srgn1

Użytkownicy
 • Content Count

  211
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

srgn1 last won the day on June 24 2018

srgn1 had the most liked content!

Community Reputation

63 Excellent

About srgn1

Recent Profile Visitors

783 profile views
 1. srgn1

  MIUI 9.3.28

  Hej, powie mi ktoś, jak poprawnie ma wyglądać i działać ta animacja ładowania? Po podłączeniu kabla się pojawia, po wygaszeniu znika, i żebym znowu ją 'wywołał' to muszę na nowo podłączyć kabel, to tak ma działać? Jednorazowo?
 2. srgn1

  MIUI 9.3.14

  Od kilku aktualizacji czytam o tym waszym problemie z Google Pay i tak z ciekawości pytanie: Mi5 to nie dotyczy? Zero problemów, a aktualizuję wszystkie apki non stop. No i oczywiście siedzę na waszym xiaomi.eu 9.3.14 2.84.237487748 16.0.86
 3. srgn1

  Port z Mi5S do Mi5

  Jest jakaś lista tego co nie działa? Jaka jest różnica w tym publicznie dostępnym xiaomi.eu port z Mi5s do Mi5 vs "oficjalny" niepubliczny port xiaomi.eu z Mi5s do Mi5? Czy po prostu tamtej ekipie się udało zrobić port, a oficjalny team nad tym pracuje? Czemu sami próbujecie? graw2 na xiaomi.eu sam polecał właśnie ten "nieoficjalny" port do Mi5 i linkował.
 4. srgn1

  Port z Mi5S do Mi5

  9.2.14 Mi5: 1080p 30 fps, 4K 26.14 fps. Niestety
 5. srgn1

  Najbardziej stabilny ROM do Mi5

  @latet tam działa? Dzięki. Więc w sumie zrobię pierw 10.2.1.0 i sprawdzę czy jest cud, jak nie będzie cudu to full wipe i instalacja wrześniowego Stable oraz czekanie na nowszego Stable niż 10.2.1.0. Bo i tak musiałbym robić full wipe jeżeli chciałbym przejść prosto na wrzesniowy Stable bo 8.11.22 dev jest nowszy, a gdzieś właśnie pisali, że Stable to devy i można instalować Stable jeżeli jest nowszy od obecnie zainstalowanego dev, tylko że ja nie wiem skąd wziąć informacje jaki numer deva kryje się pod Stable
 6. srgn1

  Najbardziej stabilny ROM do Mi5

  @latet ja jestem na 8.11.22 dev i: 1. Zaktualizowane mapy - wieszają się. 2. Odinstalowałem mapy. Zainstalowałem na nowo (o dziwo NOWY WYGLĄD I WSZYSTKO NOWE, mimo, że wcześniej miałem je aktualne...) - również się wieszają. Więc chce zainstalować nowszą wersję i liczyć na cud, a full wipe zrobić jak już wyjdzie faktycznie ostatnia stabilna wersja.
 7. srgn1

  Najbardziej stabilny ROM do Mi5

  Orientuje sie ktoś, czy te nowe xiaomi.eu stable 10.2.1.0 jest "nowsze" od xiaomi.eu dev 8.11.22 i czy mogę zrobić normalnie przejście bez instalacji od nowa? Czy jednak ten stabilny ma starszą wersję i się nie da?
 8. srgn1

  MIUI 8.11.22/23

  Dzięki! A dałby ktoś radę napisać coś więcej, czyli jak wykonać te powyższe rzeczy? Asystent Google to rozumiem tak jak przypisany skrót. Menu wyłączania to przytrzymanie przycisku zasilania, a wymuszenie restartu? Dzięki. @ZduneX25 te okienko o którym teraz właśnie pisze to jest dodane przez was? Jak mój telefon się uruchomi i szybko go odblokuję to po sekundzie sam sie blokuje (dzieje sie tak tylko przy pierwszym uruchomieniu i szybkim odblokowaniu) i to spowodowało, że nie miałem okazji przeczytania tego okienka. W przyszłości być może umieścicie tam jakieś ważne informacje. Fajnie by było, gdyby trzeba było w tym okienku informacji kliknąć "OK" czy coś, a nie, że samo znika i nie wiadomo co tam było
 9. srgn1

  MIUI 8.11.22/23

  Po instalacji i włączeniu systemu, wyskoczyło jakieś duże okienko z napisami. Coś nacisnąłem i zniknęło. Czy ktoś może zrobić mi screena lub powiedzieć co tam było? Jakaś instrukcja do czegoś nowego wprowadzonego?
 10. srgn1

