jacyj23

Użytkownicy
 • Content Count

  40
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

About jacyj23

 • Rank
  Użytkownik

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi Mix 2S

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Znalazłem swój dawny post: Uceglony Mi5S Plus miui eu.pl nowy i chodził. Uceglił się przy instalacji jakiegoś zip. Zero reakcji. Diody, ekran, przyciski i wibra, tryby twrp, fastboot - nic. Miflash go widzi. W menadżerze urządzeń Qualcomm HS-USB... jest. Miflash (all, global dev) przechodzi do końca i jest na zielono - success. Global sprawdzony 2x ściągnięty. ... i nie wstaje Nie wiem w jakimś trybie on jest czy co ? Jakieś pomysły > edit: OK wstał. Wgrałem inny pod nazwą china stock. Potem już wszedł w fastboot itd...gloal dev i czekam, chyba dam radę.
 2. Podłącz do ładowania przez laptopa na kilka-naście godz. Gdzieś czytałem, że bateria ruszy na mniejszym prądzie. Kiedyś miałem podobny problem z Mi5Plus, nawet dioda nie migała. Czarny ekran, ale komp go widział. Pamiętam, że wgrywałem wtedy china żeby to ruszyło i to wgrywałem chyba nie raz. Tyle pamiętam.
 3. jacyj23

  MIUI 8.11.22/23

  MiMix2S ikony dalej się powiększają razem z tekstem i robią bałagan
 4. jacyj23

  MIUI 8.11.15

  Od kilku wersji Mix2S mam problem z całkowitym przyciemnieniem ekranu. Jak ustawię trochę jaśniej, to i tak wraca na min jasność ( w ciemności). Auto działa, ale tylko jak jest oświetlenie zewnętrzne. Ma ktoś taki problem ?
 5. Najnowszą z wczoraj z FloleVac 3.3.9_002002 Wgrywał ktoś ten soft ? Dioda WiFi miga. Robiłem reset Rob i czyszczenie Mi Home oraz reinstalację. Zrobiłem logowanie na czyste konto Xiaomi. Nic nie pomaga. W Mi Home mam Robota online. Mi Home nie ściąga danych z Robota/serwera. Rano na fonie wisiała mi jeszcze aktualizacja po nocy (tak jakby nie ukończona). Chętnie bym mu wgrał inny soft (starszy) tylko jak ? Dioda miga szybko i cały czas i to jest chyba problem. Znajduje połączenie ale nie łączy z serwerem. Widzę robota w routerze. Dioda nie przestaje migać. Mam dostęp do dwóch Roborock Vacuum S50 stwierdzam, że problem jest po stronie robota. Drugi zgłasza się i działa normalnie.
 6. Działa wam serwer Europa ? Ja nie mogę się połączyć. Wczoraj robiłem aktualizację z FloleVac i to jest próba uruchomienia po aktu. Robot działa, gada paruje się z WiFi tylko aplikacja nie odpowiada. Jakieś pomysły ? To chyba nie jest problem z serwerem. Próbowałem Singapur i to samo. Może ktoś pomóc o co chodzi ?
 7. Mam chropowatą terakotę i na 45m2 zużywał tylko 1/3 może 1/4 zbiorniczka. Po dodaniu dwóch kawałków waty (spłaszczonych) między dyszę i szmatkę pobiera więcej wody i skuteczniej ściera. Po 45m2 zużywa 2/3 zbiorniczka. Po mopowaniu watkę wyrzucam i jest OK.
 8. do usunięcia - nie ten wątek sory
 9. Uceglony Mi5S Plus miui eu.pl nowy i chodził. Uceglił się przy instalacji jakiegoś zip. Zero reakcji. Diody, ekran, przyciski i wibra, tryby twrp, fastboot - nic. Miflash go widzi. W menadżerze urządzeń Qualcomm HS-USB... jest. Miflash (all, global dev) przechodzi do końca i jest na zielono - success. Global sprawdzony 2x ściągnięty. ... i nie wstaje Nie wiem w jakimś trybie on jest czy co ? Jakieś pomysły > OK wstał. Wgrałem inny pod nazwą china stock. Potem już wszedł w fastboot itd...gloal dev i czekam, chyba dam radę.
 10. jacyj23

  MIUI 8.9.20

  Poszło, dzięki.
 11. jacyj23

  MIUI 8.9.20

  Mi5 S Plus - nie idzie - błąd w TWRP E3004: This package is for "natrium" devices; this is a "". Proces Updater zakończony z błędem: 7 MD5 sprawdzone. O co chodzi ?