srgn1

Użytkownicy
 • Content Count

  214
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

srgn1 last won the day on June 24 2018

srgn1 had the most liked content!

Community Reputation

64 Excellent

About srgn1

 • Rank
  Zaawansowany

Recent Profile Visitors

833 profile views
 1. srgn1

  MIUI 9.6.5

  @latet "Odblokowanie nagrywania 1080p i 4K w 60 fps na MI5, MI6, MIMIX2" czy to sen? Mam ultra pytanie, od kogo to? eszdman, xiaomi.eu, MIUI czy ktoś inny? //niestety, u mnie tryb 4K/1080p 60fps to 30 fps, a tryb 4K 30fps to 25 fps w słabym oświetleniu. Czy ktoś ma MI5 i próbował?
 2. @Acid hej, uber pytanko, skoro kombinujecie i łamiecie 'zabezpieczenia' Google Pay, to czy istnieje szansa, byście po cichu wprowadzili wyłączenie dźwięku migawki dla apek pokroju Instagram/Snapchat/Messenger? Pewnie jakieś proste coś, co zmieniałoby nazwę pliku odpowiedzialnego za dźwięk (na 99% jest to plik stockowy z telefonu) i gitara, bez roota, bez magiska i kombinowania. Obecnie niestety jest dźwięk mimo wyciszonego telefonu/wyłączonego dźwięku migawki w aparacie i o ile się nie mylę to jest to tak specjalnie skonstruowane bo jest 'zakaz' robienia fot z przyczajki, dlatego jest ten dźwięk. No ale skoro omijamy zabezpieczenia Google Paya, to czy w tej kwestii też nie można jakiegoś kroku podjąć? Czy taki krok wiązałby się z jakimiś nieprzyjemnościami dla was?
 3. @ZduneX25, rozumiem, że poprawka będzie z góry narzucona przez was i jeżeli jej nie chcę to nie będę mógł już aktualizować swojej Mi5 waszym romem? Załóżmy, że obecnie, przed wprowadzeniem waszego fixa mamy dwie grupy użytkowników xiaomi.eu Grupa A: osoby, którym Google Pay nie działa. Grupa B: osoby, którym Google Pay zawsze działał i działa. Czy wprowadzając fixa dla wszystkich, nie sprawicie, że kolejny update od Google Pay łapnie również userów z Grupy B, bo np. poleci global ban na wszystkie urządzenia z określonym bypassem (waszym nowym fixem)? Chyba, że potraficie zmierzyć, że % userów Grupy A jest zdecydowanie większy to wtedy nie mam nic do gadania, bo dla was to plus, ale jeżeli Google Pay nie działa u np. 30% ludzi i fix za jakis czas zbanuje pozostałe 70% to będzie lipa, więc może lepiej dać fixa w osobnej paczce dla zainteresowanych.
 4. srgn1

  MIUI 9.3.28

  Hej, powie mi ktoś, jak poprawnie ma wyglądać i działać ta animacja ładowania? Po podłączeniu kabla się pojawia, po wygaszeniu znika, i żebym znowu ją 'wywołał' to muszę na nowo podłączyć kabel, to tak ma działać? Jednorazowo?
 5. srgn1

