Jump to content

jacyj23

Użytkownicy
 • Posts

  40
 • Joined

 • Last visited

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi Mix 2S

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

jacyj23's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

3

Reputation

 1. Znalazłem swój dawny post: Uceglony Mi5S Plus miui eu.pl nowy i chodził. Uceglił się przy instalacji jakiegoś zip. Zero reakcji. Diody, ekran, przyciski i wibra, tryby twrp, fastboot - nic. Miflash go widzi. W menadżerze urządzeń Qualcomm HS-USB... jest. Miflash (all, global dev) przechodzi do końca i jest na zielono - success. Global sprawdzony 2x ściągnięty. ... i nie wstaje Nie wiem w jakimś trybie on jest czy co ? Jakieś pomysły > edit: OK wstał. Wgrałem inny pod nazwą china stock. Potem już wszedł w fastboot itd...gloal dev i czekam, chyba dam radę.
 2. Podłącz do ładowania przez laptopa na kilka-naście godz. Gdzieś czytałem, że bateria ruszy na mniejszym prądzie. Kiedyś miałem podobny problem z Mi5Plus, nawet dioda nie migała. Czarny ekran, ale komp go widział. Pamiętam, że wgrywałem wtedy china żeby to ruszyło i to wgrywałem chyba nie raz. Tyle pamiętam.
 3. Najnowszą z wczoraj z FloleVac 3.3.9_002002 Wgrywał ktoś ten soft ? Dioda WiFi miga. Robiłem reset Rob i czyszczenie Mi Home oraz reinstalację. Zrobiłem logowanie na czyste konto Xiaomi. Nic nie pomaga. W Mi Home mam Robota online. Mi Home nie ściąga danych z Robota/serwera. Rano na fonie wisiała mi jeszcze aktualizacja po nocy (tak jakby nie ukończona). Chętnie bym mu wgrał inny soft (starszy) tylko jak ? Dioda miga szybko i cały czas i to jest chyba problem. Znajduje połączenie ale nie łączy z serwerem. Widzę robota w routerze. Dioda nie przestaje migać. Mam dostęp do dwóch Roborock Vacuum S50 stwierdzam, że problem jest po stronie robota. Drugi zgłasza się i działa normalnie.
 4. Działa wam serwer Europa ? Ja nie mogę się połączyć. Wczoraj robiłem aktualizację z FloleVac i to jest próba uruchomienia po aktu. Robot działa, gada paruje się z WiFi tylko aplikacja nie odpowiada. Jakieś pomysły ? To chyba nie jest problem z serwerem. Próbowałem Singapur i to samo. Może ktoś pomóc o co chodzi ?
 5. Mam chropowatą terakotę i na 45m2 zużywał tylko 1/3 może 1/4 zbiorniczka. Po dodaniu dwóch kawałków waty (spłaszczonych) między dyszę i szmatkę pobiera więcej wody i skuteczniej ściera. Po 45m2 zużywa 2/3 zbiorniczka. Po mopowaniu watkę wyrzucam i jest OK.
 6. do usunięcia - nie ten wątek sory
 7. Uceglony Mi5S Plus miui eu.pl nowy i chodził. Uceglił się przy instalacji jakiegoś zip. Zero reakcji. Diody, ekran, przyciski i wibra, tryby twrp, fastboot - nic. Miflash go widzi. W menadżerze urządzeń Qualcomm HS-USB... jest. Miflash (all, global dev) przechodzi do końca i jest na zielono - success. Global sprawdzony 2x ściągnięty. ... i nie wstaje Nie wiem w jakimś trybie on jest czy co ? Jakieś pomysły > OK wstał. Wgrałem inny pod nazwą china stock. Potem już wszedł w fastboot itd...gloal dev i czekam, chyba dam radę.
 8. Firmware ukazuje się często (FLOLEVAC). Wie ktoś gdzie są jakieś opisy zmian wprowadzanych w firmware ? Warto by było wiedzieć na co zwrócić uwagę po zmianie softu.
 9. 47m2 41min tryb mop, terakota (nie gładka, bez dywanu) i prawie połowa zostaje. baterii zostało 88% firmware 1598 ... o jest nowy 1606 P.S. Przy mopowaniu mógłby omijać dywan, a tak nie jest
 10. Ja się przesiadałem z GalaxyS5 - jestem zadowolony. To nie jest jakiś olbrzym. Różnica jest w moim przypadku oceniana na +. Bateria trzyma bardzo długo. S5 ładowałem co 24h. Jest funkcja obsługi jedną ręką, ja z tego nie korzystam.
 11. Mam problem z HBO GO przez chromcast2. Brak połączenia. Netflix działa super, zawsze. Mam soft MIUI polska dev zawsze najnowszy. Próbowałem z root i bez root. Ma ktoś jakieś pomocne wskazówki ?
×
×
 • Create New...