SayHiAndBeMy

Użytkownicy
 • Content Count

  26
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About SayHiAndBeMy

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Już udało mi się, któryś w końcu zadziałał. Zainstalowałem fix v18, bo na v17 nie działała mi przednia kamera. Ale teraz nie wiem, jakie ustawienia zastosować, bo robię zdjęcia przy świetle dziennym i wieczornym i wychodzą niewiele tylko lepsze od tych robionych stockowym aparatem.
 2. To jak to w końcu zrobić ? W build.prop edytor dodałem linijki i nie działa. Zainstalowałem wszystkie GCAMY z tego tematu i też żaden nie działa. @edit Zwykły aparat też mi przestał działać. Czarny ekran. Ktoś pomoże? Może być na priv lub na fejsie, aby było szybciej. @edit Usunąłem z magiska do aparatu fixy i stockowy działa. Ale nadal gcam nie
 3. A jak robicie zdjęcie na zoomie to zapisuje się wam jakby bez?
 4. No ale pytanie do ADMINÓW. Czy wróci to do normy? Bo ludzie piszą, że mają po ok. 10 godzin SOT. Ja mam tylko 3.5-4. Ludzie uciekać chcą z MIUIPOLSKA
 5. SayHiAndBeMy

  SOT tragedia

  Witam. Czytam na forum XIAOMI POLSKA na FB, że ludzie mają Mi Note 3 i mają po 7,8,11,13 godzin SOT na swoich MN3 Mi wychodzi 3.5-4. Mam zainstalowane MIUPOLSKA. Kurde, tragedia. Czy to zostanie naprawione w jakiejś aktualizacji czy instalować inny ROM? Wiele osób na tym forum się skrarży i wszyscy uciekają z MiuiPOLSKA. Jakieś propozycje?
 6. Przecież teraz patrzę i normalnie jak klikne na google.com/android/find to widzę urządzenia moich kolegów i koleżanek i mogę każdemu zlokalizować telefon, usunąć dane, zablokować telefon, itp.
 7. Witam. Dziś zauważyłem, że jak mam na studiach założonego "maila grupowego" to mam dostęp do urządzeń innych członków grupy. Mogę zlokalizować ich telefony, usunąć dane lub wyłączyć telefony. Czy jest jakaś możliwość, aby wyłączyć tę usługę u siebie? Bo jakiś dureń któregoś dnia może zrobić taki "żarcik" ;/
 8. Nie wiem, czy można zgłaszać tu tylko błędy w tłumaczeniu, ale: W miui9 na Redmi Note 4x nie działają 2 rzeczy: 1. Czujnik zbliżeniowy 2. Pokazuje, że nie czyta karty sim. SMS i połączenia da się odebrać, ale nie da się zadzwonić ani wysłać SMS. Panel "sieci komórkowe" jest wyłączony (na szaro).
 9. Mam pewien problem. Zainstalowałem MIUI POLSKA i nie mogę nigdzie zadzwonić. Zasięg prawie pełny, przy wyborze numeru wyskakuje "Sieć jest niedostępna". W "Karty SIM i sieć mobilna" wyskakuje BRAK KARTY SIM. Sms weryfikujące aplikacje normalnie wysyłają się automatycznie i przychodzą z kodem, np. aktywacja WhatsApp. Ale ja nie mogę wysłać SMS. Do mnie można się dodzwonić bez problemu. Wiecie co może być przyczyną? Czujnik zbliżeniowy nie działa. Podczas rozmowy po przyłożeniu do ucha ekran świeci się cały czas. MODEL TELEFONU: XIAOMI REDMI NOTE 4x #edit Teraz pokazuje zasięg, ale nie mogę się dodzwonić do nikogo, bo dalej "SIEĆ JEST NIEDOSTĘPNA". Dziewczyna do mnie przed chwilą dzwoniła i wszystko OK. Po zainstalowaniu MIUI POLSKA nie działa mi czujnik zbliżeniowy. Jakiś pomysł?
 10. Mam pewien problem. Zainstalowałem MIUI POLSKA i nie mogę nigdzie zadzwonić. Zasięg prawie pełny, przy wyborze numeru wyskakuje "Sieć jest niedostępna". W "Karty SIM i sieć mobilna" wyskakuje BRAK KARTY SIM. Sms weryfikujące aplikacje normalnie wysyłają się automatycznie i przychodzą z kodem, np. aktywacja WhatsApp. Ale ja nie mogę wysłać SMS. Do mnie można się dodzwonić bez problemu. Wiecie co może być przyczyną? #edit Teraz pokazuje zasięg, ale nie mogę się dodzwonić do nikogo, bo dalej "SIEĆ JEST NIEDOSTĘPNA". Dziewczyna do mnie przed chwilą dzwoniła i wszystko OK. Po zainstalowaniu MIUI POLSKA nie działa mi czujnik zbliżeniowy. Jakiś pomysł?
 11. Mam pewien problem. Nie wiem czy tu pisać, czy nowy temat. Zainstalowałem MIUI POLSKA i nie mogę nigdzie zadzwonić. Zasięg prawie pełny, przy wyborze numeru wyskakuje "Sieć jest niedostępna". W "Karty SIM i sieć mobilna" wyskakuje BRAK KARTY SIM. Sms weryfikujące aplikacje normalnie wysyłają się automatycznie i przychodzą z kodem, np. aktywacja WhatsApp. Wiecie co może być przyczyną?
 12. Czy jak zechcę zrobić te wszystkie czynności, to czy wyczyści mi system do 0? Czy jak mam to po prostu zmodyfikuje mi conieco. Chciałbym to zrobić, lecz zostawić wszystko co mam w telefonie (aplikacje,zdjęcia, etc) #edit Już zrobiłem i tak Ale nie działa mi XPOSED. PRzy instalacji wyskakuje na czerwono ERROR. Telefon to: Xiaomi Redmi Note 4x, wgrałem MIUI POLSKA
 13. Witam. Mam problem. Od pewnego czasu (chyba ostatniej aktualizacji) podczas np przeglądania Facebooka, gdy kliknę link zewnętrzny, przeczytam co nam przeczytać i wrócę znów do Facebooka to ładuje mi się od nowa. Tak samo jak np chce za coś zapłacić blikiem i otworzę aplikacje IKO to po skopiowaniu i wklejeniu go na stronkę muszę wracać do aplikacji IKO i logować od nowa a następnie potwierdzać blik. Jest to denerwujące. Czy wie ktoś jak temu zapobiec?
 14. Witaj. Mam pytanie. Zexon napisał w tym poscie 

   

  że należy wykonać wgranie oprogramowania od nowa czy coś takiego. Czy wystarczy sam factory reset?
  Jeszcze pytanko. Jak wykonać factory reset? BO chcę sprzedać telefon a myślę, że zwykłe przywrócenie do ustawień fabrycznych nie wystarczy