji i oprogramowania "czyste" (mniej opcji na popełnienie błędu bo prostrz
 9. 8.1.1.0 to jest jeszcze wersja Beta, jak już będą pewni że niema problemów to wydadzą.
 10. Teraz testują betę global stable 8.1.1 ciekawe czy ten problem nadal istnieje ? Ja osobiście wolę siedzieć na oficjalnym romie ale jak tak będzie cały czas z tym ciągłym 2G to chyba zmienię na EU.
 11. Niestety ale redmi 3s ma problem z tym, problem jest znany już dość długo może go naprawią w kolejnych romach ale pewne to nie jest. W ustawieniach sieci musisz wybrać preferowana sieć na 2G a potem przestawić na LTE i po kilku sekundach powinno złapać zasięg 4g lub 3g. Na forum jest opisany sposób jak się pozbyć tego problemu ale trzeba zrotowac telefon i zainstalować aplikację network guru w aplikacji trzeba zablokować częstotliwość 900 mhz i wtedy podobno wszystko dobrze śmiga. Problem ten jest już od kilku miesięcy i na razie romy tego nie naprawiły.
 12. Mi Pamięć ram strasznie spadła. jak na wersji 7.5.7 miałem cały czas 1GB wolnej pamięci tak na 8.0.3 mam tylko 700mb.
 13. U mnie też nie chciał się zaktualizować a wystarczyło żeby był cały czas podpięty do Wifi i aktualizacja poszła. Ręcznie zaciągnąłem rom i wrzuciłem do pliku a i tak nie szła aktualizacja dopiero po podłączeniu Wifi zweryfikował Rom i zaczą aktualizować.
 14. Z tego co ostatnio czytam to jest to standardowy problem. Jak będziesz pewny że jesteś w zasięgu 3g lub 4G to zresetuj telefon powinno się przełączyć na H+ albo na LTE. Jak jest słaby zasięg to telefon przełączać się na 2G czyli EDGE a potem ma problem żeby wrócić na lepszą sieć. Też mam problemy z zasięgiem więc tez często mam tylko E choć inne telefony mi chodzą w H+.Z tego co czytałem nowe romy jak na razie nie naprawiają tego problemu. Czasami telefon się przełącza z E na wyższą sieć ale potrafi to trwać naprawdę długo kilka minut.
×
×
 • Create New...