  MIUI 8.11.15

  Na ostatnich wydaniach mam problem z Messengerem w postaci "Waiting for network" po jakimś czasie od uruchomienia aplikacji. Pomaga jedynie zabicie procesu i ponowne włączenie Messengera. Czasem też mam wrażenie, że niektóre apki pokazują powiadomienia po jakimś upływie czasu, tak jakby MIUI zmieniło coś z zarządzaniem baterią i system usypiał apki, ale no to jest już moje "zgadywanie" i bardziej możliwą opcją jest popsucie sobie systemu przez dirty flash nowych xiaomi.eu Czy ktoś ma podobny problem? PS. clean all data w aplikacji Messenger nie pomaga.
 11. srgn1

  MIUI 8.11.8

  @firefighter @rock'n'rolla Nie prościej otworzyć zainstalowaną już apkę do przeglądania plików (File Manager), kliknąć FTP i Start server? Później otwieramy np. "Mój komputer" na komputerze i u góry w pasku wpisujemy adres. Nie trzeba nic ściągać ani na komputer ani na telefon. Oczywiście przyjmując, że jesteśmy w domu/łączymy się ze swoją siecią.
 12. srgn1

  MIUI 8.11.1

  Ponowny brak odtwarzacza PowerAmp na ekranie blokady (xiaomi.eu 8.10.25 & 8.11.1 MI5) - być może wasz fix przestał działać. Znalazłem dwa sposoby, które może wykonać użytkownik aby pojawił mu się player na lockscreenie: Najłatwiejszy sposób to beta testy Poweramp v3 (nowy wygląd, fixy dla Xiaomi itp.) - https://play.google.com/apps/testing/com.maxmpz.audioplayer (sprawdziłem, działa) Fix do Powerampa v2 - https://forum.powerampapp.com/topic/11033-quick-fix-for-notification-on-android-oreo-81-v140/ (nie sprawdzałem, bo nie chciałem się bawić w dodatkowe aplikacje)
 13. srgn1

  MIUI 8.9.20

  Propsuje mocno za dodanie tej treści w głównym poście. Jeszcze moglibyście te info o modelach z ARB jakoś wydzielić i dać wyżej, żeby było bardziej widoczne (czerwone?) i byłoby idealnie. Mi5 xiaomi.eu dirty z 8.8.23 na 8.9.20 English (US) (jaśniejsze tło/czarna czcionka - 8.8.23, ciemniejsze tło/biała czcionka - 8.9.20) Czy % nie powinny być teraz z lewej? Bo widzę, że u mnie są dalej z prawej i jedynie odstęp się powiększył. Jakiś fix dla mnie jest? Oprócz wipe? XD PS. czy jest jakiś racjonalny powód zwiększenia wysokości paska o 20% i przesunięcia tekstu niżej? Czy to tylko u mnie jakiś błąd jest? Edit2: "Gesty ekranu dla telefonów z przyciskami (nasz dodatek) będą bez gestu home póki co" - u mnie wszystkie gesty działają, ale opcja wyłączenia gestów "dół-góra" (obu) byłaby wspaniała! Czasami przy wysyłaniu wiadomości na klawiaturze SwiftKey, MIUI myśli, że wykonuję gest "dół-góra".
 14. srgn1

  MIUI 8.8.23

  xiaomi.eu 8.8.23 MI5 English (US) (przeskok z 8.8.9, pominięcie 8.8.16) Brak sklonowanych ikon. SafetyNet attest - zielone. Na 8.8.9 powrócił u mnie crash Messengera przy otwieraniu wiadomości która ładowała fejsbukowy filmik. Po instalacji 8.8.23 problem zniknął (ciekawe czy już na zawsze), no i odziwo nie musiałem czyścić danych aplikacji Messenger. Edit: W sumie, to jakiś czas temu gdy opisywałem jak wyglądał u mnie problem z ikonkami na wcześniejszych wersjach (kto czytał to wie o co mi chodzi) to zapomniałem dodać jednej informacji, która może ma tutaj jakieś znaczenie. Cały czas korzystam z English (US).
 15. srgn1

  MIUI 8.8.16

  @ketesch @rockmonster Dawno dawno temu, na starszych softach miałem ten sam problem, co instalację softu (bez znaczenia jaki numerek) pojawiały mi się ikonki z tym samym pomarańczowym znaczkiem. Nikt nie wiedział dlaczego i nikt nie miał takich objawów oprócz mnie. Ikonki znikały zawsze po pierwszym restarcie telefonu. Czyli: Instalacja softu -> Śmieszne ikonki -> Restart -> Brak śmiesznych ikonek. Problemu całkowicie pozbyłem się po zrobieniu full wipe. Niestety odpuszczam sobie 8.8.16 i sami musicie sprawdzić, czy zwykły restart sprawi, że ikonki znikną.