  MIUI 9.3.14

  Od kilku aktualizacji czytam o tym waszym problemie z Google Pay i tak z ciekawości pytanie: Mi5 to nie dotyczy? Zero problemów, a aktualizuję wszystkie apki non stop. No i oczywiście siedzę na waszym xiaomi.eu 9.3.14 2.84.237487748 16.0.86
 6. Jest jakaś lista tego co nie działa? Jaka jest różnica w tym publicznie dostępnym xiaomi.eu port z Mi5s do Mi5 vs "oficjalny" niepubliczny port xiaomi.eu z Mi5s do Mi5? Czy po prostu tamtej ekipie się udało zrobić port, a oficjalny team nad tym pracuje? Czemu sami próbujecie? graw2 na xiaomi.eu sam polecał właśnie ten "nieoficjalny" port do Mi5 i linkował.
 7. 9.2.14 Mi5: 1080p 30 fps, 4K 26.14 fps. Niestety
 8. @latet tam działa? Dzięki. Więc w sumie zrobię pierw 10.2.1.0 i sprawdzę czy jest cud, jak nie będzie cudu to full wipe i instalacja wrześniowego Stable oraz czekanie na nowszego Stable niż 10.2.1.0. Bo i tak musiałbym robić full wipe jeżeli chciałbym przejść prosto na wrzesniowy Stable bo 8.11.22 dev jest nowszy, a gdzieś właśnie pisali, że Stable to devy i można instalować Stable jeżeli jest nowszy od obecnie zainstalowanego dev, tylko że ja nie wiem skąd wziąć informacje jaki numer deva kryje się pod Stable
 9. @latet ja jestem na 8.11.22 dev i: 1. Zaktualizowane mapy - wieszają się. 2. Odinstalowałem mapy. Zainstalowałem na nowo (o dziwo NOWY WYGLĄD I WSZYSTKO NOWE, mimo, że wcześniej miałem je aktualne...) - również się wieszają. Więc chce zainstalować nowszą wersję i liczyć na cud, a full wipe zrobić jak już wyjdzie faktycznie ostatnia stabilna wersja.
 10. Orientuje sie ktoś, czy te nowe xiaomi.eu stable 10.2.1.0 jest "nowsze" od xiaomi.eu dev 8.11.22 i czy mogę zrobić normalnie przejście bez instalacji od nowa? Czy jednak ten stabilny ma starszą wersję i się nie da?
 11. srgn1

  MIUI 8.11.22/23

  Dzięki! A dałby ktoś radę napisać coś więcej, czyli jak wykonać te powyższe rzeczy? Asystent Google to rozumiem tak jak przypisany skrót. Menu wyłączania to przytrzymanie przycisku zasilania, a wymuszenie restartu? Dzięki. @ZduneX25 te okienko o którym teraz właśnie pisze to jest dodane przez was? Jak mój telefon się uruchomi i szybko go odblokuję to po sekundzie sam sie blokuje (dzieje sie tak tylko przy pierwszym uruchomieniu i szybkim odblokowaniu) i to spowodowało, że nie miałem okazji przeczytania tego okienka. W przyszłości być może umieścicie tam jakieś ważne informacje. Fajnie by było, gdyby trzeba było w tym okienku informacji kliknąć "OK" czy coś, a nie, że samo znika i nie wiadomo co tam było
 12. srgn1

  MIUI 8.11.22/23

  Po instalacji i włączeniu systemu, wyskoczyło jakieś duże okienko z napisami. Coś nacisnąłem i zniknęło. Czy ktoś może zrobić mi screena lub powiedzieć co tam było? Jakaś instrukcja do czegoś nowego wprowadzonego?
 13. srgn1

  MIUI 8.11.15

  Na ostatnich wydaniach mam problem z Messengerem w postaci "Waiting for network" po jakimś czasie od uruchomienia aplikacji. Pomaga jedynie zabicie procesu i ponowne włączenie Messengera. Czasem też mam wrażenie, że niektóre apki pokazują powiadomienia po jakimś upływie czasu, tak jakby MIUI zmieniło coś z zarządzaniem baterią i system usypiał apki, ale no to jest już moje "zgadywanie" i bardziej możliwą opcją jest popsucie sobie systemu przez dirty flash nowych xiaomi.eu Czy ktoś ma podobny problem? PS. clean all data w aplikacji Messenger nie pomaga.
 14. srgn1

  MIUI 8.11.8

  @firefighter @rock'n'rolla Nie prościej otworzyć zainstalowaną już apkę do przeglądania plików (File Manager), kliknąć FTP i Start server? Później otwieramy np. "Mój komputer" na komputerze i u góry w pasku wpisujemy adres. Nie trzeba nic ściągać ani na komputer ani na telefon. Oczywiście przyjmując, że jesteśmy w domu/łączymy się ze swoją siecią.
 15. srgn1

  MIUI 8.11.1

  Ponowny brak odtwarzacza PowerAmp na ekranie blokady (xiaomi.eu 8.10.25 & 8.11.1 MI5) - być może wasz fix przestał działać. Znalazłem dwa sposoby, które może wykonać użytkownik aby pojawił mu się player na lockscreenie: Najłatwiejszy sposób to beta testy Poweramp v3 (nowy wygląd, fixy dla Xiaomi itp.) - https://play.google.com/apps/testing/com.maxmpz.audioplayer (sprawdziłem, działa) Fix do Powerampa v2 - https://forum.powerampapp.com/topic/11033-quick-fix-for-notification-on-android-oreo-81-v140/ (nie sprawdzałem, bo nie chciałem się bawić w dodatkowe aplikacje)